رئیس جمهور تهمت سفارشات پرچم به پرواز در نیمه کارکنان به عنوان ایالات متحده سوگواری نزدیک به 100,000 مرده

بزرگنمایی این تصویر پرچم ایالات متحده را به پرواز در نیمه کارکنان فدرال و نظامی از طریق پست روز شنبه

توسط MINERALNEWS در 2 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

پرچم ایالات متحده را به پرواز در نیمه کارکنان فدرال و نظامی از طریق پست روز شنبه به عنوان رئیس جمهور تهمت سفارشات یاد نزدیک به 100,000 افرادی که فوت کرده اند از COVID-19 در ایالات متحده در اوایل این ماه پرچم در سخت ضربه ایالت نیویورک پرواز کرد و در نیمه طبیعی خود را از ارتفاع به افتخار کسانی که به این بیماری همه گیر. Roy Rochlin/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Roy Rochlin/گتی ایماژ

دولت ایالات متحده در ساختمان ها, نظامی, پست ها و سفارتخانه ها را به پرواز پرچم در نیمه کارکنان از طریق آخر هفته روز یادبود در حافظه نزدیک به 100,000 افرادی که فوت کرده اند از COVID-19 رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد پنجشنبه شب. این حرکت در می آید و پس از رهبران دموکرات در کنگره با ارسال نامه ای به رئیس جمهور درخواست ژست.

"من خواهد بود کاهش پرچم در تمام ساختمان های فدرال و آثار تاریخی ملی به نیمی از کارکنان بیش از سه روز آینده در حافظه از آمریکایی ها ما از دست داده اند به CoronaVirus" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از طریق توییتر.

پرچم خواهد بود کاهش از روز جمعه تا یکشنبه به غروب آفتاب. مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است که پرچم را دوباره پرواز در نیمه کارکنان روز دوشنبه به افتخار مردان و زنانی که درگذشت در حالی که خدمت در ارتش ایالات متحده است.

پرچم ملی است کاهش یافته و به نصف آن قد نرمال در زمانی که ملت در عزاداری و یا پس از یک فاجعه ملی. ایالات متحده در حال حاضر در تلاطم یک بیماری همه گیر است که به کشته شدن حدود 95,000 مردم در کشور و از خط خارج زندگی عادی برای میلیون ها نفر از مردم است.

"ملت ما سوگواری برای هر دست رفته عمر به بیماری همه گیر کوروناویروس و سهم ما در این رنج از همه کسانی که تحمل درد و بیماری از شیوع" مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در اعلام سفارش به رعایت. "ما از طریق غم و اندوه و امریکا می ایستد ثابت قدم و متحد در برابر نامرئی دشمن. باشد که خدا با قربانیان این بیماری همه گیر آورد و کمک و آسایش را به خانواده و دوستان خود."

ریاست جمهوری اعلام کرد: مجلس سنا و نانسی پلوسی رهبر اقلیت چاک شومر ارسال مغلوب ساختن پیشی جستن یک نامه از او درخواست سفارش پرچم که توان پرواز در نیمه کارکنان در تمام ساختمان های عمومی در مورد آنچه آنها به نام "یک روز غمگین حساب" — زمانی که ایالات متحده علائم 100,000 مرگ و میر.

"این امر به عنوان یک خدمت ملی بیان غم و اندوه بنابراین نیاز به توسط هر کس در کشور ما" آنها نوشت.

در اوایل این ماه فرمانداران از چندین ضربه متحده دستور داد خود را به ساختمان های عمومی به پرواز پرچم در نیمه کارکنان از جمله نیویورک و ماساچوست و کلرادو است.

این روش برای پرواز یک پرچم ایالات متحده در نیمه کارکنان و یا نیمه افراشته خواستار آن مطرح شود به طور خلاصه به آن اوج و سپس کاهش در نیمه راه. این روند معکوس شده است که کاهش پرچم در پایان روز به جز روز یادبود زمانی که نمایش کوتاه است.

"در روز یادبود پرچم نمایش داده شود باید در نیمه کارکنان تا ظهر تنها پس از آن مطرح شده به بالای کارکنان" با توجه به عنوان 4 ایالات متحده کد مورد پرچم و پروتکل های خود را.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.rucutt.ly
آخرین مطالب