استیسی آبرامز تماس گرجستان اولیه انتخابات 'یک فاجعه کامل'

بزرگنمایی این تصویر استیسی آبرامز صحبت می کند و در وحدت صبحانه در 1 مارس در سلما علا. بوچ شوید/AP

توسط MINERALNEWS در 24 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

استیسی آبرامز صحبت می کند و در وحدت صبحانه در 1 مارس در سلما علا. بوچ شوید/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
بوچ شوید/AP

سابق گرجستان فرمانداری نامزد استیسی آبرامز می گوید: دولت سه شنبه اولیه عملکرد "یک فاجعه کامل," سنجاق کردن مقصر در گرجستان وزیر خارجه براد Raffensperger.

رای گیری در همه مکان های اطراف گرجستان با تجربه تاخیر و طولانی خطوط شنبه با توجه به ترکیبی از مشکلات لجستیکی مسائل فنی با دولت جدید رای گیری ماشین آلات و COVID-19-مربوط به محدودیت و در نتیجه کمتر در دسترس سایت های رای گیری.

"قانون اساسی قرار می دهد تعهد برای برگزاری انتخابات مستقیما در دست وزیر امور خارجه است. در بالا از آن [Raffensperger] بسیار به شدت تحت فشار قرار دادند به خرید ماشین آلات جدید است که او اصرار خواهد بود آماده به رول از در اصلی به قیمت 107 میلیون دلار," آبرامز گفت: NPR جمعه.

"او موفق به اندازه کافی مستقیم و سرمایه گذاری در استان ها به طوری که آنها می تواند کار خود را انجام دهد" او اضافه شده است.

Raffensperger یک جمهوری خواه خواستار رسیدگی به رای گیری تاخیر در فولتن و دکالب شهرستان دو منطقه در گرجستان که اقلیت بزرگ و دموکرات جمعیت. آبرامز مخالف با Raffensperger با این استدلال که گرجستان را دیدم مشکلات در سراسر کشور.

"در سراسر کشور 20 شهرستان به رهبری دموکرات ها و جمهوری خواهان در مناطق شهری و روستایی و مناطق حومه, همه, تجربه کرده, همان زمین شناسی, شکست," او گفت:.

آبرامز شد منتقدان سرکوب رای دهندگان او را زیر تیغ نازک از دست دادن به برایان کمپ در گرجستان 2018 فرماندار نژاد (از دست دادن تنها بیش از یک درصد است.) در این انتخابات شاهد مشارکت بالا در حالی که همچنین ضبط قابل توجهی رای گیری مشکلات. آبرامز است و اولین زن آمریکایی آفریقایی تبار به پیروزی حزب عمده فرمانداری نامزدی در سراسر کشور.

پس از انتخابات میان دوره ای آبرامز تاسیس سازمان مبارزه عادلانه که با این نسخهها کار برای مبارزه با سرکوب رای دهندگان. او با انتشار کتاب جدید در اوایل ماه ژوئن با عنوان ما در حال حاضر: قدرت هدف و مبارزه برای یک نمایشگاه امریکا است.

"هدف از این کتاب این است که واقعا طرح گرانول در جزئیات بلکه با بافت تاریخی و چگونه رای دهندگان سرکوب رفته فراتر از Jim Crow به این تودرتو اداری و قوانین آن سفر تا هر کسی که ندارد یک قانون مدرک و یک بند از وکلا در کنار خود برای کمک به آنها را از طریق فرایند اگر آنها یکی از اهداف در نظر گرفته شده," او گفت:.

وقتی پرسید که آیا او معتقد است رای دهندگان محدودیت به معنای محدود کردن صدای مردم رنگ و دموکرات آبرامز گفت: "بله" — و افزود که هدف خاص متفاوت در محل اما آن می تواند به افراد صدمه دیده از رنگ و تابعیت مهاجران و همچنین جوان و فقیر آمریکایی است.

به دنبال به جلو به سال 2020 به طور کلی انتخابات آبرامز تاکید کرد که کتاب جدید خود به رای دهندگان "یک راهکار و من فکر می کنم نسخه ای برای چگونه ما می توانیم همه چیز بهتر است."

سابق مجلس گرجستان رهبر اقلیت نیز تحت فشار قرار دادند در روایت است که او شده است مبارزه به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن همسر در حال اجرا. بیش از گذشته چند ماه آبرامز باز شده است در مورد تمایل او به کار اگر خواسته.

"من پاسخ بیش از 14 ماه گذشته بوده است numbingly سازگار است که:" آیا در خدمت شما اگر خواسته؟' بله. 'آیا شما واجد شرایط برای خدمت؟' بله. که در آن است. هیچ مبارزه است. هیچ مانورهای رندانه. وجود دارد به سادگی ساده پاسخ من به این دلیل به عنوان یک زن من نیست یا لوکس یا قصد وانمود که من نمی توانم و یا من نمی خواهد" آبرامز گفت.

"من نه تنها برای خودم صحبت می کنند. من صحبت می کنند برای هر کسی که به نظر می رسد مثل من می خواهد برای تبدیل شدن به بیشتر و پیدا کردن خود را مسدود شده به خاطر کسی که سالها قبل از آن گفت: ممکن نیست. بنابراین من هرگز خواهد بود که کسی که می گوید این امکان وجود ندارد و من هرگز یکی به من می گویند می نمی," او اضافه شده است.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب