سن دیگو نیروی دریایی پایگاه جدید شروع غربالگری و فاضلاب اقدامات بیش از coronavirus

سن دیگو-منطقه نیروی دریایی در پایگاه های در حال اجرای دقیق غربالگری و تمیز کردن اقدامات پس از یک پایگاه نیروی

توسط MINERALNEWS در 25 اسفند 1398

سن دیگو-منطقه نیروی دریایی در پایگاه های در حال اجرای دقیق غربالگری و تمیز کردن اقدامات پس از یک پایگاه نیروی دریایی سن دیگو ملوان آزمایش مثبت برای COVID-19.

این اقدامات جدید به منظور حفاظت از "سلامت و رفاه" سان دیگو-منطقه پرسنل نیروی دریایی با توجه به بیانیه ای از نیروی دریایی در منطقه جنوب غربی است که headquarterd در سن دیگو و نظارت تاسیسات دریایی در کالیفرنیا و آمریکا دیگر.

"نیروی دریایی در منطقه جنوب غربی است که با همکاری نزدیک با همکاران ما در وزارت امور خارجه و محلی بهداشت عمومی ادارات و پس از تمام راهنمایی از وزارت دفاع و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری برای محافظت از پرسنل نیروی دریایی و بازدید کنندگان به ما تاسیسات" با توجه به این بیانیه.

منطقه پایگاه نیروی دریایی خواهد شد صفحه نمایش پایه بازدید کنندگان و مسافران در پایگاه هوایی پایانه ها با پرسشنامه سلامت و ارائه محصولات تمیز کردن و دست عفونی به مناطق پر ترافیک با توجه به این بیانیه.

تبلیغات

نیروی دریایی در منطقه جنوب غرب به رهبری عقب Adm. بت بولیوار نیز کارگردانی نیروی دریایی دستورات برای شناسایی مناطق کار خود را در فضای که در آن کارکنان است که بیمار می تواند جدا شود اگر نشانه های توسعه در محل کار. بولیوار است کارگردانی واحد فرماندهان برای اطمینان از پرسنل تشخیص داده شده و یا در معرض COVID-19 منزوی کردن خود را مطابق با دستورالعمل CDC.

پرسنل نیروی دریایی که احساس بیمار باید در خانه بمانند و خود-جدا اگر آنها احساس بیمار بیانیه می گوید. کسانی که احساس می کنند نیاز به توجه پزشکی خواسته خود را به اطلاع کلینیک های پزشکی قبل از آمدن در.

خدمات اعضا با استفاده از Tricare خواسته به تماس Tricare را COVID-19 تدریس خصوصی در (800) TRICARE.

رهبران نیروی دریایی ادامه خواهد داد برای نظارت بر وضعیت این بیانیه می گوید و آماده هستند به منظور اقدامات سختگیرانه تر "را به عنوان مورد نیاز است."

تبلیغات

اعلام می آید یک روز پس از دریایی سپاه گفت: همچنین beefing تا اقدامات پیشگیرانه در تاسیسات برای جلوگیری از گسترش بیشتر این ویروس.

دایر می نویسد: San Diego Union-Tribune.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن