پنس در Coronavirus: 'خطر کم باقی مانده است' می گوید: درمان در افق

بزرگنمایی این تصویر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس در سمت چپ حض

توسط MINERALNEWS در 13 اسفند 1398
بزرگنمایی این تصویر

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس در سمت چپ حضور در یک جلسه با دارویی مدیران در coronavirus در کابینه در کاخ سفید در روز دوشنبه. اندرو بیلبائو/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
اندرو بیلبائو/AP

به روز شده در 8:20 p. m. ET

در دیدار با رئیس جمهور تهمت و شرکت داروسازی رهبران, معاون رئیس جمهور, پنس ارائه کلمات آرام به آمریکا در مورد گسترش coronavirus: "خطر کم باقی مانده است," او تکرار چندین بار در طول یک کنفرانس خبری با خبرنگاران در روز دوشنبه بعد از ظهر.

پنس که در روز جمعه منصوب از سوی رئیس جمهور به رهبری Coronavirus نیروی کار تحویل اظهارات کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی که در آن او بود احاطه شده توسط بسیاری از ملت مقامات بهداشتی.

معاون رئیس جمهور همچنین گفت: برای درمان COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس می تواند در دسترس در دو ماه آینده. بسیاری از شرکت های دارویی "با تشکیل یک کنسرسیوم برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات" در مورد توسعه درمان های مختلف است.

Coronavirus COVID-19 خوشه

با وجود این روز تحولات از یک خوشه از چهار مرگ و میر وابسته به COVID-19 در ایالت واشنگتن پنس تأکید کرد که خطر برای بسیاری از افراد حداقل است.

"این یک زمان به استفاده از عقل سلیم هم خوب به شستن دست های خود را" پنس گفت.

عفونت "محور هستند در مناطق بسیار خاص است که ما در حال کار برای شناسایی منبع در," او گفت: روشن است که 29 مورد متمرکز در کالیفرنیا و واشنگتن است.

از بعد از ظهر دوشنبه شش نفر در آمریکا کشته شده بود پس از ابتلا به بیماری تنفسی که رخ داده است در همان بیمارستان در کرکلند بشویید.

در سراسر کشور وجود دارد که 43 مورد از COVID-19 تشخیص داده شده در ایالات متحده با توجه به آخرین آمار و ارقام از نیروی کار. هفده از کسانی که "مرتبط با سفر در یک راه یا دیگری" و 26 "اعتقاد به پخش شده است که "فرد به فرد" بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت: در همان کنفرانس خبری.

پنس نیز به دنبال سرکوب نگرانی در مورد ویروس از ورود به آمریکا از سواحل خارجی.

از ماه ژانویه ایالات متحده فرودگاه شده اند غربالگری مسافران از چین که در آن بیماری برای اولین بار شناسایی شده است. اما در هفته های اخیر کره جنوبی و ایتالیا نیز شاهد افزایش بوده است.

"در عرض 12 ساعت بعد وجود خواهد داشت 100% غربالگری در تمام پروازهای مستقیم در تمام فرودگاه ها در ایتالیا و کره جنوبی" پنس گفت.

جدید انعطاف پذیری طراحی شده برای تحریک ظرفیت آزمون برای coronavirus بدان معنی است که نزدیک به یک میلیون کیت های آزمایش در دسترس خواهد بود در پایان هفته استفان هان رئیس سازمان غذا و دارو به خبرنگاران گفت:.

"آن را انجام داده. ما به آن نیاز دارید. ما می خواهیم آن را سریع"

در ضمن در این جلسه با 10 صنعت داروسازی رهبران رئیس جمهور خواست مدیران به کار با هم به سرعت توسعه درمان و واکسن برای کوروناویروس.

"آن را انجام داده. ما به آن نیاز دارید. ما می خواهیم آن را سریع" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مدیران در پایان از طولانی میزگرد جلسه.

"کسی تاخیر شما – لطفا با من تماس بگیرید," او گفت:.

موسسه ملی سلامت رسمی Anthony Fauci هشدار رئیس جمهور که آن را یک سال یا بیشتر به توسعه یک واکسن مهم نیست که چگونه به سرعت این شرکت ها کار می کنند.

رئيس جمهور زبان به هواداران بعد در شارلوت, N. C. گفت: "آنها قصد دارند واکسن من فکر می کنم نسبتا به زودی."

او وعده داده است: "چیزی که باعث می شود شما بهتر است" حتی زودتر.

در یک تلاش آشکار برای قرار دادن ویروس در زمینه تهمت همچنین اشاره کرد که ده ها هزار نفر از آمریکایی ها می میرند هر سال از آنفولانزا یک واقعیت او گفته بود اطلاعات جدید برای او: "هیچ کس نمی دانست که من نمی دانم که" او گفت:.

قانونگذاران کار نسبت به اجماع در بودجه

در کنگره تخصیص بودجه مجلس مشاوران می گویند که آنها در حال نزدیک شدن به رونمایی از یک مکمل لایحه بودجه به آدرس coronavirus بحران به عنوان اوایل به عنوان جمعه و انتظار برای اولین بار مجلسی برای ارائه این طرح است. کنگره دستیار آشنا با این مذاکرات می گوید بسته خواهد شد و ارزش بین 7 میلیارد دلار و 8 میلیارد دلار است.

اما همه چیز در حال حرکت آهسته تر در سنا سمت جایی که رهبر اکثریت میچ مک کانل گفت که او انتظار دارد اتاق را انتخاب کنید تا یک بودجه لایحه در "آینده دو هفته." او همچنین اشاره کرد تخصیص اعضا و کارکنان مشغول به کار در یک مکمل بودجه طرح در طول تعطیلات آخر هفته.

ورمونت دموکرات ایالت Patrick Leahy این عضو مجلس سنا تخصیص بودجه کمیته می گوید او امیدوار است که مجلس سنا رای خواهد داد در coronavirus بودجه طرح "ایده آل این هفته است." اگر نه, او گفت: آن را به رای گیری اوایل هفته آینده نشان می دهد قانونگذاران باید کار را از طریق آخر هفته اگر آن را به پایان رسید و روز جمعه.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او امیدوار است که فدرال رزرو در نظر اقدامات محرک اقتصادی برای تقویت اقتصاد است که آمار گرفته با توجه به این بیماری همه گیر.

او گفت: بدون ارائه جزئیات است که او را در نظر گرفتن محدودیت برای مسافران از برخی از کشورها ضربه سخت توسط ویروس.

کلودیا Grisales, Kelsey اسنل عایشه Rascoe و تامارا کیت کمک به این گزارش.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن