کالیفرنیا نمی خواهد که خود را به آب سرویس خاموش برای صورتحساب های پرداخت نشده در طول coronavirus بحران Newsom می گوید

کالیفرنیا نمی خواهد که خود را به آب تبدیل شده به علت عدم پرداخت صورتحساب در طول coronavirus بحران و کسانی که د

توسط MINERALNEWS در 15 فروردین 1399

کالیفرنیا نمی خواهد که خود را به آب تبدیل شده به علت عدم پرداخت صورتحساب در طول coronavirus بحران و کسانی که در حال حاضر آن را خاموش خواهد شد که خدمات خود را ترمیم تحت عمل گرفته شده پنج شنبه توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom.

فرماندار بخشنامه می آید در پاسخ به تماس از عدالت زیست محیطی سازمان برای کمک به کم درآمد ساکنان رو نصب فشارهای مالی.

"این حکم اجرایی خواهد شد کمک به افرادی که از نظر مالی نهفته COVID-19 همه گیر با تضمین کنند آب خدمات" Newsom گفت: در یک بیانیه نوشته شده است پس از اشاره در عمل در طول یک رویداد پخش آنلاین. "آب حیاتی است به ما زندگی می کند و در این زمان آن مهم است که آن را در دسترس برای همه است."

این تصمیم همچنین مستلزم آن است که آب مسکونی خدمات ترمیم شود به کسانی که تا به حال آن را خاموش برای عدم پرداخت پس از 4 مارس زمانی که ایالت coronavirus اورژانس به اثر رفت.

تبلیغات

"مردم تحت فشار زیادی از لحاظ اقتصادی و آخرین چیزی که آنها نیاز به نگرانی در مورد در حال حاضر است که با داشتن دسترسی به آب گفت:" استیو Fleischli مدیر ارشد آب طرح در شورای دفاع منابع طبیعی.

بیش از 100 خصوصی و عمومی آب سازمان در حال حاضر ارائه شده برای کمک به مشتریان قادر به پرداخت صورتحساب خود را با توجه به Newsom ،

فرمانداران در چندین ایالت دیگر از جمله میشیگان و اوهایو و کارولینای شمالی را صادر کرد دستور مشابه اطمینان حاصل کرد که آب سرویس نمی توان انکار کرد به کسانی که نمی پرداخت صورتحساب خود را.

Fleischli گفت که در حالی که تصمیم Newsom خوش آمدید, اخبار, آن را نمی خواهد کمک به کسانی که مبارزه کالیفرنیا بود که آب سرویس خاموش با توجه به صورتحسابها قبل از بحران بهداشت عمومی.

تبلیغات

"ما فکر می کنیم همه باید متصل شود," او گفت:. نه نشانی از آن رسیدگی به نیازهای جوامع روستایی است که تکیه بر بطری لوازم به دلیل آلاینده ها در آب.

تاثیر مالی به آب سازمان هنوز مشخص نیست که آیا این که آیا دولت ممکن است توافق به جای از دست عامل دلار است.

Newsom را شامل کسب و کارهای کوچک در مهلت قانونی برای آب shutoffs هر چند که به احتمال زیاد فقط به کسانی که پس ایالتی یا محلی بخشنامه اجازه تنها "ضروری" کسب و کار برای باز باقی می ماند. روز چهارشنبه شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti تایید شده آب shutoffs به غیر ضروری کسب و کار است که حاضر به بستن درهای خود را.

فرماندار همچنین اعلام کرد در روز پنج شنبه افزایش اضافی برای صاحبان کسب و کار کوچک, اعطای آنها یک سال تاخیر در پرداخت تا $50,000 در فروش مالیات پول پرداخت شده توسط مشتریان و به طور معمول با ارسال هر ماه به مقامات دولتی.

"در اصل این است که یک وام پل" فرماندار گفت: از تلاش جدید خود را در طول پخش. "پول است که شما در حال حاضر جمع آوری شده, شما نمی خواهد که به پرداخت دولت برای 12 ماه. بدون مجازات و بدون بهره — عملا یک وام."

Newsom صدور یک فرمان اجرایی در روز دوشنبه است که به کسب و کار تا پایان ماه ژوئیه مطابق با مالیات بر فروش براده. اقدام روز شنبه هل از الزامات مورد نیاز برای یک سال کامل. تنها کسب و کار است که 5 میلیون یا کمتر مشمول مالیات فروش خواهد بود واجد شرایط.

اما برای کمک به برخی از صاحبان کسب و کار می تواند در هزینه خدمات محلی. بخش قابل ملاحظه از فروش مالیات هر چند ارسال شده توسط کسب و کار به دولت است که بعد از بازگشت به شهرها و شهرستان های سراسر کالیفرنیا. ده ها تن از جوامع را تصویب کرده اند محلی خود را خرید و فروش و مالیات و یا به پرداخت هزینه برای برنامه های اساسی مانند ایمنی عمومی یا برای افزایش دیگر خدمات دولت.

یک 2018 گزارش مستقل قانونی تحلیلگر را در بر داشت که کمی بیش از نیمی از فروش سالانه و استفاده از مالیات می رود به محلی نیاز دارد.

تبلیغات

Newsom تصمیم به اجازه می دهد کسب و کار برای نگه داشتن بر روی 50000 دلار از کسانی که درآمدهای مالیاتی می تواند به معنای کاهش بودجه در ماه های آینده برای انواع حیاتی شهر و شهرستان خدمات. نمایندگان سازمان های کالیفرنیا به نمایندگی از شهرستانها و استان ها نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب