دفاع روسیه در ایران در پرتاب ماهواره علیه ما مخالفت

تانزانیا تانزانیا - روسیه از حق ایران برای راه اندازی یک ماهواره رد ایالات متحده ادعا می کند که تهران بود هجوم

توسط MINERALNEWS در 16 خرداد 1399

تانزانیا تانزانیا - روسیه از حق ایران برای راه اندازی یک ماهواره رد ایالات متحده ادعا می کند که تهران بود هجوم U. N. قطعنامه حمایت 2015 هسته ای بین ایران و شش قدرت های بزرگ با ارسال آن به فضا است.

روسیه U. N. سفیر واسیلی Nebenzia گفت که "تلاش های جاری ایالات متحده جانبی برای محروم کردن ایران از حق به درو مزایای صلح آمیز فناوری فضایی تحت کاذب بهانه هستند و دلیلی برای نگرانی جدی و عمیق پشیمانی."

او به عنوان رد ""گمراه کننده" آمریکا اتهاماتی که مارس 22 پرتاب ماهواره انجام شده توسط ایران انقلابی سپاه پاسداران رفت و در مقابل 2015 رزولوشن که ایران به انجام هر موشک های بالستیک-فعالیت های مرتبط قادر به ارائه سلاح های هسته ای.

"ایران هیچگاه دارای سلاح های هسته ای و نه دارای این سلاح در حال حاضر و نه, ما انتظار آن را تا به حال داشتن آنها را در آینده" Nebenzia گفت: در نامه ای به دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ و شورای امنیت منتشر پنج شنبه.

پس از توافق هسته ای ایران به تصویب رسید در سال 2015 گفت: "ایران بوده است تایید دولت توسط آژانس بین المللی انرژی اتمی" و "آن است که ایران ندارند و نه توسعه و نه آزمون و یا با استفاده از موشک های بالستیک طراحی شده است که قادر به حمل سلاح های هسته ای."

سفیر روسیه بود که در پاسخ به نامه ای از سفیر ایالات متحده کلی هنر و صنعت به شورای رئیس جمهور در ماه گذشته گفت که "فضا راه اندازی وسایل نقلیه ترکیب فن آوری است که تقریبا یکسان و قابل تعویض با کسانی که مورد استفاده در موشک های بالستیک طراحی شده است که قادر به حمل سلاح های هسته ای."

"ما یک بار دیگر مصرانه از جامعه بین المللی برای نگه داشتن ایران برای اقدامات خود پاسخگو," او نوشت. "ایران برای توسعه موشک های بالستیک و فناوری منجر به تنش های منطقه ای و تهدیدی برای صلح و امنیت بین المللی."

صنایع دستی خواست شورای امنیت برای تقویت تحریم های موجود بر ایران برای مقابله با تهدید و به نظر دوباره تحمیل "اتصال محدودیت" در برابر آن مکرر موشکی و ماهواره ای راه اندازی شد.

تنش بین ایران و آمریکا تشدید شده پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خارج از 2015 ایران در سال 2018 و دوباره تحمیل فلج کننده تحریم های ایالات متحده. یک سال پیش در ایالات متحده فرستاده شده بیش از هزاران نیروهای دوربرد و بمب افکن و یک ناو هواپیمابر به خاورمیانه در پاسخ به آنچه که آن را به نام رو به رشد تهدید ایران به حمله به منافع آمریکا در منطقه است.

ماهواره ای راه اندازی شد برای اولین بار در ایران انقلابی سپاه پاسداران آشکار آنچه کارشناسان به عنوان یک راز نظامی برنامه فضایی است که می تواند سرعت بخشیدن به ایران موشک بالستیک توسعه است. پس از اعلام رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت بدون استناد به هر یک حادثه خاص "من به دستور نیروی دریایی ایالات متحده به شلیک کردن و نابود کردن هر و همه ایرانی gunboats اگر آنها آزار و اذیت ما کشتی در دریا."

هر دو Nebenzia و صنایع دستی به نام U. N. دبیر کل خود را برای منعکس کردن حروف در گزارش خود در اجرای 2015 قطعنامه شورای امنیت است که با توجه ژوئن 23. شورای امنیت برنامه ریزی شده باز جلسه در قطعنامه ماه ژوئن 30, به دنبال بسته مشاوره.

سازمان ملل متحد تحریم تسلیحاتی علیه ایران تنظیم شده است به پایان می رسد در ماه های اکتبر و ایالات متحده منتشر شده پیش نویس U. N. قطعنامه که به طور نامحدود گسترش آن به تعداد کمی از اعضای شورا در اواخر ماه آوریل است.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

Nebenzia گفت: مسکو مخالف هر گونه ایالات متحده در تلاش برای گسترش تحریم تسلیحاتی و reimpose U. N. تحریم ها بر ایران است. او همچنین به عنوان رد "مضحک" امکان مغلوب ساختن پیشی جستن دولت احتمالا به دنبال استفاده از "ضربه محکم و ناگهانی به" ارائه در 2015 قطعنامه شورای که بازگرداندن تمام U. N. تحریم ها علیه ایران است که تا به حال برداشته شده است و یا کاسته تحت شرایط توافق اگر توافق نقض شده است.

Nebenzia گفت: آمریکا از توافق و "آنها هیچ حق" را به استفاده از هر یک از مفاد آن است.



tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن