در زمان coronavirus این رایگان داروخانه متوقف نمی شود

دالاس—کارلوس Irula به خوبی آموزش دیده برای امداد رسانی. به عنوان یک 18 ساله, New Orleans, بومی, پس از طوفان کا

توسط MINERALNEWS در 22 فروردین 1399

دالاس—کارلوس Irula به خوبی آموزش دیده برای امداد رسانی. به عنوان یک 18 ساله, New Orleans, بومی, پس از طوفان کاترینا در سال 2005 او پرتاب خود را به کار داوطلب سلب تیغه پاکسازی قالب و ضد عفونی خانه بعد از خانه.

در حال حاضر Irula است 33 ساله منجر داروساز در غیر معمول رایگان دالاس داروخانه رهبری یک تیم است که دو برابر تعداد نسخه های آن را پر می کند پس از COVID-19 شروع به کار باعث ضرر و زیان و مردم را بیمار در اطراف شمال تگزاس و جهان است.

"این است که رفتن به عظیم" Irula گفت: از طریق یک ماسک پرتقال در سنت وینسنت د پل داروخانه. "اما من می توانم نفس بکشم و باید برای آن سپاسگزار است."

سنت وینسنت د پل داروخانه در خدمت کم درآمد بیمه در یک کشور که منجر ملت در ایجاد ساکنان. رایگان داروخانه اعتقاد بر این است تنها یکی از نوع خود در تگزاس است. داروخانه ها و عرضه آن در شبکه تست خواهد شد بیشتر با coronavirus همانطور که بیشتر مردم از دست دادن شغل در اقتصاد را در نزدیکی shutdown.

داروخانه نشسته در Vickery علفزار محله در شمال شرق دالاس که در آن با ایالات متحده برای اولین بار مورد از ابولا در زندگی به طور خلاصه و درگذشت شش سال پیش. در اینجا غیر انتفاعی با هم کار کنند برای کمک به یک طبقه کارگر جهانی ایجاد کرد از مهاجر و خانواده های پناهنده که صحبت در مورد ده دو زبان.

چهار سال پیش در شمال غربی مقدس کلیسا باز یک داستان دو مركز Vickery علفزار. دو سال از داروخانه قرار دارد و در آنجا مشغول هستند و کلینیک های اجرا شده توسط غیر انتفاعی شفا دست وزارتخانه است.

بحران ابولا گالوانیزه گروه غیر انتفاعی در Vickery علفزار به یک سازمان جمعی. ده ها تن از خبرنگاران و دوربین وانت تبار به محله وارن از ساختمان های آپارتمانی که آن را کشف شد که توماس ارین دانکن اولین متحده بیمار ابولا زندگی می کردند وجود دارد. این لیبریا بومی درگذشت هشت روز پس از تشخیص. دو پرستار که برای او مراقبت آلوده شدند و بازیافت در آنچه پس از یک hellishly سناریو ترسناک در دالاس.

اما ابولا را آماده غیر انتفاعی برای امروز COVID-19 بیماری همه گیر.

"ما سازمان یافته تر و با ما همکاری گفت:" مارتا استو اجرا می شود که این Vickery علفزار جوانان بنیاد توسعه و رئیس یک گروه که خود را Vickery علفزار مغز اعتماد.

امروز این گروه در ارتباط مستمر عیب یابی مسائل از آموزش و پرورش اخراج و به چه مواد غذایی pantries نگردند. "ما هیچ ندارد که در جایی که ابولا اتفاق افتاده است" استو گفت.

پتانسیل اخراج استرس ساکنان استو گفت: هر چند اخراج در انتظار هستند تا 18 مه در دالاس کانتی. و این که چرا داروخانه های ارزشمند استو گفت.

"بیش از حد بسیاری از بار کسی می تواند رفتن به دکتر و دریافت مراقبت های منطقی. اما اگر شما نسخه ای که آنقدر بزرگ است که آنها لازم نیست پر کنید و آن را," او گفت:. "داروخانه است که واقعا یک راه نجات برای بسیاری از مردم است."

Jocelyn ریس وارد در مرکز درب های شیشه ای رو حرارت گرفته شده و خوب بود برای رفتن به توقف بعدی در داروخانه. یک "اول ایمنی" نشانه استقبال او گفت و او را به دست کشیدن. درب رسیدگی شده بود با فراموش-نمی-لمسی مشاوره. به عنوان او پا به جلو کاغذ crunched زیر پای او. آن را نشانه ضبط فرش راه راه است که فرموده: "لطفا اینجا ایستاده برای داروخانه خدمات است."

برای چند هفته گذشته پرستاران ملبس در لباس زرد و آبی و سفید ماسک از دست شفا درمانگاه باید استقبال بازدید کنندگان به دنبال خدمات مراقبت های بهداشتی در درب شاد لیمویی-سبز و فیروزه ای لابی این مرکز. پرستاران بررسی COVID علائم و درجه حرارت با موقعیت دماسنج نزدیکی بیمار پیشانی. جامعه مرکز توقیف به فعالیت های دیگر با توجه به اجتماعی فاصله احتیاطی.

ریس وارد شد با نگرانی. او فقط می خواهم گذاشته شده از رستوران ، طبقه remodelling مشاغل shrivelled تا برای مادرش. او خوب شد از وجود دارد را انتخاب کنید تا داروها برای مادر خود را در یک روز بارانی.

"مادر من است که در درآمد و این واقعا کمک می کند" ریس گفت. علاوه اضافه شده: "این بیشتر یک بر یک در اینجا و صمیمی است."

مادر او را تیروئید و کلسترول بالا مشکلات او گفت: محکم نسخه که دست به خود را در درب. ریس همچنین در سمت چپ با یک "goody bag," هدیه ای از بیش از حد داروها که شامل باارزش پرتقال شربت برای آنفولانزا.

داخل Irula یک داروساز است که دو زبانه به نام دارو آنفولانزا "طلای مایع" است که در تامین کوتاه مدت.

داروخانه ها و ارائه نسخه برای افرادی که با پر کردن پرسشنامه درخواست در مورد سطح درآمد. داروخانه کاربران می توانند واجد شرایط با درآمد 200 درصد بالاتر فدرال نرخ فقر.

برای مثال یک خانواده دو بزرگسالان با چهار فرزند می تواند درآمد $70,000 و هنوز دست آوردن دارو به صورت رایگان تحت St. Vincent de Paul قوانین.

مستند نشده در حال خدمت در اینجا بیش از حد مهم به علاوه چرا که آنها واجد شرایط برای مزایای بیکاری یا برای آینده فدرال محرک چک.

بخش عمده ای از نسخه های پوشش داروهای دیابت آسم و فشار خون بالا فشار خون بالا و افسردگی داروساز گفت. اما هیچ نسخه طبقه بندی شده به عنوان مواد مخدر داده شده است.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

در آخرین هفته از ماه مارس نسخه حجم دو برابر شده است که از هفته اول ژانویه به حدود 400 داروها. داروخانه در هدف به سال با حدود 17000 نسخه پر شده تقریبا دو برابر از سال گذشته موسس آن گفت.

داروخانه تاسیس شد هنک هرمان بازنشسته سرمایه گذاری مشاور که داوطلبان با جانباز کاتولیک غیر انتفاعی سنت وینسنت د پل.

هرمان همیشه شیفته "چه چیزی باعث می شود شرکت ها تیک," او گفت:. بنابراین او مورد مطالعه زنجیره تامین از غول دارویی و چگونه آنها کمک به آسیب پذیر با رایگان داروها از طریق تصویب به مجوز داروخانه, گروه ها و درمانگاه ها.

بزرگ کمک کننده به دالاس داروخانه است Nashville-بر اساس نه برای سود توزیع کننده دارویی به نام داروخانه از امید. دیگری است با لينک مستقيم امداد کمک های انسان دوستانه گروه است که با این نسخهها کار در سطح جهانی و تاسیس شد جنگ پناهندگان در طول جنگ جهانی دوم است. برخی از شرکت های دارویی کمک به طور مستقیم مانند مرک و شرکت Pfizer.

هرمان کار کرده و سالها در تلاش برای به دست آوردن دالاس داروخانه زمین و پیدا کردن یک راه برای متوقف کردن مردم از سهمیه بندی دارو و یا پرش دارو به پرداخت صورتحساب.

"اگر شما نمی توانید هزینه را تجویز داروها و شما واقعا به آنها نیاز دارید شما نمی خواهید به top notch و سالم است که ممکن است باعث شود شما به از دست ندهید همین روز از کار گفت:" هرمان که داروخانه مدیر عامل. "برای بسیاری از مردم اگر آنها نمی رفتن به محل کار آنها هیچ بیمار پرداخت ... ما فکر می کنم رایگان داروخانه فرصتی است برای نجات مردم در راه قابل توجه. "

محل در Vickery علفزار طبیعی بود, هرمان گفت. "جمعیتی از Vickery علفزار با بالاترین سرانه فقر در کل شهرستان دالاس فقط آن را به نظر می رسد بسیار منطقی به محل قرار ما داروخانه."

هرمان مصمم است به رشد خود را از داروخانه. او ماموریت بعدی است که به گسترش به پست الکترونیکی سفارش خدمات داروخانه ایالت با دالاس به عنوان پایگاه خود را. عملیات مشابهی وجود دارد در کارولینای جنوبی کارولینای شمالی و ویرجینیای غربی او اشاره کرد.

ضمنا به عنوان هفته مخلوط را به هر یک از دیگر در 'میلاد' و 'A. C. زمان — قبل از coronavirus و پس از coronavirus — داروخانه را مصرف متخصص گلگون چاوز استقبال مردم در درب مانند آنها عموزاده. چاوز دیدن مشتریان که نگاه مضطرب بیشتر به تلاش برای سنجاب دور یک نسخه بزرگتر عرضه به دلیل لا cuarentena به قرنطینه.

"آنها همچنین ترس ما بسته خواهد شد" چاوز گفت. "من آنها را به عنوان در حال حاضر ما در اینجا برای کمک به."

"آنها به من بگویید که داستان های خود را و آنها آنقدر مهربان" چاوز گفت. "آنها می گویند ما بدون آنها نمی توانستم خود را رونق بخشید."

زمانی که گران انسولین دارو وارد برای یک نوجوان مبتلا به ديابت نوع 1, black خانواده مهاجر به نام داروخانه خدمه به جمعی نماز در داروخانه فرش. "خوشبختانه ما با تمام وجود به او سلامت" گفت: Irula پسر هندوراس مهاجران.

نشانه های اطراف آنها را بخوانید: "خدا عشق است" و "جشن همه چیز است."

و به طوری که آنها را با متمایل شدن سر.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب