مسافران شروع به پس از ترک کشتی ویروس قرنطینه به پایان می رسد

یوکوهاما ژاپن – حدود 500 مسافر در سمت چپ کشتی کروز الماس شاهزاده در روز چهارشنبه در پایان بسیار انتقاد دو هفته قرنطینه روی عرشه کشتی لنگر انداخت در ژاپن که موفق به متوقف کردن گسترش ویروس جدید در میان مسافران و خدمه.

قرنطینه را بدترین بازیکن میدان شد و تاکید کرد که مقامات اعلام 79 بیشتر موارد آوردن مجموع در کشتی به 621. نتایج هنوز در انتظار برای برخی از مسافران و خدمه در میان اصلی 3,711 مردم در هیئت مدیره.

دولت ژاپن همواره مورد سؤال بوده است بیش از آن تصمیم به نگه داشتن مردم در کشتی که برخی از کارشناسان به نام کامل ویروس انکوباتور. الماس شاهزاده خانم است در سایت از اکثر عفونت ها در خارج از چین که در آن بیماری به نام COVID-19 پدید آمده در اواخر سال گذشته.

بسیاری از دولت های خارجی می گویند که آنها نمی خواهد اجازه دهید به مسافران از کشتی بازگشت مگر اینکه آنها را از طریق یکی دیگر از دوره قرنطینه پس از آن قابل توجه بود برای دیدن مسافران پیاده به تاکسی و ناپدید می شوند به یوکوهاما جایی که کشتی لنگر انداخت.

ژاپنی, سربازان کمک اسکورت برخی از مسافران از جمله یک مرد مسن در یک صندلی چرخدار که عینک ماسک برگزار شد و عصا. برخی از مسافران در اتوبوس برای حمل و نقل به ایستگاه قطار. برخی از مردم هنوز هم در کابین خود دست تکان دادند خداحافظی خود را از بالکن به کسانی که در حال حاضر پردازش شده است.

“من کمی نگران هستم اگر من خوب به کشتی, اما آن را بسیار دشوار جسمی” 77 ساله از سایتاما در نزدیکی توکیو که خاموش کردم با همسرش گفت Kyodo News. “در حال حاضر ما فقط می خواهم به جشن می گیرند.”

کسانی که پیاده منفی ویروس تست را انجام ژاپنی قرنطینه نیاز و رایگان برای راه رفتن و رفتن به خانه بر حمل و نقل عمومی وزیر بهداشت Katsunobu کاتو گفت.

او گفت: این طرح تایید شده توسط کارشناسان موسسه ملی بیماری های عفونی. مسافران تنها خواسته بهداشت با دقت برای چند روز و آگاه محلی مقامات بهداشتی در صورتی که هر گونه علائم یا نگرانی او گفت:.

برخی از مسافران گفت: در توییتر آنها را دریافت و سلامت فرم ها در اوایل صبح درخواست اگر آنها تا به حال علائمی مانند سردرد و تب یا سرفه. مسافران که آزمایش منفی بود و هیچ علائم هنوز هم تا به حال به خود درجه حرارت بدن بررسی می شود قبل از خروج.

مسافران شد با ارائه یک گواهی مبنی بر منفی خود را آزمون نتایج و تکمیل شده است.

هنوز Masao Sumida یک 84 ساله مسافر از چیبا در نزدیکی توکیو گفت: NHK تلویزیون او نگران است مردم در اطراف او ممکن است شک و تردید است. “من می دانم که من تست منفی اما من می ترسم مردم ممکن است سعی کنید به دور ماندن از من,” او گفت:.

Mitsuo Kaku, یک استاد در دانشگاه توهوکو آزمایشگاه از بیماری های عفونی گفت: در NHK که خطر انتقال ویروس توسط کسانی که آزمایش منفی کم است اما خیلی در مورد این بیماری هنوز ناشناخته است و مسافران است که این کشتی باید “استفاده کافی احتیاطی” برای محافظت از خود و مردم در اطراف آنها را برای حدود دو هفته بیشتر.

حدود 500 مسافر که برنامه ریزی برای ترک روز چهارشنبه تا به حال همه ترک کشتی توسط شب و مقامات به صرف سه روز آینده انجام تخلیه حدود 2000 دیگران است. الماس شاهزاده خانم قرنطینه در یوکوهاما در نزدیکی توکیو پس از یک مسافر که در سمت چپ این کشتی پیش از آن در هنگ کنگ داشت به ویروس.

حتی اگر مقامات ژاپن اصرار تعدادی از بیماران آلوده است درست کردن موارد در کشتی همچنان به کوه روزانه. در روز سه شنبه 88 مردم آزمایش مثبت; یک روز پس از 99 دیگران داشت و به توان و حذف.

اعضای خدمه که نمی تواند محدود به اتاق خود را به این دلیل که آنها مشغول به کار هستند انتظار می رود به اقامت در کشتی.

موسسه ملی بیماری های عفونی گفت: گزارش منتشر شده در روز شنبه که خدمه به حال شده است به طور کامل جدا شده در طول دوره قرنطینه. آن گفت: قرنطینه شد موثر در کاهش انتقال در میان مسافران و افزایش موارد نسبت به پایان بود و بیشتر در میان خدمه یا مسافران در مشترک کابین.

“لازم به ذکر است که با توجه به ماهیت کشتی های فردی جدا از تمام کسانی که در داخل امکان پذیر نخواهد بود ،

برخی از کارشناسان پزشکی که با کمک قرنطینه باید گفت ضد عفونت اقدامات اغلب درهم و برهم در کشتی. چهار کارکنان بهداشتی — قرنطینه رسمی پزشک و پیراپزشک که در زمان آلوده مسافر به بیمارستان و وزارت بهداشت رسمی اختصاص داده شده به قرنطینه مدارک در کشتی — آلوده شد.

رئیس کابینه وزیر Yoshihide Suga گفت: کنترل سلامت سازمان دیده بان برای خدمه است که در حال حاضر شروع به آنها می تواند گسترش یافته و در انزوا نگه داشته و با استفاده از خالی مسافر اتاق.

کشتی اپراتور شاهزاده Cruises در بیانیه ای گفت: روز شنبه که افرادی که آزمایش مثبت اخیرا هنوز در کشتی به عنوان آنها منتظر برای حمل و نقل به بیمارستان.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

ایمنی و حمل و نقل تدارکات برای حرکت صدها نفر از مردم را تست مسئولان ژاپنی.

ایالات متحده تخلیه بیش از 300 نفر در طول تعطیلات آخر هفته که در حال حاضر در قرنطینه در ایالات متحده آمریکا برای از 14 روز. کره جنوبی در اوایل روز چهارشنبه بازگشت هفت نفر از کشتی کروز قرار دادن شش کره جنوبی و یک ژاپنی اعضای خانواده به قرنطینه.

دیگر مسافران خارجی بودند به برداشت چارتر پرواز های ارسال شده از کانادا و استرالیا و ایتالیا و هنگ کنگ است.

Suga به دفاع از ژاپن را از دست داده و قرنطینه. “در ابتدا ایالات متحده ابراز قدردانی برای طرف. و وجود دارد بسیاری از آمریکایی ها که تصمیم به اقامت در کشتی,” او گفت:.

دولت آمریکا گفت: آمریکایی ها که باقی مانده در هیئت مدیره به جای بازگشت در چارتر پرواز نمی تواند بازگشت به خانه برای حداقل دو هفته پس از آنها به ساحل می آیند. دولت های دیگر چیدن تا مسافر سیاست های مشابه.

مقامات ایالات متحده اشاره کرد مسافران ممکن است قرار گرفتن در معرض ویروس در حالی که در هیئت مدیره الماس شاهزاده خانم.

ژاپنی, مقامات بهداشتی می گویند 14 روز قرنطینه در کشتی کافی بود اشاره کرد که همه آنها به جز یکی از بیش از 500 ژاپنی که قبلا بودند و پرواز برگشت از مرکز ویروس در چین و در ابتدا آزمایش منفی شد عاری از ویروس در پایان از 14 روز قرنطينه.

مقامات همچنین در دفاع از اقدامات صورت گرفته در کشتی. حدود 1000 نفر از اعضای خدمه گفته شد به سایش فولاد ماسک و شستن دست های خود با استفاده از اسپری های ضد عفونی کننده و توقف عملیات در رستوران ها و سرگرمی های دیگر مناطق پس از Feb. 5 زمانی که اولین گروه از 10 عفونت گزارش شده و شروع 14 روز در قرنطینه اعلام شد.

مسافران بودند دستور به ماندن در کابین خود و راه رفتن در اطراف و یا تماس با دیگر مسافران. کسانی که در پنجره کابین می تواند بیرون رفتن بر روی عرشه برای حدود یک ساعت در هر روز.

خدمه ادامه داد: برای خدمت به مهمانان ارائه مواد غذایی, حروف, حوله و امکانات رفاهی و ورود مسافر کابین برای تمیز کردن. خدمه نیز خوردند در گروه خدمه سالن ظروف سرباز یا مسافر.

___

یاماگوچی از توکیو گزارش داد.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>