خانواده مرد کشته شده توسط سپاهی به دنبال بیش از $10M

HARTFORD, Conn. - بستگان کانکتیکات مرد کشته شده توسط دولت سپاهی به دنبال بیش از 10 میلیون دلار در قتل غیر عمدی

توسط MINERALNEWS در 1 اسفند 1398

HARTFORD, Conn. - بستگان کانکتیکات مرد کشته شده توسط دولت سپاهی به دنبال بیش از 10 میلیون دلار در قتل غیر عمدی خسارت از دولت و پلیس محلی با توجه به اعلامیه های حقوقی ظ روز شنبه.

وکلای خانواده مبارک Soulemane, 19, خواست دولت ادعا می کند کمیسر اجازه سو گروه خدمات اورژانس و حفاظت و دولت مقامات پلیس از جمله امنیت عمومی کمیسر جیمز روللا 10 میلیون دلار.

آنها همچنین در زمینه اطلاع با شهر وست هیون که آنها قصد سو شهر و محلی مقامات پلیس برای مقدار نامعلومی از پول است.

وکلای مدافع و خانواده در روز پنج شنبه نیز نامیده می شود در دولت برای تشکیل یک هیئت منصفه برای تحقیقات جنایی را به تیراندازی مرگبار.

"من می خواهم عدالت است. من می خواهم عدالت" Soulemane را Omo محمد در مصاحبه ای گفت: پنج شنبه. "من می خواهم این پلیس, برای رفتن به زندان برای قتل پسر من است."

پیام به دنبال نظر شدند با پلیس ایالتی و غرب پناهگاه مقامات.

پلیس ایالتی گفت: Soulemane carjacked یک خودرو در نورواک در Jan. 15 قبل از پیشرو سربازان در یک تعقیب و گریز در بزرگراه بین ایالتی 95 به غرب پناهگاه. مقامات گفت: Soulemane رخ داد دو پلیس ایالتی موبایل و یک دستگاه خودرو قبل از troopers متوقف وسیله نقلیه خود را با بوکس آن را در. غرب پناهگاه پلیس نیز در پاسخ به این صحنه.

دولت پلیس ویدئوها نشان می دهد وست هیون افسر فوق العاده از مسافر درب پنجره ماشین به سرقت رفته قبل از یک سپاهی شاخه Soulemane با یک تفنگ بی حس کردن که کار نمی کند. یکی دیگر از سپاهی برایان شمالی و سپس اخراج او handgun هفت بار از طریق درب راننده پنجره زمانی که Soulemane نمایش داده می شود چاقو, دولت, پلیس گفت:.

Soulemane خانواده گفت: در جامعه دانشجویی که به اسکیزوفرنی.

بستگان روحانیون مدنی و طرفداران حقوق را به نام تیراندازی جنایی و غیر ضروری است. Soulemane سیاه بود و شمال سفید است. این سومین تیراندازی مرگبار پلیس در کانکتیکات از سال جدید آغاز شد.

"به وضوح ... این ویدئو نشان می دهد که افسر پلیس بود و در هیچ خطر قریب الوقوع ... هنگامی که او از کار اخراج هفت عکس به سرعت به ماشین گفت:" حقوق مدنی وکیل سانفورد Rubenstein که به نمایندگی از Soulemane خانواده. "مهم تر از پول خسارت است که این افسر پلیس باید پاسخگو برای اقدامات خود را."

شمالی اختصاص داده شده به میز وظیفه در حالی که تحقیق در مورد تیراندازی در حال انتظار.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب