تظاهرات در برابر کالیفرنیا اقامت در خانه جهت حرکت به سان کلمنت

تظاهرات خواستار کاهش کالیفرنیا اقامت در خانه سفارشات نقل مکان کرد به سان کلمنت که در آن یک گروه از تظاهرکنندگان همگرا در برابر coronavirus قوانین ایمنی.

جمعیت صف سن کلمنت کسب و کار منطقه منابع نشانه هایی است که خواندن “باز ما سواحل” “Let Me Be, رایگان” “آزادی ضروری است” و “رسانه ها ویروس است.” تصویری از این رویداد نشان می دهد برخی از اتومبیل های عبور بوق در حمایت از.

این تجمع به عنوان اورنج کانتی اعلام کرد 79 جدید کروناویروس موارد آوردن مجموع به بیش از 1600. یکشنبه, 32 نفر در این شهرستان فوت کرده اند.

شده اند وجود دارد تظاهرات پراکنده در سراسر کشور و اغلب سازمان یافته توسط گروه های محافظه کار که می خواهید به راه اندازی مجدد اقتصاد است. برخی ادعا می کنند coronavirus نگرانی شده اند و پر از شکوفه و اجتماعی فاصله مورد نیاز است.

تبلیغات

نظرات معترضان پرواز در صورت از آنچه در کالیفرنیا مقامات بهداشت عمومی و کارشناسان دیگر شده اند گفت: در مورد کوروناویروس.

کالیفرنیا نسبتا سریع اقدام به بستن کسب و کار و منظور ساکنان به ماندن در خانه کوبیده خواهد شد پایین شیوع کروناویروس و چپ بسیاری از بیمارستان ها تا حد زیادی خالی در انتظار یک موج است که هنوز به آمده است.

اولیه موفقیت بی سابقه ای تعطیلی مدارس کسب و کار و نهادهای دیگر است خوشحال کارشناسان و مقامات بهداشت عمومی باعث تماس به نگه داشتن محدودیت در محل حداقل به ممکن است به کمک سیمان پیشرفت.

تبلیغات

اجتماعی فاصله خواهد بود یک فاکتور بسیار مهم. محدودیت های بلند خیلی زود به احتمال زیاد منجر به خطرناک جهش های جدید در مورد.

روز جمعه در یک گروه بیش از 100 معترض تظاهراتی در هانتینگتون بیچ

معترضان بعضی ها با رئیس جمهور تهمت آگهی ها و پرچم آمریکا — بیشتر نمی شد با پوشیدن ماسک یا تمرین های اجتماعی فاصله ایستاده حداقل شش فوت از هم جدا. و آنها ارائه دیدگاه در مورد گسترش coronavirus که به شدت متفاوت از یافته های علمی و کارشناسان توصیه.

روز شنبه در یک تجمع برگزار شد و در سن دیگو.

تبلیغات

“من فکر می کنم در [این] مردم نقطه تا به حال به اندازه کافی و آنها می خواهند به بازگشت به کار دوباره گفت:” بازنشسته پوینت لوما ساکن Darla کلارک با اشاره به بسیاری از دوستان خود را از دست داده اند شغل خود را. “این است که قطعا که درمان در حال رفتن به بدتر از بیماری است.”

این تجمع که آینه چندین نفر دیگر در صحنه سراسر کشور در هفته گذشته را نادیده گرفته و تماس های مکرر از کارشناسان بهداشت و درمان محلی و مقامات دولتی برای حفظ این محدودیت در محل به صورت بالقوه چند هفته دیگر برای کمک به کاهش سرعت گسترش coronavirus.

در Ventura County, مقامات اعلام کرد که گسترش ویروس کند بود به اندازه کافی برای شروع آرامش بخش برخی از بخش های این شهرستان اقامت در خانه سفارش دهید. این شهرستان گزارش شده بود 416 موارد coronavirus و 13 مرگ و میر ناشی از شنبه. بیست و یک نفر در بیمارستان بستری شدند از جمله هشت در واحد مراقبت های ویژه.

تبلیغات

این شهرستان در روز شنبه خود را اصلاح اقامت در خانه سفارش به اجازه برخی از کسب و کار به بازگشایی و برخی اجتماعات را برای اولین بار از محدودیت صادر شد. تجمعات محدود شد به پنج نفر یا کمتر و کسب و کار مورد نیاز بود به بیش از 10 نفر از کارکنان در یک زمان و خودداری از خدمت ،

شهرستان-اجرای پارک ها و سواحل نیز بازگشایی شد بیش از آخر هفته هر چند برخی از شهرستانها را انتخاب کرده اند برای حفظ مناطق تفریحی بسته حداقل تا دوشنبه.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de