نجات مهاجران سرگردان در دریا مجاز به هر گونه اتحادیه اروپا پورت

قاهره – حداقل 78 مهاجران فراری از جنگ زده لیبی برای اروپا باقی می ماند گیر در دریا بدون پورت تعیین شده به حوض U. N. مهاجرت آژانس روز دوشنبه گفت:.

لیبی پدید آمده است به عنوان یک حمل و نقل نقطه آفریقایی و عرب و مهاجران در حال فرار از جنگ و فقر به اروپا پس از سرنگونی دیرین دیکتاتور Moammar Gadhafi در سال 2011.

مهاجران فرار لیبی سه روز پیش و نجات توسط یک تاجر کشتی روز یکشنبه در دریای مدیترانه گفت: صفا Msehli سخنگوی سازمان بین المللی مهاجرت ،

این کشتی حامل مهاجران هنوز دریافت مجوز برای بارانداز در هر پورت Msehli گفت. او به نام در اتحادیه اروپا به منظور ایجاد یک روشن و امن تخلیه ساز و کاری برای مردم recused در دریای مدیترانه است.

قایق چهارم حامل مهاجران به ترک لیبی در کمتر از یک هفته بین المللی مهاجرت گفت. همراه با رشته کشتی یک قایق رسیده بندر در کشور جزیره ای مالت بود که در آن قرنطینه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس در حالی که دوم قایق وارد ایتالیا جزیره از Lampedusa و سوم کشتی بود ره و بازگشت به لیبی.

اکثر مهاجران ترک لیبی در سواحل را در این سفر مخاطره آمیز در بیمار مجهز و ناامن قایق لاستیکی. IOM را برآورد مرگ و میر در اوایل این ماه در میان مهاجران که در تلاش برای عبور از دریای مدیترانه گذشت “گریم نقطه عطف” 20 ، 000 مرگ و میر پس از 2014.

در سال های اخیر اتحادیه اروپا همکاری با لیبی گارد ساحلی و دیگر نیروهای بومی و محلی برای متوقف کردن جریان مهاجران.

گروه های حقوق بشر می گویند که این تلاش ها باید به سمت چپ مهاجران در رحمت وحشیانه گروه های مسلح و یا محدود در کثیف و پر جمعیت بازداشتگاه که فاقد مواد غذایی کافی و آب.

اتحادیه اروپا توافق کردند که در اوایل سال جاری برای پایان دادن به یک ضد مهاجر قاچاقچی عملیات مربوط به تنها نظارت هواپیما. بلوک را به جای تمرکز بر تلاش برای به اجرا درآوردن به طور گسترده ای مسخره ملل تحریم تسلیحاتی که در نظر گرفته کلیدی به سیم پیچ را در لیبی بی امان جنگ داخلی.

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de