گزارش پنتاگون می دانستم که ممکن است Coronavirus تهدید برای سال

پنتاگون شد آگاه از احتمال یک بیماری همه گیر در آورده با یک رمان coronavirus سال پیش پیش بینی شگفت انگیز با دقت کمبود ماسک در بیمارستان تخت و دستگاه تهویه مصنوعی است که می تواند در شیوع با توجه به یک سال 2017 سند داخلی گزارش شده توسط ملت.

در 103 صفحه سند — که مجله توصیف به عنوان یک به روز رسانی های قبلی وزارت دفاع آنفولانزای طرح پاسخ — به نقل از یک رمان بیماری تنفسی به عنوان “به احتمال زیاد و قابل توجهی تهدید” در یک وضعیت همه گیر.

این اسناد همچنین هشدار می دهد که کمبود ماسک و هواکش را یک “تاثیر قابل توجهی در دسترس بودن نیروی کار جهانی.”

“جامعه اطلاعاتی و نظامی به خوبی آگاه از آنچه می تواند و متاسفانه اتفاق افتاد” گفت: ملت خبرنگار کن Klippenstein در مصاحبه با NPR همه چیز در نظر گرفته شود.

Klippenstein گزارش می دهد که او به دست آمده در این سند از پنتاگون رسمی که نخواست نامش فاش شود. Klippenstein می گوید پنتاگون است در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در مورد داستان.

Klippenstein گفت: همه چیز در نظر گرفته است که در هوش دایره یک coronavirus مشاهده شده است به عنوان یک احتمال خطر رفتن حداقل پنج سال. و در حالی که رئیس جمهور تهمت است گفت: در حال حاضر COVID-19 همه گیر “از هیچ جا آمد,” Klippenstein می گوید آن را “غیر قابل تصور است که کاخ سفید دریافت نکرده این” با اشاره به این 2017 پنتاگون گزارش.

این “USNORTHCOM شعبه طرح 3560: بیماری همه گیر آنفلوآنزا و بیماری های عفونی پاسخ” به عنوان سند با عنوان, اشاره, گذشته شیوع کروناویروس از جمله شیوع بیماری MERS. این سند اشاره می کند که coronvavirus عفونت نیز کاملا رایج در سراسر جهان است.

اگر طبقه بندی نشده پنتاگون طرح یک سند داخلی در نظر گرفته شده برای پیش بینی علل و پتانسیل موانع به وجود می آیند در یک وضعیت همه گیر. آن را تشریح سناریو که ممکن است بوجود می آیند در طول شیوع جهانی و نظامی پاسخ. در این سند همچنین اشاره به طبقه بندی مواد است که می تواند به ارائه پشتیبانی های اضافی به نتیجه گیری خود را.

این گزارش نتیجه گیری کرده اند پیش بینی بسیاری از نگرانی های حال حاضر اعلام شده توسط مقامات منتخب و متخصصان پزشکی بر تخت بیمارستان و تجهیزات پزشکی.

یک بخش آمده است: “حتی اکثر کشورهای صنعتی را ناکافی تخت بیمارستان تخصصی تجهیزات مانند ونتیلاتورهای مکانیکی و دارو به راحتی در دسترس به اندازه کافی درمان جمعیت خود در طول بالینی شدید بیماری همه گیر.”

این داستان تولید شده بود و ویرایش برای پخش توسط Janaya ویلیامز جما Watters و Tinbete Ermyas.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im