خواننده که کشید آتش سوزی در Mar-a-لاگو صالح به دادگاه

غرب پالم بیچ فلوریدا. - کانکتیکات خواننده اپرا در حال حاضر ذهنی صالح برای محاکمه به اتهام که او به سرعت از طری

توسط MINERALNEWS در 7 اسفند 1398

غرب پالم بیچ فلوریدا. - کانکتیکات خواننده اپرا در حال حاضر ذهنی صالح برای محاکمه به اتهام که او به سرعت از طریق یک ایستگاه بازرسی در خارج از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن Mar-a-لاگو رفت و آمد مکرر, نقشه کشی تیراندازی از اجرای قانون افسران وکیل او می گوید.

هانا Roemhild پاسخ خوبی به دارو دریافت کرده در حالی که برگزار شد در پالم بیچ شهرستان زندان و می تواند در دفاع با توجه به دادگاه دولت اسناد ارسال شده در سه شنبه.

دفاع وکیل دیوید راث گفت: در مدت کوتاهی پس از Roemhild را Jan. 31 دستگیری که او دارای یک سابقه طولانی بیماری روانی شده بود و او دارو. هیچ تاریخ دادگاه تعیین شده است.

دادستان ها می گویند 30 سال کانکتیکات ساکن خال خال بود رقص بر روی پشت بام اجاره SUV خارج شکن های شیک پوش پالم بیچ هتل حدود 2 مایل (3 کیلومتر) شمال Mar-a-Lago. هنگامی که یک فلوریدا گشت بزرگراه سپاهی کار کردن وظیفه امنیت در هتل با نزدیک شدن او Roemhild شروع به پریدن کرد به صندلی راننده و سرعت جنوبی در اقیانوس بلوار با سپاهی در تعقیب مقامات گفت.

Roemhild متوقف نمی هنگامی که او رسیده پاسگاه خارج Mar-a-Lago, مقامات گفت: باعث Secret Service عوامل و پالم بیچ شهرستان کلانتر نمایندگان برای باز کردن آتش بسیار مخربی SUV پشت پنجره.

این سپاهی حمایت کردن و Roemhild برداشت مادرش که وارد شده بود در نزدیکی فرودگاه بین المللی پالم بیچ و سوار را به هتل خود را. سربازان دنبال او وجود دارد و او دستگیر شد. مقامات باور نمی کنم او به عمد هدف قرار Mar-a-Lago. رئیس جمهور وجود ندارد اما وارد چند ساعت بعد به صرف تعطیلات آخر هفته.

Roemhild متهم است با تشدید حمله به یک قانون اجرای افسر با یک سلاح مرگبار و فرار و مقاومت در برابر یک افسر. او همچنان در زندان بدون پیوند.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب