اسرائیل می تواند در برخورد با دادگاه بین المللی در شهرک

اورشلیم - جسارت با حمایت کاخ سفید و اسرائیل به نظر می رسد barrelling نسبت به مرحله نهایی مسابقات با جامعه بین

توسط MINERALNEWS در 9 بهمن 1398

اورشلیم - جسارت با حمایت کاخ سفید و اسرائیل به نظر می رسد barrelling نسبت به مرحله نهایی مسابقات با جامعه بین المللی بیش از نیم قرن قدمت حل و فصل سازمانی در بانک غرب.

با دادستان دادگاه جنایی بین المللی آماده برای راه اندازی یک جنایت جنگی پروب اسرائیل را حل و فصل سیاست های بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل روز سه شنبه اعلام کرد قصد دارد به حرکت به جلو با برنامه به طور بالقوه مواد منفجره الحاق بخش بزرگی از کرانه از جمله ده ها تن از شهرک های یهودی نشین. او در واشنگتن به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پرده برداری از یک طرح صلح خاورمیانه که مسابقات نتانیاهو از موضع ناسیونالیستی و رهبری فلسطینی جاه طلبی.

این تلاقی نیروها می تواند 2020 سال است که در نهایت شفافیت را فراهم می کند در مورد وضعیت شهرک های اسرائیلی و زنده ماندن از یک راه حل دو کشور.

"تاریخچه ضربه زدن در درب" وزیر دفاع اسرائیل نفتالی بنت حامی مهاجر جنبش گفت: به عنوان او خواست نتانیاهو بلافاصله به ضمیمه تمام اسرائیل شهرک سازی و جلوگیری از هر گونه امید برای فلسطینی استقلال.

"در حال حاضر مبارزات انتخاباتی در حال حرکت است از کاخ سفید به اتاق کابینه در اورشلیم" او گفت:. "همه چیز را در حال حاضر."

فلسطینی ها می خواهند غرب بانک به عنوان هسته در آینده دولت مستقل و دیدن این شهرک وجود دارد — صفحه اصلی به حدود 500000 اسرائیل — به عنوان موانع به رویای خود را از استقلال است. جامعه بین المللی پشت این دیدگاه و نظر اکثریت این شهرک به غیر قانونی است.

پس از گرفتن کرانه باختری در سال 1967 خاورمیانه جنگ اسرائیل به آرامی و به طور پیوسته گسترش شهرک های یهودی نشین در حالی که توقف کوتاه از الحاق این سرزمین است. جامعه بین المللی محکوم ساخت و ساز به عنوان غیر قانونی است اما خودداری از اعمال تحریم های جدی و یا مجازات.

این وضع تغییر کرد و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و در اوایل سال 2017. احاطه شده توسط یک تیم از مشاوران نزدیک به حل و فصل جنبش مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان بیشتر دلسوز خط نسبت به اسرائیل و متوقف اتوماتیک انتقاد از شهرک سازی از پیشینیان خود. این منجر به افزایش اسرائیل طرح ساخت و ساز هستند که فقط در جریان است.

"در طول سال آینده و قطعا دو سال ما در حال رفتن به دیدن یک افزایش شدید" در جمعیت مهاجر گفت: باروخ گوردون مدیر کرانه جمعیت یهودی آمار یک مهاجر ، در گزارش سالانه این گروه گفت: غرب بانک مهاجر رشد جمعیت در سال گذشته به 463,353 مردم در علاوه بر این به برخی از 300,000 مهاجران در اسرائیل زندگی می کنند-ضمیمه شرق اورشلیم ،

"ما اینجا هستیم و ما در حال رفتن به جایی نمی," او گفت:.

عمده نقطه عطفی برای اسرائیل در ماه نوامبر هنگامی که ایالات متحده اعلام کرد که آن را در نظر نمی شهرک به غیر قانونی است. که تصمیم مهم به نظر می رسد که نقش کلیدی در نتانیاهو اعلام کرد که او قصد دارد به ضمیمه دره اردن یک منطقه استراتژیک از بانک غرب و اسرائیل بیش از 100 شهرک.

جالب اینجاست که این گرم ایالات متحده در آغوش می تواند به اثبات می شود نتانیاهو را به آتش کشیدند. حرکت به جلو با اعمالی است که به احتمال زیاد باعث سخت بین المللی condemnations و ممکن اقدام قانونی.

روز چهارشنبه یک مقام ارشد اسرائیلی گفت: کابینه رای به تایید الحاق بخش هایی از کرانه غربی را در اوایل هفته آینده با وجود نتانیاهو تعهد یک روز زودتر به سرعت عمل پس از ایالات متحده آمریکا به طرح صلح منتشر شد. وزیر گردشگری Yariv لوین گفته رادیو اسرائیل که این رای نیست از لحاظ فنی امکان پذیر است چرا که از آماده سازی های مختلف از جمله "آوردن این پیشنهاد قبل از دادستان کل و اجازه دادن به او را در نظر مهم است."

ماه گذشته دادستان کل دادگاه بین المللی لاهه فاتو آغاز اعلام وجود "معقول و منطقی بر اساس" به این باور است که حل و فصل ساخت و ساز به منزله جنایت جنگی است. در انتظار تصویب نهایی از دادگاه او در نظر دارد برای باز کردن یک تحقیق رسمی یک فرایند است که می تواند عمیق خجالت و ناراحتی برای رهبران اسرائیل.

یووال Shany یک کارشناس حقوق بین الملل در اسرائیل دموکراسی موسسه گفت: الحاق خواهد "به طور قابل توجهی" افزایش خطر ابتلا به تحریک پیگرد قانونی در ICC. شهرک سازی به طور گسترده ای به عنوان غیر قانونی و بر اساس کنوانسیون ژنو اصل است که یک قدرت اشغالگر است و منع از نقل و انتقال جمعیت آن به جنگ-برنده سرزمین.

"است که می تواند نسبتا پایین آویزان میوه برای دادستان به شناسایی خاص عمل است که یا بخشی از انتقال و یا به طور قابل توجهی ایدز و abets که انتقال," او گفت:.

در حالی که اسرائیل را قبول نمی کند دادگاه اقتدار نتانیاهو به نظر می رسد با در نظر گرفتن خطر پیگرد قانونی جدی است. او راه اندازی کرده است سخت در برابر حملات آغاز و دادگاه گفت: پرونده علیه اسرائیل است "خالص یهودی ستیزی." او همچنین تلاش کرده است با موفقیت محدود به رالی بین المللی مخالفت ICC.

فلسطینی ها پیوست ICC در سال 2015 پس از آنها پذیرفته شده به عنوان یک nonmember دولت در سازمان ملل متحد. سپس آنها خواسته دادگاه به نگاه به اتهام جنایات اسرائیل در کرانه غربی و شرق اورشلیم عطف به ماسبق به 2014.

این سال مصادف با اسرائیل ویرانگر جنگ در غزه ، در اطلاعیه ماه گذشته آغاز گفت: کاوشگر نگاه می نظامی اسرائیل شیوه و همچنین اقدامات شبه نظامی حماس در طول 2014, جنگ, در علاوه بر این به حل و فصل فعالیت است.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

Shany گفت: اسرائیل بسیار آسیب پذیر تر در حل و فصل موضوع از آن است که با توجه به غزه. اسرائیل را نظامی کرده است مکانیسم هایی را برای بررسی اتهام تخلف توسط نیروهای خود و با وجود انتقاد هایی که از این سیستم کافی است آن را به یک فرصت خوب برای دفع ICC. وقتی که می آید به شهرک, اما اسرائیل باید یک زمان سخت در دفاع از اقدامات خود را.

در حالی که دادگاه را سخت و زمان رسیدگی به پرونده های اسرائیلی می تواند به صدور حکم بازداشت که آن را دشوار است برای مقامات اسرائیلی به خارج از کشور سفر. یک مورد در ICC نیز عمیقا شرم آور به دولت Shany گفت.

"بزرگ نهنگ سفید است که در شهرک" او گفت:. "خواهد بود که عمده روابط عمومی فاجعه برای کشور است."tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب