به تعویق افتاد بازی های المپیک توکیو آمار 1-سال-به-بروید علامت -- دوباره

توکیو توکیو در المپیک باید آمار یک-سال-به-بروید علامت — دوباره. اما تعداد کمی از آنها در خلق و خوی برای جشن.تو

توسط MINERALNEWS در 2 مرداد 1399

توکیو توکیو در المپیک باید آمار یک-سال-به-بروید علامت — دوباره. اما تعداد کمی از آنها در خلق و خوی برای جشن.

توکیو مشاهده شده اصلی تاریخ یک سال پیش. بود که قبل از COVID-19 pandemic به تعویق افتاد بازی های المپیک و تحت فشار قرار دادند باز کردن به 23 ژوئیه 2021. آتش بازی آبشاری بیش از خلیج توکیو در آن زمان و محلی مشهور و صاحب مدال در یک طراحی بسیار نشان می دهد.

وجود دارد هیچ کدام از آن در این زمان.

سازمان تولید 15 دقیقه ای بدون طرفداران رویداد روز پنج شنبه در داخل جدید استادیوم ملی; غربالگری یک ویدیو برای ترویج در سال آینده باز. آنها همچنین به طعنه حضور مشعل المپیک که وارد در ژاپن در ماه مارس و پنهان شده بود و دور تا کنون از.

پایین کلید رویداد در یک روز بارانی قطاری محلی خلق و خوی.

یک نظرسنجی چند روز پیش از خبرگزاری Kyodo تکرار نتایج بررسی های اخیر: ژاپنی در حال شک و تردید در این بازی باید جلو بروید و تردید آنها خواهد شد. این نظرسنجی نشان داد 23.9% مورد علاقه برگزاری بازی های المپیک, 36.4% گفت: بازی های المپیک باید دوباره به تعویق افتاد, و 33.7 درصد گفت: از آن باید لغو شود.

سازمان و کمیته بین المللی المپیک را رد کرد یکی دیگر از به تعویق افتادن. توکیو بازی خواهد بود لغو این زمان اگر آنها نمی تواند برگزار شود.

"من فکر نمی کنم که مردم باید حس انتظار در راه شاد برای جشن یک-سال-به-برو رویداد"Yoshiro موری رئیس کمیته برگزاری هفته گذشته گفت.

در مصاحبه روز شنبه با پخش NHK, Mori شد بلانت. او پرسید: "اگر این نوع از وضعیت (با COVID-19) در ادامه ممکن است به نگه داشتن بازی؟"

"اگر وضعیت فعلی ادامه یابد ما نمی تواند" او پاسخ داد: هر چند او گفت که او خوش بینانه در مورد واکسن و اعتماد به نفس همه گیر خواهد فروکش.

توکیو ردی امید خود را در "ساده." سازمان دهندگان آمده اند تا با تقریبا "200 مورد" است که ممکن است ساده کوچک شده و یا قطع شده است. سخت گیری رانده است افزایش هزینه ها و ریسک های المپیک تبدیل شدن به یک ظرف پتری.

تخمین می زند در ژاپن نشان می دهد به تعویق افتادن هزینه خواهد شد $2 میلیارد دلار به 6 میلیارد دلار. کمیته بین المللی المپیک و سازمان اذعان "هزینه های عظیم" اما می گویند آن را خیلی زود به یک عدد است.

این است که در بالای $12.6 میلیارد دلار است که ژاپن می گوید آن را رسما صرف در بازی های المپیک است. اما ملی حسابرس می گوید: هزینه های واقعی است که دو برابر این مقدار است. اما 5.6 میلیارد دلار است که پول است.

مدیر عامل شرکت Toshiro Muto گفت: 206 ملی المپیک کمیته های ده ها تن از کارکنان فدراسیون های ورزشی, حامیان مالی, رسانه های, رسانه ها و مهمان نوازی ارائه دهندگان خواسته شده است برای پیدا کردن راه هایی برای کاهش اندازه هیئت ورود در توکیو.

Muto گفت: سازمان دهندگان "مهلت سطح خدمات و الزامات مورد نیاز در هر منطقه ممکن است." کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور توماس باخ گفت: "هیچ چیز تابو" به عنوان میلیاردها دلار در هزینه های شمع تا.

وجود دارد که یکی نجس: سهمیه 11,000 ورزشکاران و 4,400 پارا خواهد قطع نمی شود و رقابت برنامه ها و 42 سالن باقی خواهد ماند. که راه باز می شود برای برنامه های تلویزیونی برای رفتن پیش رو حیاتی از کمیته بین المللی المپیک. کمیته بین المللی المپیک به حال درآمد از 5.7 میلیارد دلار طی چهار سال المپیک چرخه و 73 درصد از فروش حقوق پخش. یکی دیگر از 18 درصد از حامیان مالی بالا.

میلیاردها دلار در تلویزیون درآمد از دست خواهد رفت اگر بازی نمی برگزار می شود سال آینده خصوصی IOC امور مالی. گرفتن بازی های المپیک در تلویزیون و سیستم عامل های دیگر یک اولویت است, همراه با نگه داشتن ورزشکاران امن کردن دوربین. این شبکه آمریکایی NBC, بزرگترین منبع درآمد برای کمیته بین المللی المپیک می پردازد به طور متوسط در حدود $1.2 میلیارد دلار برای هر یک از بازی های المپیک است.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

پکن المپیک زمستانی 2022 دنبال توکیو تنها شش ماه است. لغو می تواند قرار داده پکن در معرض خطر تبدیل شدن به ویژه در چین حقوق بشر در هنگ کنگ و درمان آن اویغوری جمعیت. پکن اهدا شد بازی در سال 2015.

برای توکیو وجود دارد سوالات بیش از پاسخ.

وجود دارد خواهد بود طرفداران ؟ اگر آنها خواهد شد طرفداران از داخل و یا تنها ؟ خواهد شد و ورزشکاران در صورت قرنطينه و وجود دارد خواهد بود یک واکسن? باید ورزشکاران جوان بود یک اولویت برای یک کمیاب واکسن و تمام خواهد شد به توافق برسند به واکسن ؟ چگونه ورزشکاران سالم در شلوغ ورزشکاران ایجاد کرد? چگونه در مورد سطح نیروی انسانی برای مسئولان و مربیان و ده ها هزار نفر که کار در پشت صحنه ؟ توکیو در حال برنامه ریزی برای استفاده از حداقل 80,000 پرداخت نشده داوطلبان.

"ما نیاز به آماده شدن برای تمام حالات ممکن است لازم باشد" گفت: IOC معاون رئیس جمهور John Coates که مسئول نظارت بر آماده سازی برای توکیو است. "ما نمی دانیم چه خواهد بود لازم است. ما نمی دانیم که آنچه دولت از COVID-19 در حال رفتن به سال بعد. اما ما نیاز به آماده شدن برای آن در حال حاضر."

برخی از دانشمندان تردید دارند. دیگران می گویند آن را ممکن است.

Kentaro ایواتا, یک, ژاپنی, استاد بیماری های عفونی گفت: "صادقانه به شما بگویم من نمی فکر می کنم در بازی های المپیک است که به احتمال زیاد سال آینده برگزار می شود.

دکتر علی خان. متخصص اپیدمیولوژی و دین از دانشکده بهداشت عمومی در دانشگاه نبراسکا پیشنهاد بازی می تواند خاموش. ژاپن گزارش شده حدود 1 ، 000 مرگ و میر ناشی از COVID-19 و توکیو شده است تا حد زیادی در امان ماند اگر چه موارد جدیدی است که به تازگی در حال افزایش است.

ژاپن نیز مرزهای خود را بسته به شهروندان از 129 کشور جهان است.

"اولین ژاپن نیاز به ارتکاب به سطح شیب دار تا مهار آن تلاش و رسیدن به صفر موارد مانند نیوزیلند" خان نوشت. "بعد آنها نیاز به توسعه یک مجموعه ای از لایه های عامل سطح بر اساس جهانی انتقال به دسته ورزشکاران هیات حمایت از مطبوعات فروشندگان و طرفداران. انتظار ملی قرنطینه بازیکنان و دیگران قبل از ورود در توکیو و پس از آن مجدد پس از آن."

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sportstinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
نظرات کاربرن