علم در رای گیری: Coronavirus به ارمغان می آورد و فرهنگ و تخصص به 2020 انتخابات

بزرگنمایی این تصویر رئیس جمهور تهمت را از دست داده و coronavirus همه گیر و فروپاشی اقتصادی است متزلز

توسط MINERALNEWS در 7 اردیبهشت 1399
بزرگنمایی این تصویر

رئیس جمهور تهمت را از دست داده و coronavirus همه گیر و فروپاشی اقتصادی است متزلزل رای دهندگان اعتماد به نفس در او را با درصد از رای دهندگان مردد بیش از دو برابر در دو هفته گذشته. مایکل رینولدز/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
مایکل رینولدز/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

آن را در حال حاضر به نظر می رسد آشکار است که COVID-19 خواهد تسلط بر زندگی در آمریکا برای ماه آمده است کاملا احتمالا از طریق انتخابات ملی در ماه نوامبر.

این بدان معناست که این بیماری و تلاش برای پاسخ به آن را نیز تسلط 2020 کمپین و آن را تا حد زیادی در مورد آن شده است هرگز قبل از.

که چیزی علم است.

آن را سخت به فکر می کنم از زمانی که علوم سخت — زیست شناسی, ویروس شناسی, اپیدمیولوژی — شده است آنقدر هسته ای ما درگیری های سیاسی. مسائل از تکامل سلول های بنیادی به واکسیناسیون مدت طولانی است که بخشی از ما, سیاسی, گفتگو, اما نه در خط مقدم انتخابات ریاست جمهوری.

این ویروس بحران تا حد زیادی گرفته شده بیش از, سیاسی, گفتگو. آمریکایی ها تمام آموزش های جدید polysyllabic واژگان و پیچیده حقایق در مورد تهدیدات آنها نمی بینم.

و به احتمال زیاد است که به همه فرهنگ تردید در مورد علم است.

اعتماد در علم

تابستان گذشته یک مرکز تحقیقات پیو بررسی نشان داد که 86 درصد از آمریکایی ها ابراز "یک مقدار عادلانه یا یک معامله بزرگ از ایمان" است که دانشمندان عمل در بهترین منافع خود را.

اما در این نظر سنجی شرکت-نویسنده NPR گفت "این گرایش به نوع نرم افزاری پشتیبانی می کند." در واقع تنها 48 درصد مایل به می گویند که پزشکان "را منصفانه و دقیق تحقیقات اظهارات و توصیه های همه و یا بیشتر از زمان." و تنها 32 درصد مایل به می گویند به همان اندازه برای "تحقیقات پزشکی دانشمندان است."

یک نظرسنجی در مارس 2017 یافت و حتی کمتر خوش بینانه, نگرش, گزارش های علمی آمریکا. که اندازه گیری تنها 35 درصد از آمریکایی ها "اعتماد به نفس زیادی" در دانشمندان است. کثرت (45%) بود "کمی" در حالی که کسانی که با "اصلا" حال رشد قابل ملاحظه ای پس از نظرسنجی YouGov همان سوال در سال 2013.

کمی تعجب پس از آن که چهره های سیاسی مانند تگزاس سرهنگ رژیم صهیونیستی. دن پاتریک جمهوری و شخصیت های رسانه ای مانند فاکس نیوز' Tucker Carlson حمله با چنگال در تفاوت بین های مختلف پیش بینی نرخ مرگ و میر ناشی از COVID-19.

تفسیر آنها کاهش مرگ بالغ (تا کنون) به عنوان شواهد تهدید پر از شکوفه شد حتی اگر کارشناسان بهداشت عمومی در نظر آن را اثبات خاموش شدن ناگهانی و اجتماعی فاصله مشغول به کار هستند و توجه داشته باشید که تهدید نشده است.

رد تخصص

علمی کارشناسان بود و کارشناسان به طور کلی شانس ضعیف در فضای پوپولیستی دهه گذشته در اروپا و آمریکا

"رای دهندگان می گویند که آنها رد تخصص از آنجا که کارشناسان آنها فکر می کنم به عنوان غیر قابل تشخیص از حاکم نخبگان آنها را شکست خورده" می نویسد: تام نیکولز یک استاد امور امنیت ملی در دانشکده جنگ نیروی دریایی ایالات متحده.

نیکولز چاپ کتاب در سال 2017 به نام مرگ تخصص: مبارزه با تاسیس دانش و چرا از آن مهم. جمعبندی استدلال خود را برای Politico نیکولز مشاهده شده است که آمریکایی ها همیشه سالم و تردید در مورد "eggheads" از انواع مختلف است.

او می گوید که شک و تردید در تمدید خود را در "اجتماعی, سیاسی و صدمات" از 1960s و 1970s. اما از آن زمان به بعد او استدلال "جهانی شدن و پیشرفت های فن آوری ایجاد کرده اند ، بین افراد با دانش کافی و آموزش و پرورش برای مقابله با این تغییرات و افرادی که احساس خطر می کنند و در پشت سمت چپ در دنیای جدید قرن 21 است."

فاقد "علمی شایستگی"

این واقعیت ساده است که برای بسیاری از علوم است یک منبع عقل اما به هیچ وجه تنها یکی است. وجود دارد می تواند یک "تعادل" علم با آموزش مذهبی و یا انسانی اخلاق — یا آنچه که ممکن است مردم را به خود حس مشترک.

است که چرا بسیاری از آمریکایی ها ممکن است با شناسایی جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن overeagerness در مورد پتانسیل دارو درمانی برای COVID-19 که کار کرده اند در بیماری های دیگر.

مغلوب ساختن پیشی جستن امیدواری برای ضد مالاریا هیدروکسی کلروکین برای مثال ظاهرا به اشتراک گذاشته نمی شود توسط یکی از دولت های خود پیشرو واکسن دانشمندان ریچارد روشن است. روشن تلاش برای محدود کردن گسترده استفاده از مواد مخدر به دلیل کاربرد آن فاقد "علمی شایستگی." به عنوان یک نتیجه او می گوید: او برداشته شد به عنوان مدیر پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه سازمان (بردا).

در بیانیه منتشر شده توسط خود را وکیل این هفته روشن صدا زنگ: "برای مبارزه با این ویروس مرگبار علم و نه سیاسی یا cronyism است منجر به راه است."

همچنین در طول این هفته رئیس جمهور ایستاده بود پشت تریبون کاخ سفید اتاق جلسه و تردید در بقای coronavirus در پاییز. او سپس معوق به بالا مشاور علمی در سوال.

"ما باید این ویروس در پاییز," دکتر گفت: Anthony Fauci از موسسه ملی بهداشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین اصرار داشت که سر از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری شده بود نقل قول نابجا در مورد مشکلات مدیریت COVID-19 در پاییز. دکتر رابرت Redfield در زمان تریبون می گویند او نمی شده نقل قول نابجا.

اما همه این مقدمه ای برای پنجشنبه شب گیج کننده زمانی که رئیس جمهور تمدید آغوش او از "تغییر بازی" درمان ایده هایی برای بالا بردن این سوال که آیا تزریق مواد ضد عفونی کننده (که می تواند کشتن coronavirus در یک سطح) به یک فرد می تواند کشتن ویروس (در واقعیت انجام می دهند بنابراین می تواند سمی باشد).

این باعث چنین فوری مقاومت — از دانشمندان و پرسنل بیمارستان و حتی سازندگان Lysol — که رئیس جمهور بعد از اصرار او ساخته شده بود به نظر sarcastically. و بعد شب جلسه قطع شد فقط 22 دقیقه با رئیس جمهور در نظر گرفتن هیچ سوال.

در دراز مدت مبارزه

بحران در حال گسترش است از طریق بدنه سیاسی و حتی به گسترش آن از طریق جمعیت انسانی است. آن را به استرس هر دو در شمار راه. آمریکایی ها در تضاد رابطه با علم نقش مهمی در چگونگی مقابله با آن استرس است.

برای لحظه ای بیشتر در حال پذیرش رویکرد علمی اجتماعی فاصله در خدمات خوب بیشتر. اما وجود دارد رد stay-در-خانه سفارشات در تظاهرات خیابانی و در برخی از statehouses.

شنبه شب مغلوب ساختن پیشی جستن تکرار یک خط استفاده می شود به استدلال می کنند برای بازگشایی این کشور هر چه زودتر به جای بعد: "به یاد داشته باشید که درمان نمی تواند بدتر از مشکل خود را." او افزود: "مراقب باشید امن با استفاده از حس مشترک!"

مبارزه اتحاد پیوست شده و آن را به احتمال زیاد بیشتر از دوام بیاورید هر دو این کمپین یک فصل و این یک بیماری همه گیر.tinyurlis.gdv.htclck.rucutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب