آنلاین همه گیر tracker راه اندازی به پرچم موج در COVID-19 موارد

انتاریو در حال حاضر دارای یک “سیستم هشدار دهنده” برای موج در COVID-19 بیمارستان پذیرش آنلاین همه گیر ردیاب است که با استفاده از یادگیری ماشین و داده های زمان واقعی را امتحان کنید به پرچم که در آن و زمانی که استان را در سیستم مراقبت های بهداشتی در حال تبدیل شدن به غرق.

با استفاده از پردازش زبان طبیعی یک نوع از یادگیری ماشین ابزار اسکن سطح استان بستری در بیمارستان داده برای کلمات و عبارات به احتمال زیاد به استفاده از زمانی که پزشکان اعتراف یک بیمار با COVID-19: نه فقط “COVID” بلکه زبان مربوط به پنومونی سپسيس و آسم و سندرم بیماری یا ایجاد یا بدتر.

همه گیر ردیاب نشان نمی دهد تایید تشخیص. که در واقع به همین دلیل آن را مفید: به جای تکیه بر مثبت تست های آزمایشگاهی — که در حال حاضر تاخیر چند هفته و 24 ساعت در شرایط ایده آل — این ابزار ارائه می دهد فوری نگاه کنید که آیا یک COVID-19 خروش شروع یک برتر داگ فورد هشدار داد خواهد آمد به زودی.

در واقع همه گیر ردیاب در حال حاضر نشان می دهد که در بیمارستان پذیرش برای COVID-19-مربوط به سندرم بالاتر از میانگین تاریخی در انتاریو است.

“امروز آن را کمی بالاتر از آنچه که ما انتظار می رود و به صداقت, من نگران هستم” می گوید: دکتر کیه مور افسر پزشکی سلامت برای Kingston Frontenac and Lennox & Addington بهداشت عمومی محلی واحد بهداشت است که توسعه این ابزار است.

“ما در حال رفتن به تماشای در حال حاضر برای دیدن اگر این تعداد را همچنان خاموش است.”

ایری-St. Clair منطقه که شامل ویندزور و Chatham-Kent است “روشن کردن” مور یادداشت ها. که منطقه دیدن و حتی بیشتر افزایش قابل توجهی از این استان به عنوان یک کل در تمام هفت بیمارستان که گزارش داده به ردیاب.

در حالی که روشن نیست چرا ایری-St. Clair ممکن است با دیدن یک COVID-19 خروش — و این مهم است به یاد داشته باشید این ابزار تنها نشان می دهد موج — از آن می تواند تاثیر مرز میشیگان مور می گوید که هنوز هم برای باز کردن گذرگاه برای هزاران نفر از کارگران بهداشت و درمان که سفر به عقب و جلو به ایالات متحده است.

مور و دیگران در بهداشت عمومی خواهد بود نظارت بر همه گیر اما مردم می توانند به آن دسترسی داشته باشید بیش از حد.

“من شنیده ام که شکایت بهداشت عمومی یا سلامت و به طور شفاف با داده های خود را. بنابراین ما تصمیم گرفتیم با همکاران ما به این در دسترس,” او می گوید.

“ما فکر می کنم از آن خواهد شد یک سیگنال است که کمک خواهد کرد که هر کس درک تاثیر COVID-19.”

همه گیر ردیاب متکی بر یک سیستم به نام مراقبت حاد افزایش نظارت (ACES) بود که طراحی و توسعه پس از سال 2003 سارس بحران به ارائه یک سیستم هشدار دهنده به صورت یک بیماری همه گیر. در طول سارس ضعف در ارتباط بین بیمارستان بخش اورژانس و بهداشت عمومی واحدهای شد یکی از بسیاری از اطلاعات سیلوهای که سوخت از گسترش این بیماری مور می گوید.

ACES ایجاد شده بود برای ارسال یک سیگنال به صورت غیر معمول مجموعه ای از بستری شدن در بیمارستان چه بود که از دیگر بیماری های عفونی شیوع یک بیوتروریسم رویداد و یا یکی دیگر از بحران بهداشت عمومی. از آن پس ACES فشرده شده است به خدمات برای نظارت آنفولانزا استفاده شده است و هر سال به مانیتور آنفولانزا شعله ور شدن یو پی اس در سراسر استان.

در اواسط ماه فوریه ACES آنفولانزا ابزار نقشه برداری شروع به نشان می دهد موجی از بیماران مبتلا به رفتن به بخش اورژانس با آنفولانزا مانند علائم: ممکن است COVID-19 خروش از بیماری های به اشتراک گذاری علائم. اما پس از آن استان اختصاص داده شده COVID-19 ارزیابی مراکز شروع به باز کردن و بازدید از اورژانس برای آنفولانزا مانند علائم کاهش یافته است.

نه قابل اعتماد سیگنال مور می گوید: بخش اورژانس بودند مماس با مردم نگران بودند COVID-19 و می خواستم یک تست آزمایشگاهی ساخت آن را سخت به نقطه واقعی منطقه ای سنبله از بیمارستان ها همه جا بودند همان شاهد هجوم. زمانی که ارزیابی مراکز باز آن siphoned دور غیر COVID بیماران و همچنین واقعی هستند.

بنابراین کینگستون بهداشت عمومی تیم واحد بازسازی شده جدید همه گیر ردیاب که نظارت بر همه پذیرش — و نه فقط به اورژانس و اسکن برای یک گروه از سندرم مور معتقد است که اکثر پیش بینی های واقعی COVID-19 بيمار بر اساس آنچه که بیمارستان ها در کشورهای دیگر برخورد با این بیماری همه گیر را دیده اند.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

“ما فکر می کنیم آن را مرتبط با افزایش و نیاز مردم نیاز به بستری برای COVID-19 می گوید:” مور.

“باید آن را به هر کس در جامعه نه تنها سلامت سیستم شرکای اما به طور مستقیم به یک ایده اگر افزایش فعالیت در جامعه و اثرات آن افزایش بیماری فعالیت در نظام سلامت است.”

Kate Allen
کیت آلن تورنتو-بر اساس گزارش خبرنگار پوشش علم و فن آوری است. او در توییتر دنبال کنید: @katecallen

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im