Coronavirus بازدید لحظه بحرانی در آمریکا: بیشتر مرگ و میر, اما هنوز هم وجود دارد زمان به آن را شامل

مبارزه با کروناویروس شد رسیدن به یک لحظه بحرانی در ایالات متحده با تعداد مرگ و میر افزایش سه شنبه به بهداشت عم

توسط MINERALNEWS در 14 اسفند 1398

مبارزه با کروناویروس شد رسیدن به یک لحظه بحرانی در ایالات متحده با تعداد مرگ و میر افزایش سه شنبه به بهداشت عمومی رهبران وجود دارد گفت: محدود پنجره حاوی ویروس است.

این یک بعد از گریم نقاط عطف با مرگ و میر بیشتر به یک خانه سالمندان در ایالت واشنگتن یک قرنطینه در حومه شهر نیویورک و هشدار داد که بسیاری از موارد آینده شد.

"من می خواهم آنها را آماده برای این واقعیت است که آنها وجود دارد در حال رفتن به بیشتر موارد در جامعه گفت:" رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. "اما من می خواهم آنها را به ادامه زندگی روزانه خود را. من می خواهم آنها را به فکر فرصتی دوباره برای آماده سازی خود و خانواده خود را."

سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد سهشنبه جهانی مرگ و مير ناشی از کوروناویروس به 3.4%. میزان مرگ و میر تا کنون — که شامل بیش از 3000 مرگ و میر — چند بار بالاتر از نرخ مرگ و میر آنفلوآنزای فصلی است 0.1%. که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت که حداقل تا حدودی به دلیل COVID-19 یک بیماری جدید و هیچ کس ساخته شده است تا ایمنی به آن است.

تبلیغات

هنوز هم او و دیگر مقامات بهداشت گفت: هنوز هم وجود دارد زمان به سرعت گسترش ویروس.

مقامات می گویند که آنها آموخته اند coronavirus کمتر است انتقال از آنفولانزا است که اغلب توسط افرادی که آلوده می شوند و در عین حال لازم نیست که علائم. که به نظر نمی رسد که این مورد برای COVID-19, او گفت:.

"وجود دارد که هنوز هیچ واکسن و یا درمان ... به همین دلیل است که ما باید همه چیز را ما می توانیم برای مهار آن" Tedros گفت.

قبلا گزارش با اشاره به میزان مرگ و میر حدود 2% برای COVID-19. کارشناسان می گویند که آنها گمان همه تجزیه و تحلیل تا کنون overestimated بیماری نرخ مرگ و میر به دلیل موارد خفیف تا حد زیادی نه اینکه تشخیص داده شد. در 80 درصد از مردم این بیماری تنها بیماری خفیف کارشناسان می گویند.

تبلیغات

مایک رایان که اجرا می شود که در شرایط اضطراری برنامه را به عقب رانده علیه مقامات که می خواستم به "موج پرچم سفید" و تسلیم شدن به این بیماری را نگه دارید. چین در زمان گام های جدی برای مبارزه با ویروس, او گفت:, و مورد اعداد در حال حاضر در کاهش وجود دارد.

کشورهایی مانند چین و کره جنوبی "اجرا بسیار قوی اقداماتی که باید تاثیر خود را در اقتصاد و خود جوامع" رایان گفت. "این واقعا یک وظیفه از دیگران به استفاده از زمان است که خریداری شده است.

"است که یک معکوس شما می توانید با آنفلوانزا است. در صورتی که شکست ما باید آهسته ویروس," او گفت:.

وجود دارد می تواند یک مزیت بزرگ در کاهش ویروس' ورود در یک کشور برای چند ماه رایان گفت. بسیاری از کشورها از جمله ایالات متحده آمریکا در اواسط فصل آنفولانزا بنابراین تعداد زیادی از coronavirus موارد را پایمال نظام سلامت ،

در ایتالیا COVID-19 بيمار و آنفولانزا بیماران در حال حاضر کشش بیمارستان ها و مراکز درمانی, او گفت:.

Tedros گفت که او نگران کمبود ماسک, لباس و سایر تجهیزات مورد نیاز بهداشت و درمان کارگران برای جلوگیری از گسترش بیماری "ناشی از افزایش خواسته ها و احتکار و سوء استفاده است."

"ما نمی توانیم توقف COVID-19 بدون حفاظت از سلامت ما کارگران" گفت: Tedros اشاره کرد که قیمت فولاد ماسک شش برابر افزایش یافته.

اطلاعات موجود نشان می دهد که اکثر COVID-19 موارد خفیف هستند گفت: دکتر نانسی r. schultze ، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی. با توجه به یک گزارش از چین جدی ترین بیماری رخ می دهد در 16% موارد, او گفت:, و افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی دو بار به عنوان به احتمال زیاد به طور جدی به نتایج.

تبلیغات

صحبت در یک جلسه رسانه سه شنبه r. schultze ، گفت که موارد مشابه به کسانی که در خارج از کشور گزارش شد و در حال حاضر ظاهر می شود در ایالات متحده است.

CDC است که با تکیه بر بهداشت محلی پزشکان برای تعیین و آزمایش نیاز دارد. در علاوه بر این به CDC تست کیت تجاری تولید کنندگان نظارت سازمان غذا و دارو در حال ارائه آزمون به طور مستقیم به ایالات متحده. این نوع تست به طور معمول چه در خط مقدم در ایالات متحده r. schultze ، گفت:.

همانطور که از دوشنبه شب 60 نفر از coronavirus تشخیص داده شده در ایالات متحده آمریکا به علاوه اضافی 45 نفر بودند که مسافران روی عرشه کشتی الماس شاهزاده کشتی کروز در ژاپن بودند و عودت به امریکا است. قرار می دهد که در مجموع در حدود 105 موارد با توجه به CDC.

سواحل غرب همچنان به تحمل فشار از بیماری در ایالات متحده با تمرکز بر شمال کالیفرنیا و واشنگتن است.

مقامات بهداشت عمومی تایید یک خانه سالمندان بیمار در واشنگتن بستری شد Harborview Medical Center در سیاتل در فوریه. 24 و دو روز بعد درگذشت. بیمار 54 ساله که در حال اساسی شرایط پزشکی منتقل شد از زندگی مرکز مراقبت از کرکلند و درگذشت روز قبل از دیگر بیماران را در خانه سالمندان در ارتباط بودند به کروناویروس در بیمارستان سخنگوی سوزان گرگ گفت.

سیاتل و پادشاه شهرستان عمومی وزارت بهداشت در روز سه شنبه گزارش داد دو اضافی مرگ و میر ناشی از COVID-19 آوردن پادشاه شهرستان در مجموع به هشت. شخص دیگر که فوت شد از Snohomish County, سلامت, مقامات گفت.

یک کارولینای شمالی ساکن که بازدید Kirkland, تسهیلات پس از آزمایش مثبت برای این ویروس تبدیل شدن به دولتی که اولین مورد از COVID-19 Gov. Roy کوپر اعلام کرد. وزارت بهداشت مقامات در کارولینای شمالی در حال کار برای شناسایی هر کس دیگری که ممکن است در تماس با فردی است.

"من می دانم که مردم نگران هستند در مورد این ویروس و من می خواهم برای اطمینان از اهالی کارولینای شمالی دولت ما آماده است" کوپر در بیانیه ای گفت و اشاره کرد که این فرد نشان دهنده مورد جدا شده است.

تبلیغات

بیش از 50 نفر در کالیفرنیا باید این ویروس با موارد جدید گزارش شده در شهرستان سانتا کلارا برکلی و دو presumptive موارد در اورنج کانتی.

وجود دارد برخی از بحث در مورد چگونگی شیوع کروناویروس را از بازی خارج و جای خود را در تاریخ است.

1918 آنفلوآنزای اسپانیایی — بدترین اپیدمی قرن 20 — تخمین زده شده است که به کشته شدن حداقل 50 میلیون نفر در سراسر جهان در طول دوره سه سال است. که شامل 675,000 در ایالات متحده در میان کسانی که آلوده بودند میزان مرگ و میر تخمین زده می شود بیشتر از 2.5%.

تازه ترین بیماری همه گیر آنفلوانزا ناشی از ویروس H1N1 که پدید آمده از خوک ها در سال 2009 — باعث از بین 152,000 و 575,000 مرگ و میر در سراسر جهان است. برآورد 12,500 از کسانی که مرگ و میر رخ داده است در ایالات متحده در سال اول از شیوع; برآورد 60.8 میلیون نفر در سراسر کشور آلوده شدند.

جدید کروناویروس باد می تواند جایی در بین دکتر گفت: اتو یانگ, یک بیماری عفونی متخصص در UCLA. بر اساس آنچه شناخته شده در حال حاضر بهترین حدس می زنم این است که آن ممکن است شبیه به آنفولانزای همه گیر از سال 1968 که به کشته شدن حدود 1 میلیون نفر در سراسر جهان از جمله 100,000 در ایالات متحده در آن زمان نرخ مرگ و میر برای کسانی که آلوده شد در مورد 0.03%.

از سال 2010 مرگ و میر از یک فصل آنفولانزا است در بازه زمانی بین 12000 61,000 در ایالات متحده با توجه به CDC. فعلی آنفلوآنزا آغاز شد که در ماه اکتبر دیده است در مورد 18,000 مرگ و میر تا کنون.

هر چند تب و تاب مثبت نتایج آزمون در روزهای اخیر آیا سیگنال است که این ویروس در گردش خون در ایالات متحده کارشناسان توصیه عمومی برای جلوگیری از خواندن بیش از حد به آن دسته از اعداد است.

تا اواخر هفته گذشته مقامات فدرال شد و نه اجازه می دهد گسترده آزمایش ویروسبسیاری از مردم که در حال حاضر بیمار تنها در حال حاضر تشخیص داده اپیدمیولوژی دانشگاه هاروارد استاد Marc Lipsitch گفت.

"برخی از اعداد در حال تغییر هستند چرا که چیزهای جدید اتفاق می افتد اما بسیاری از اعداد در حال تغییر است چرا که ما در حال کشف چیزهایی که در حال حاضر اتفاق افتاده است" Lipsitch گفت: در یک فروم دوشنبه به میزبانی دانشگاه هاروارد بهداشت عمومی مدرسه است. "این واقعا مهم است برای تشخیص " آه خدای من تاپیک جدید خوشه' از 'Oh, خوبی, ما فقط کشف کرده اند که وجود یک خوشه است که شده است وجود دارد برای برخی از زمان.'"

بار کارکنان نویسندگان نوح Bierman و Noam N. Levey در واشنگتن Andrew J, Campa, هانا سرخ و Anh انجام در لس آنجلس و فیل Willon در ساکرامنتو کمک به این گزارش. جزئیات گزارش از سیاتل.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن