اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine: بازگشایی دولت نیازمند یک تعادل ظریف’

بزرگنمایی این تصویر

اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine دیده در یک جلسه در ماه فوریه خطاب خود دولت coronavirus پاسخ در مصاحبه با NPR آخر هفته نسخه در روز شنبه. تونی Dejak/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

تونی Dejak/AP

خواست رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن متحده در سراسر کشور در حال حاضر شروع به چشم مرحله بعدی پاسخ آنها به coronavirus: محتاط روند بلند خود را گسترده محدودیت های قطعه قطعه و بازگشت به نوعی از زندگی روزانه قبل از همه گیر حل و فصل در. اما چگونه باید که اتفاق می افتد — و هنگامی که?

سه گسترده ائتلاف ایالات — یکی در سواحل غرب یکی در شرق و دیگری در غرب — شکل گرفته اند به همکاری خود را در پاسخ به بحران است. در میان آنها اوهایو جمهوریخواه فرماندار مایک DeWine که در حال کار با حداقل شش همسایه فرمانداران در هر دو حزب میانه مشارکت.

“این چیزی است که فقط به طور طبیعی رخ می دهد” DeWine گفت NPR آخر هفته نسخه در روز شنبه “و در طول این coronavirus آن چیزی است که شما می دانید است و حتی ضروری تر است که ما می کنیم — که به اشتراک گذاشتن این ایده است.”

بخشی از این ضرورت است که از رئیس جمهور که دولت منتشر کرده است راهنمای متحده با توجه به بازگشایی و چه کسی را هدف قرار دموکراتیک فرمانداران با توییتهایی خواستار آنها را “آزاد” خود را متحده است. بخشی از آن این است که از معترضان را که جمع آوری کرده اند در تظاهرات نه تنها در اوهایو اما در تعدادی از کشورهای دیگر در سراسر کشور به عنوان به خوبی.

متعادل و برابر است که فشار هستند توصیه های مقامات بهداشتی که باید هشدار داد که, کاهش, اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت ها و اجازه می دهد غیر ضروری کسب و کار برای بازگشایی سرعت بیش از حد — بدون آزمایش های گسترده و کافی منابع پزشکی — را صرفا منجر به یکی دیگر از خروش مرگبار در coronavirus عفونت. ایالات متحده آمریکا رنج می برد تا کنون بزرگترین شیوع در جهان با بیش از 700 ، 000 مورد تأیید و مرگ و میر بیش از 37,000.

در اوهایو که گزارش شده بیش از 9,000 از کسانی که مورد تأیید مقامات دولتی هدف برای یک “مرحله به مرحله در بازگشایی دولت اقتصاد” آغاز آوریل 1.

DeWine عنوان رئیس جمهور توییتهایی گفت که او فکر نمی کند مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار قیام با همه کلاه فرمان به پیروان خود را به “آزاد” خود را به دولت و از دولت به رهبری رقیب خود حزب: “شما می دانید” DeWine گفت: “به متمرکز در دو یا سه توییتهایی توسط رئیس جمهور ایالات متحده ندارد معنا ندارد به من.”

DeWine گفت که معترضان “هر حق نشان دادن” — اما این لزوما به این معنا نیست که آنها خواهید بود در راه خود را گرفتن.

“من درک می کنم شدند. آنها می خواهند به اقتصاد در حال حرکت دوباره. هیچ کس بیشتر مشتاق به انجام این کار از من بنابراین من درک می کنم که آنها در حال آمدن از” او توضیح داد.

“اما ما نیز باید آن را در یک راه منطقی. ما باید آن را در یک مرحله به مرحله راه محافظت می کند که زندگی انسان و محافظت از موسسات پزشکی ما برای اینکه کاملا تاخت و تاز کردن. پس این است که این تعادل ظریف از چیزهایی که ما در حال تلاش برای انجام در اینجا.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>