بیمارستان رد تهمت ادعای آنها "واقعا هیجان زده' با لوازم

بزرگنمایی این تصویر ونتیلاتور در کنار لوازم پزشکی و برانکارد نمایش داده شده است قبل از یک کنفرانس خب

توسط MINERALNEWS در 17 فروردین 1399
بزرگنمایی این تصویر

ونتیلاتور در کنار لوازم پزشکی و برانکارد نمایش داده شده است قبل از یک کنفرانس خبری در Javits Center در شهر نیویورک در مارس 23. جان Minchillo/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
جان Minchillo/AP

یک انجمن به نمایندگی از هزاران نفر از بیمارستان در سراسر کشور در حال هل دادن به عقب پس از رئیس جمهور تهمت و ادعا کرد که مدیران بیمارستان هستند "واقعا هیجان زده بود به جایی که آنها هستند."

انجمن بیمارستان های آمریکا گفت: مقامات بیمارستان نگران کمبود بحرانی لوازم پزشکی از جمله دارو برای بیماران و تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE برای کارکنان بهداشتی درمانی.

"یک روز می رود که در آن ما نمی شنوند از بیمارستان ها و سیستم های بهداشتی در سراسر کشور است که نگران کمبود PPE برای خود قهرمانانه خط مقدم مراقبان" آلیشیا Mitchell, گروه, معاون ارشد رئیس جمهور از ارتباطات در بیانیه ای گفت: به NPR.

او گفت که علاوه بر نگرانی در مورد کمبود هواکش و بحرانی دیگر تجهیزات و وسایل ارتباط به طور فزاینده ای می شنود شکایت در مورد کمبود داروهای مورد نیاز برای مراقبت از بیمار است.

"AHA همچنان می خواهیم که از همه اهرم ها استفاده می شود توسط هر دو دولت و بخش خصوصی به اطمینان حاصل شود کسانی که در خط مقدم منابع و پشتیبانی آنها نیاز به مراقبت از خود بیماران و جوامع" میچل گفت.

در کاخ سفید Coronavirus نیروی کار جلسه روز شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که مدیران بیمارستان "حتی در خیلی نقاط داغ – شما می دانید چه هستند – در حال برقراری ارتباط مستقیم با ما که سطح خود را از منابع جلسه ضروری نیاز دارد. و در زمان فعلی آنها واقعا هیجان زده بود به جایی که آنها هستند."

انجمن بیمارستان های آمریکا و دیگر گروه های پزشکی را مطرح تکرار هشدار در مورد کمبود منابع مانند فولاد ماسک های مورد نیاز برای محافظت از کارگران در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان کشور مرگ و میر از این ویروس صعود بالای 8000 تا. فرمانداران سخت ضربه متحده آمریکا از جمله نیویورک و لوئیزیانا نیز هشدار داده اند در مورد کمبود منابع از جمله هواکش.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im