بایدن برگ خانه به دیدار دلاور اعتراض سایت

بزرگنمایی این تصویر دموکرات نامزد ریاست جمهوری و معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن دیدار می کند به جا

توسط MINERALNEWS در 12 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

دموکرات نامزد ریاست جمهوری و معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن دیدار می کند به جانبازان پارک یادبود در قلعه جدید دلم., دوشنبه گذشته. او ساخته شده او در سفر دوم به دور از خانه خود را پس از همه گیر آغاز شده و در روز یکشنبه با مراجعه به اعتراض سایت در ویلمینگتون دلم. اولیویه DOULIERY/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
اولیویه DOULIERY/خبرگزاری گتی ایماژ

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ساخته شده یک سرزده بازدید در روز یکشنبه به سایت در ویلمینگتون دلم., که در آن تظاهرات صورت گرفت شب قبل از یکی از ده ها تن از تظاهرات سراسر کشور بعد از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است.

این دومین بار در یک هفته است که بایدن در سمت چپ خانه اش زیر مختصری روز یادبود تاج گل-تخمگذار مراسم در یادبود سربازان در قلعه جدید دلم. بایدن بوده است مبارزه منحصرا از خانه خود را پس از coronavirus مستندات شروع شد و بارها و بارها گفته او پس از اقامت در خانه سفارشات صادر شده توسط دلاور فرماندار.

به عنوان شهرستانها در سراسر کشور غرق شده اند و گاهی خشونت آمیز تظاهرات در پاسخ به Floyd مرگ و به عنوان رئیس جمهور تهمت است دامن زده بخش با توییتهایی دربارهی "سگ باطل" آماده به پاسخ به کاخ سفید, تظاهرات برچسب مینه سوتا معترضان به عنوان "اراذل و اوباش" و تکرار سرزنش از ناآرامی های دموکراتیک شهرداران و فرمانداران بایدن در تلاش است برای افزایش دید به تصویر کشیدن یک بیشتر همدلانه و رویکرد آشتی جویانه به رهبری است.

"ما یک ملت در, درد, اما ما نباید اجازه دهیم این درد برای از بین بردن ما" بایدن نوشت: در Twitter و Facebook در کنار یک عکس از او در یک زانو پوشیدن ماسک و صحبت کردن به یک آمریکایی آفریقایی تبار مرد برگزاری یک کودک است. "ما یک ملت خشمگین اما ما نمی توانیم اجازه می دهد تا ما خشم به مصرف ما. ما یک ملت خسته اما ما اجازه نمی دهد ما خستگی به ما را شکست."

"تنها راه تحمل این درد است که به نوبه خود تمام است که غم و اندوه به هدف" بایدن پست ادامه داد. "و به عنوان رئیس جمهور من کمک خواهد کرد که منجر به این مکالمه — و از همه مهمتر من گوش می دهد و فقط به عنوان من امروز با مراجعه به سایت از شب گذشته تظاهرات در ویلمینگتن."

بایدن انتخاباتی ارسال شده یک عکس از این سفر در رسانه های اجتماعی ارائه شده اما هیچ اطلاعات اضافی در مورد چه مدت بایدن ماند در اعتراض سایت چگونه بسیاری از مردم او را به صحبت و یا زمانی که او روز یکشنبه ساخته شده در این دیدار بود که اعلام کرد از قبل.

در حالی که بایدن و مبارزات انتخاباتی خود را به حال به عمد گرفته شده یک کم دید رویکرد به روزهای اولیه از coronavirus بحران ترجیح می دهند به جای نگه داشتن تمرکز بر روی رئیس جمهور تهمت و روزانه جلسات مطبوعاتی با اعتبار فرسایش رئیس جمهور تصویب رتبه بندی بایدن شده است خیلی بیشتر پاسخگو به Floyd مرگ و پیامدهای آن است که باعث شده سطح ملی اعتراض دیده نمی شود از اواخر 1960s.

بایدن با تحویل پنج دقیقه سخنرانی از ویلمینگتون صفحه اصلی جمعه فریم فلوید مرگ به عنوان آخرین نمونه از یک صد ساله "زخم باز" نژادپرستی در ایالات متحده است. فلوید مرگ بایدن گفته بود "یک عمل خشونت بنابراین عنصری آن را بیش از انکار یک مرد سیاه پوست در امریکا خود را حقوق مدنی و حقوق بشر. آن را تکذیب کرد او بسیار بشریت و رد او را از زندگی خود را."

زودتر جمعه بایدن صحبت فلوید خانواده در تلفن. فلوید برادر Philonise فلوید گفت: MSNBC در روز شنبه که طی تماس "من او را پرسید که آیا او لطفا عدالت برای برادر من."

بعد تماس از رئیس جمهور تهمت فلوید گفت: خیلی briefer. "من در تلاش بود به صحبت کردن با او, اما او فقط نگه داشته و مانند هل دادن من خاموش" فلوید گفت.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب