PG&E می خواهد به پرداخت آن مبلغ 4 میلیون جریمه برای قتل نفس غیر ارادی از قربانیان آتش سوزی صندوق

Pacific Gas & Electric ابزار است که التماس گناه به 84 فقره قتل نفس غیر ارادی برای 2018 اردوگاه آتش می خواه

توسط MINERALNEWS در 8 فروردین 1399

Pacific Gas & Electric ابزار است که التماس گناه به 84 فقره قتل نفس غیر ارادی برای 2018 اردوگاه آتش می خواهد به پرداخت آن مبلغ 4 میلیون جریمه از یک صندوق در کنار مجموعه ای از قربانیان فروغ.

این ابزار در قلاب برای 3.5 میلیون دلار جریمه و مجازات و اضافی $500,000 که به Butte County, دادستان منطقه زیست محیطی و حفاظت از مصرف کننده صندوق به عنوان بخشی از یک مورد درخواست این ابزار به تازگی گزارش به کمیسیون بورس و اوراق بهادار.

ابزار برنامه پرداخت که 4 میلیون دلار از $13.5 میلیارد آتش قربانی اعتماد است که راه اندازی شد و در طول ورشکستگی آن پس از آتش سوزی که به کشته شدن 85 نفر و تخریب بیش از 18000 ساختمان در روستا شهر کوه بهشت در شمال کالیفرنیا.

"این یک بی وجدانی تلاش برای جلوگیری از مسئولیت برای جرم و جنایت که در آن فقط اعتراف" گفت: Michael کارلسون از Caymus تاکستان یک هزار نفر از متقاضیان در برابر ابزار. "دادستان منطقه مشغول به کار سخت برای برگزاری PG&E مسئول آن جرم و ما با اعتماد به نفس او هرگز در نظر گرفته شده برای PG&E به استفاده از بودجه اختصاص داده شده به قربانیان آتش سوزی است."

تبلیغات

در واقع Butte County Dist. Atty. مایکل رمزی گفت: زمان روز پنج شنبه او شگفت زده شد زمانی که او آموخته است که از ابزار طرح پرداخت.

"این فوق العاده احمقانه و insenisitve در یک کلام" رمزی گفت. "همه این اظهارات از 'great ندامت.' این است که همه جعلی است؟"

اما رمزی اذعان کرد که او نمی باید قدرت به ابزار نحوه پرداخت آن خوب است. که خواهد بود به قاضی نظارت بر ابزار ورشکستگی. ناظران مانند بهشت و عضو شورای مایکل Zuccolillo در حال حاضر ساخته شده تا ذهن خود را در مورد چگونه قاضی باید قانون است.

"این جریمه در برابر PG&E را خوب در برابر آتش سوزی صندوق گفت:" عضو شورای که مانند بسیاری از ساکنان شهر از دست داده و خانه اش را در سال 2018 فروغ. "من فکر می کنم آن را بسیار ضعیف روابط عمومی. من یک زمان سخت تصور PG&E نمی توانید آمد تا با 4 میلیون دلار."

تبلیغات

PG&E مقامات استدلال می کنند که زمانی که اعتماد تاسیس شد همه طرفین توافق کردند که برای استفاده از این صندوق برای پرداخت ادعا می کند در برابر ابزار. جریمه و مجازات ذکر شده است در چاپ خوب یک بار در صفحه سوم از این توافق واژه نامه.

برای خنثیسازی این بخش خاص از این توافق می تواند پرتاب PG&E ورشکستگی کامل برنامه را در معرض خطر از جمله آن تامین مالی این شرکت در بیانیه ای گفت ایمیل به بار روز پنج شنبه.

"اقدام ما در این هفته مربوط به آتش اردوگاه اتهامات یک گام مهم در نظر گرفتن مسئولیت برای گذشته و تلاش برای ایجاد آینده ای بهتر برای همه نگران" این شرکت در بیانیه ای گفت:. "ما می خواهیم به انجام حق قربانیان و جوامع است. است که چرا ما شده اند با تمرکز بر حل و فصل موارد به سرعت به طوری که قربانیان می توانید شروع به دریافت کمک آنها نیاز دارند به سرعت به عنوان امکان پذیر است."

در اوایل این ماه آن را به نظر می رسد که قربانی اعتماد می تواند شنود گذاشته شده توسط هر دو کالیفرنیا دفتر خدمات اورژانس و سازمان مدیریت اضطراری فدرال برای بازیابی هزینه های خود را از پاسخ به آتش به عنوان به خوبی. هر دو سازمان باید پس از موافقت کردند که قربانیان خود را دریافت خواهید کرد پرداخت از اعتماد ،

خوب و حل و فصل PG&E رسیده با Butte County دادستان شامل این نکته است که دادستان نمیتواند به دنبال هزینه های اضافی در برابر ابزار برای آتش اردوگاه که در هم شکسته کالیفرنیا سوابق را برای زندگی از دست داده, ساختمان های تخریب شده و ادعا بیمه برای ثبت یک آتش سوزی.

محققان دریافتند که PG&E کارگران تا به حال موفق به انجام نوردی بازرسی در بسیاری از شبکه برج از جمله قرن برج که در آن تجهیزات موفق صبح Nov. 8, 2018. در آن روز یک قلاب فلزی برگزاری بالا-ولتاژ خط انتقال و عایق شکست خورده ایجاد جرقه که در نهایت رشد به باد رانده فروغ.

این نخستین بار نیست که PG&E تا به حال یافت شده است با عنوان جرم جنایی مسئول یک فاجعه است.

در سال 2016 یک هیئت منصفه فدرال در بر داشت ابزار گناه از نقض خط لوله مقررات ایمنی قبل از مرگبار گاز, خط لوله, انفجار در منطقه خلیج سان فرانسیسکو و پس از آن گمراه محققان در مورد چگونه آن را شناسایی معرض خطر خطوط لوله.

تبلیغات

هیئت منصفه به اعدام محکوم شده PG&E از انسداد و پنج از 11 فقره خط لوله نقض ایمنی از جمله عدم جمع آوری اطلاعات به منظور بررسی پتانسیل خط لوله گاز تهدید و عمدا نه طبقه بندی یک خط لوله گاز به عنوان خطر بالا است.

انفجار PG&E گاز خط لوله در سال 2010 ارسال یک غول پر از آتش به هوا به کشته شدن هشت نفر و تخریب 38 خانه در شهر سان برونو.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب