Remdesivir قیمت بیش از $3,100 برای یک دوره درمان

بزرگنمایی این تصویر علوم جلعاد ساز از داروی ضد ویروسی remdesivir آمده تا با یک قیمت برای COVID-19 در

توسط MINERALNEWS در 10 تیر 1399
بزرگنمایی این تصویر

علوم جلعاد ساز از داروی ضد ویروسی remdesivir آمده تا با یک قیمت برای COVID-19 درمان بود که کمتر از برخی از تحلیلگران انتظار می رود. اولریش PERREY/استخر/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
اولریش PERREY/استخر/خبرگزاری گتی ایماژ

این شرکت داروسازی در پشت تجربی COVID-19 درمان remdesivir اعلام کرده است که چقدر آن را هزینه برای مواد مخدر پس از ماهها حدس و گمان که این شرکت در تلاش برای کشف کردن که چگونه به تعادل سود و بهداشت عمومی باید در وسط یک بیماری همه گیر.

در ایالات متحده آمریکا علوم جلعاد را به اتهام 520 $در هر ویال برای بیماران با بیمه های خصوصی با برخی از برنامه های دولت گرفتن قیمت پایین تر. با دو دوز روز اول که می آید به $3,120 برای پنج روز درمان ، دولت ها در کشورهای توسعه یافته در خارج از ایالات متحده هزینه خواهد شد $390 هر ویال یا $2,340 برای پنج روز ، چقدر بیماران ایجاد خواهد پرداخت هنوز مشخص نیست.

"در سطح ما قیمت remdesivir و با برنامه های دولت در محل همراه با اضافی جلعاد به عنوان کمک های مورد نیاز ما معتقدیم همه بیماران باید دسترسی" جلعاد مدیر عامل دانیل o'day گفت: در نامه ای سرگشاده نوشته شده صبح روز دوشنبه.

پس از واکنش به قیمت مخلوط شده است.

برخی از سازمان های حمایتی و اعضای کنگره می گویند جلعاد است بهره گیری از آمریکایی ها در طول یک بیماری همه گیر.

تشکر. لوید Doggett D-تگزاس به نام قیمت "ظالمانه است."

"بدون مالیات دهندگان سرمایه گذاری از $99 میلیون, این دارو خواهد رها شده اند. این امر می تواند بر روی پشته قراضه از شکست" او می گوید NPR. "پس از آن مالیات دهندگان که واقعا در نظر گرفتن خطر در اینجا و باید برای به دست آوردن پاداش از سرمایه گذاران فرشته که مالیات دهندگان هستند."

عمومی شهروند غیر انتفاعی حمایت از مصرف کننده, گروه, تکرار اظهارات خود با مشابه اش است.

"در یک صفحه نمایش توهین آمیز از غرور و بی توجهی به مردم جلعاد به قیمت چند هزار دلار مواد مخدر است که باید در حوزه عمومی" پیتر Maybarduk مدیر عمومی شهروندان در دسترسی به دارو برنامه گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

(در سه ماهه مالی تشکیل پرونده جلعاد گفت: سرمایه گذاری خود را در remdesivir برای سال 2020 به تنهایی "می تواند تا 1 میلیارد دلار یا بیشتر" خیلی از این پول استفاده می شود به مقیاس ظرفیت تولید.)

تحلیلگران انتظار جلعاد برای تنظیم قیمت بالاتر از این شرکت بود.

جفری Porges یک تحلیلگر در بانک سرمایه گذاری SVB Leerink گفت: قیمت اعلام شده برای این دارو ارائه می دهد یک "چشمگیری ارزش خوب است."

"این بی سابقه برای قیمت دارو در زیر هزینه های پزشکی که آن را به صرفه جویی در" Porges گفت که remdesivir می تواند به صرفه جویی $40,000 در هر بیمار اگر آن مانع COVID-19 بیمار از نیاز به ICU. و حتی بیشتر وجود دارد ارزش که ساخته شده را به جلعاد قیمت او می گوید.

"که نادیده عظیم اجتماعی ارزش است که هر کس دیگری می شود از ساخت یک بیمار کمتر عفونی برای گرفتن یک بیمار بازگشت به جامعه برای گرفتن آنها را به کار هر چه زودتر" Porges گفت. "همه کسانی که مزایای اجتماعی نیست و حتی در نظر گرفته شده در این قیمت."

موسسه بالینی و اقتصادی بررسی و یا ICER نفوذ غیر انتفاعی است که تجزیه و تحلیل قیمت گذاری دارو گفت: جلعاد نشان داد "خویشتن داری" و "مسئول" قیمت می باشد.

که گفت: ICER جمهور استیون پیرسون اشاره کرد که در این استدلال فرض remdesivir خواهد شد در نهایت نشان داده شود و برای بهبود COVID-19 بقا — چیزی تحقیقات هنوز به اثبات رسیده است.

بودجه فدرال مطالعه انجام شده توسط موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی منتشر شده در پایان ماه آوریل نشان داد که remdesivir می تواند کوتاه COVID-19 بیماران بستری در بیمارستان با حدود چهار روز. اما معلوم نیست که آیا این دارو همچنین باعث بهبود بقا.

"اگر بیشتر اطلاعات را نشان نمی دهد روشن و میر سود برای remdesivir و پس از آن قیمت دارو باید به طور چشمگیری کاهش می یابد" پیرسون گفت: در بیانیه نوشته شده است.

این دارو قیمت را ارسال پیام به شرکت های مشغول به کار در دیگر درمان واکسن و درمان برای COVID-19. آنها مشاهده شده است remdesivir نزدیک به پیدا کردن چه نوع از پاداش آنها ممکن است انتظار برای سرمایه گذاری های خود باید خود را درمان تابه.

در اعلام قیمت جلعاد است که هنوز هم انتظار می رود به سود حاصل از remdesivir فروش. که باید برای تشویق شرکت ها در حال حاضر سرمایه گذاری و توسعه اضافی COVID-19 درمان و واکسن.

"جلعاد را به یک مقدار خوبی از پول فروش این محصول" کریگ Garthwaite که هدایت برنامه مراقبت های بهداشتی در شمال غربی دانشگاه دانشکده مدیریت کلاگ NPR گفت. "و واقعا این بازگشت دیگر مردم شده اند به دنبال. در پایان واقعا از شرکت های دیگر لزوما به دنبال در قیمت جلعاد اتهامات عنوان شده علیه. آنچه که آنها واقعا به دنبال چیست, نتیجه نهایی که آنها در سرمایه گذاری خود را? "

تا به حال جلعاد شده بود اهدا دوز remdesivir برای استفاده در آزمایش های بالینی و تحت غذا و دارو اضطراری با استفاده از مجوز اعلام کرد در ماه مه. آخرین اهدا عرضه شد توزیع شده توسط وزارت بهداشت و خدمات انسانی در روز دوشنبه.

HHS اعلام کرده است که "امن" اضافی 500,000 درمان دوره آموزشی ایالات متحده آمریکا — اکثریت remdesivir که جلعاد قصد دارد برای ساخت در ماه جولای و اوت و سپتامبر. اگر چه بیمارستان ها و شرکت های بیمه در حال حاضر خواهد شد به اتهام مواد مخدر, دولت فدرال ادامه خواهد داد به مدیریت توزیع شده بود که در ابتدا بوده است گرفتار سردرگمی هنگامی که آن را شروع در اوایل ممکن است.

به طور کلی قیمت کمتر از بالاترین برآورد آنچه در آن ممکن است اما بیش از این پایین ترین آنهایی که مایکل حامل یک استاد دانشگاه راتگرز مدرسه قانون است که متخصص در ضد تراست و دارو گفت: NPR.

"سهامداران نمی گرفتن حداکثر آنها می خواستند اما این که انتظار می رود در این محیط" او نوشت: در یک ایمیل. "با هیچ راه ساده برای تعیین آنچه به مواد مخدر است که ارزش همیشه وجود خواهد داشت مقدار زیادی به بحث!"tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب