Coronavirus موارد افزایش می یابد در سراسر ایالات متحده و مقامات می گویند بدتر است

بزرگنمایی این تصویر دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده صحبت می کند در مورد این ب

توسط MINERALNEWS در 11 فروردین 1399
بزرگنمایی این تصویر

دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده صحبت می کند در مورد این بیماری همه گیر در جیمز بردی نشست خبری اتاق در روز جمعه. الکس براندون/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
الکس براندون/AP

Coronavirus موارد در ایالات متحده ادامه خواهد داد به افزایش می یابد و ویروس های مربوط به مرگ و میر نصب با امریکا کل مرگ و میر دو برابر شدن فقط در دو روز.

این کشور بالا بیماری های عفونی کارشناسان می گویند که ایالات متحده ممکن است یک راه طولانی از زمان اوج شیوع.

در یکشنبه, Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی هشدار داد که COVID-19 بیماری در آورده با این رمان coronavirus ممکن است ادعا تا 200,000 آمریکا زندگی می کند.

اما Fauci هشدار داد مردم به تاکید بیش از حد بر در پیش بینی اشاره کرد که "این چنین یک هدف در حال حرکت است که شما می تواند به راحتی اشتباه و گمراه کردن مردم است."

کاخ سفید را coronavirus نیروی کار است و برنامه ریزی برای برگزاری یک جلسه در 5 p. m. ET. سازمان دیده بان این جلسه زندگی می کنند.

انتظار افزایش coronavirus موارد به ادامه ایالتی و مقامات محلی در حال نیروبخش برای کمبود تجهیزات پزشکی و لوازم.

رهبران دولت — از جمله رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو نیویورک ملت کنونی ویروس کانون — پیش بینی شده که در هفته های آینده بحرانی منابع مانند هواکش می تواند به مراتب outmatched با حجم بدحال coronavirus بیماران.

در همان زمان رئیس جمهور تهمت شده است بحث در مورد راه هایی برای بازگشایی بخش hobbled اقتصاد و احتمالا آرامش اجتماعی فاصله دستورالعمل با وجود سخت از هشدارهای کارشناسان بهداشت عمومی است که انجام این کار می تواند باعث تشدید این بیماری همه گیر.

حدود 1 در 3 آمریکایی ها در حال حاضر تحت سفارشات به باقی می ماند در داخل خانه در تلاش برای کند کردن روند گسترش این ویروس بسیار مسری.

صحبت کردن در ان بی سی دیدار با مطبوعات دکتر دبورا Birx که منجر کاخ سفید coronavirus نیروی کار گفت: در هر بخشی از کشور باید با در نظر گرفتن همه گیر جدی است.

"هیچ دولت و هیچ مترو منطقه خواهد بود امان," Birx گفت.

با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از آنفلوآنزای فصلی را کشته است بین حدود 12,000 61,000 مردم یک سال پس از سال 2010.

رمان coronavirus به نظر می رسد بیشتر مسری از آنفولانزا و مرگ و میر است به مراتب بیشتر است. آن می تواند 10 برابر مرگبارتر است.

وجود دارد در حال حاضر هیچ واکسنی برای coronavirus. کارشناسان می گویند در حال توسعه یک واکسن برای ویروس می تواند حداقل یک سال.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب