خانه سالمندان COVID-19 گزارش قوانین برای تقویت شود

بزرگنمایی این تصویر

کارکنان سمفونی ژولیت خانه سالمندان در Joliet, Ill., رفتن به محل کار جمعه گذشته است. حداقل 21 نفر از جمله دو تن از اعضای هیات باید درگذشت COVID-19 در مرکز. نم Y. Huh/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

نم Y. Huh/AP

پس از تکان دهنده نمونه از خانه های پرستاری عدم افشای وجود و میزان COVID-19 موارد درون خود امکانات دولت فدرال نیاز به خانه های سالمندان به اطلاع ساکنان و خانواده و نمایندگان زمانی که ساکنان و یا کارکنان قرارداد این بیماری است.

مراکز مدیکر و مدیکید خدمات (CMS) یکشنبه شب اعلام کرد که اطلاع رسانی باید در عرض 12 ساعت پس از تایید واحد مورد COVID-19. ساکنان و خانواده ها و نمایندگان نیز باید گفت: هنگامی که سه یا بیشتر از افراد توسعه علائم تنفسی در عرض 72 ساعت دوره است.

قوانین جدید نیز نیاز به خانه های سالمندان به گزارش COVID-19 موارد به طور مستقیم به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری به عنوان CDC با این نسخهها کار برای ساخت یک پایگاه داده ملی از بروز این بیماری است. خانه های پرستاری در حال حاضر مورد نیاز برای گزارش چنین داده ها به دولت های محلی و مقامات بهداشت عمومی.

“خانه های پرستاری شده اند ground zero برای COVID-19,” سیستم مدیریت محتوا, مدیر Seema Verma گفت: در بیانیه ای اعلام کرد قوانین جدید که او را به عنوان یک تلاش برای ارائه “شفاف و به موقع اطلاعات به ساکنان و خانواده خود را.”

قوانین جدید نیز نیاز به خانه های سالمندان به جزئیات اقدامات این مرکز است که با توجه به کاهش گسترش این بیماری است.

شیوع بیماری و مرگ و میر به علت COVID-19 رخ داده است در خانه های پرستاری سراسر کشور که در خانه در میان بیشترین آسیب پذیر و در معرض خطر افراد است. در ویرجینیا برای مثال بیش از نیمی از شیوع بیماری شده اند در دراز مدت مراقبت از امکانات. فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis دستور داد تا گارد ملی برای تست این ویروس در خانه های پرستاری و امکانات زندگی کمک. DeSantis کاهش یافته است می گویند که امکانات ساکنان که تست مثبت است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>