خانه سالمندان در مرکز coronavirus مرگ و میر اسپرز احتیاطی در سراسر ایالات متحده

کورتیس Luterman نقل مکان کرد و مادر او مریم به زندگی مرکز مراقبت از کرکلند بشویید. در ماه ژوئن. او است که با 89 سال سن دارد. از او می خواهم زندگی در سواحل شرق نزدیک به 3,000 مایل دور. او می خواست او را به “تجربه زیبا غربی اقیانوس آرام.” او می خواست برای تغییر زندگی خود را برای بهتر.

در عوض او به پایان رسید تا در خانه سالمندان در وحشتناک مرکز شیوع کروناویروس. سیزده ساکنان این تسهیلات که درگذشت در میان اپیدمی آزمایش مثبت برای COVID-19. یازده نفر دیگر فوت در آخرین 2½ هفته از این علل ناشناخته.

“من هرگز فکر نمی کردم که چیزی شبیه به این می توانست اتفاق افتاده است به او پس از تلاش برای او را [در اینجا] به بهبود زندگی خود” Luterman به خبرنگاران گفت: روز شنبه طی یک کنفرانس خبری در برگ پرستاری صفحه اصلی فروم. “من نمی سرزنش کارکنان در اینجا برای این حادثه است. آنچه که من انجام سرزنش در حال حاضر پاسخ از ما مسئولان است. …

“اگر CDC انجام چنین بد پاسخ در یک جای کوچک بود,” او گفت: “تصور کنید اگر این اتفاق در خانه سالمندان در مرکز شهر لس آنجلس و یا در شهر نیویورک است.”

تبلیغات

خانه سالمندان اپراتورها و مقامات دولتی تصور شده اند که فقط و چنین کابوس حالات را موجب جدید احتیاطی در امکانات در سراسر کشور است. وجود دارد گریه می کند به صورت گسترده تست ترس از دنده محافظ کمبود نیروی انسانی و مشکلات و سردرگمی در مورد چگونه به بهترین تعادل نیازهای ضعیف سالمندان ساکن علیه امنیت جامعه گسترده تر.

چند مکان ها بیشتر مملو از خطر از یک آسایشگاه که در آن بیمار و سالمند و افراد آسیب پذیر زندگی می کنند در محله های نزدیک. پس از شیوع بیماری در زندگی مرکز مراقبت از کرکلند ضربه سرفصل حداقل سه سیاتل-منطقه خانه های سالمندان یا ارشد-زندگی در مراکز اعلام کرده اند ممکن است شیوع بیماری.

دو ساکنان در ایساکو پرستاری و توانبخشی در بیمارستان بستری شده است و “گزارش به presumptive مثبت Covid-19 نتایج” با توجه به امکانات وب سایت. یکی از ساکنان در Ida Culver خانه راونا تا به حال مشابه تشخیص است. یک عضو ستاد در Aegis زندگی Marymoor در ردموند تشخیص داده شده است با این ویروس یک سخنگوی شرکت گفت.

“این یک برخورد دو گروه های آسیب پذیر — افراد مسن و کسانی که در مراکز درمانی گفت:” مایکل تیره, کارکنان, وکیل در کالیفرنیا طرفداران پرستاری صفحه اصلی اصلاحات است. “نگرانی از این است که مردم در خارج در حال در آوردن ویروس.

تبلیغات

“ما در حال رفتن به مواجهه با یک دوره شاید سال های طولانی که در آن بسیاری از خانه سالمندان کارکنان که در حال underpaid و overworked ممکن است ترس به رفتن به محل کار” Dark گفت. “سطح نیروی انسانی است که در حال حاضر پایین ممکن است بسیار بدتر است.”

زندگی مرکز مراقبت از کرکلند تا به حال 180 کارکنان قبل از وقوع ضربه. در آخر هفته جلسات, شرکت, سخنگوی تیموتی Killian گفت که 70 کارکنان شده اند قرنطینه در خانه های خود را زیرا آنها به نمایش گذاشته اند نشانه های سازگار با COVID-19. سه کارمند بیمارستان بستری شده است, او گفت:, و با هیچ یک آزمایش مثبت برای ویروس.

Killian گفت: مراقبت از زندگی می خواهم به آزمون تمام کارکنان خود را برای ویروس ها و خواسته است تا لازم کیت های آزمایش. “ما نمی باید کیت های آزمایش برای انجام این کار است,” او گفت:. “این مربوط به ما است.”

“سازمانهای مختلف دولتی” کمک کرده اند زندگی مرکز مراقبت از گوشت گاو تا خود را تخلیه کارکنان این شرکت گفت: در برگه ارسال چندین پرستاران دو پرستار و پزشکان دکتر. که کمک به, اما نمی رسند تا شنبه.

مشکلات نیروی انسانی باید حباب در گاهی اوقات مد دراماتیک در کرکلند خانه سالمندان پس از وقوع آغاز شد. دستياران اعضای خانواده به نام پنج شنبه در کنفرانس خبری به منظور بالا بردن زنگ در مورد شرایط و مقامات دولتی به وظیفه نه پله در دیر.

Virus Outbreak Washington

پت هریک دارای یک عکس از مادر ایلین ساکن زندگی مرکز مراقبت در کرکلند بشویید. که فوت در روز قبل از آن در روز پنج شنبه.

(استیو Ringman / سیاتل تایمز)

زمانی که پت هریک در مواجهه با خبرنگاران از او در مورد صحبت کردیم چقدر مادرش را دوست داشت زندگی مرکز مراقبت از سالمندان زن در خانه برای هفت سال گذشته در مورد چگونه ایلین Herrick خواهد دست از گل رز در روز مادر برای ساکنان و کارکنان به طور یکسان و چگونه او را به مطمئن شوید که کارگران رو هدیه های کریسمس بیش از حد.

سپس هریک در اشک را شکست.

تبلیغات

“من یک تماس تلفنی امروز صبح که با او گذشت, در 3:30 صبح” گفت: Herrick پنج شنبه. “او شده است می خواهم واقعا خوب است. تا آنجا که ما می دانستم که او بیمار نیست.”

اما پس از آن تلفن زنگ زد دوباره Herrick گفت: حدود هفت ساعت بعد. یکی دیگر از زندگی مراقبت کارمند شد در خط. این یکی گفت: Herrick که مادر او فقط خوب بدون تب بدون علائم است.

این یک اشتباه بود.

پرستار که به نام, به گزارش زن مسن مرگ آنقدر غرق, Herrick گفت که او تا به حال به روز این زن مرده نمودار.

هریک گفت: او دلسوزی برای کارکنان مبتلا پرستاری در منزل. او افکار خوب اما نه گسترش به مراکز فدرال کنترل و پیشگیری از بیماری و معاون رئیس جمهور مایک پنس که قرار داده شده است مسئول coronavirus پاسخ.

“من فکر می کنم آن را غم انگیز است که آنها نمی باید پشتیبانی در اینجا به انجام این کار است که نیاز به انجام در یک راه خوب” Herrick گفت. “چگونه ما شامل این ؟ چگونه ما در برخورد با افرادی که بیمار هستند? ما چگونه محافظت کنیم؟”

این سوالات برچسبها بزرگ در یک کشور که سریع ترین رشد گروه سنی است که افراد 85 ساله و مسن تر. بر اساس گزارش مرکز ملی آمار سلامت وجود دارد 15,600 تسهیلات مراقبت دراز مدت در ایالات متحده در سال 2016 و پرستاری در خانه به 1.3 میلیون نفر در سال 2015. کسانی که آژانس به تاریخ اعداد.

روز شنبه, مراکز مدیکر و مدیکید خدمات گفت: خانه های سالمندان باید صفحه نمایش بازدید کنندگان و کارکنان به صورت علائم عفونت تنفسی برای مسافرت های بین المللی به کشورها محدود شده و برای تماس با هر کسی که یا مشکوک به COVID-19.

تبلیغات

اگر یک بازدید کننده نتواند غربالگری آژانس ارشاد گفت: “امکانات ممکن است محدود کردن ورود خود را.” کارگران با علائم عفونت تنفسی “باید گزارش به کار می کنند.”

در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران نمایندگان صنعت گفت: دستورالعمل های فدرال اجازه می دهد آنها را برای محدود کردن بازدید کنندگان بسیار مورد نیاز است.

“ما در حال اجرا یک سفر صفحه نمایش و تنفسی علائم و نشانه های صفحه نمایش است که بازدید کنندگان با پر کردن” گفت: جانت اسنایپس, مدیر اجرایی هالی ارتفاعات پرستاری مرکز در دنور. “برخی از آنها شده اند بسیار تمایلی به پیروی کنند.”

زندگی مرکز مراقبت از کرکلند است ممنوع همه بازدید کنندگان. اعضای خانواده باید متوسل به ضربه زدن بر روی ویندوز و نگه داشتن پیام های خود را برای عزیزان داخل. کسانی که می توانید تماس بگیرید به طور منظم. اما افرادی مانند Annissa والش از شانس هستند. او مادر در قانون شدید زوال عقل والش گفت: “پس ما نمی دانیم که او چگونه است. ما نمی توانیم صحبت کردن در تلفن. ما نمی توانیم خود را به ما بگویید که چگونه او را انجام می دهند.”

بنیان زندگی Marymoor است نهاد “جامعه گسترده انزوا” محرومیت بازدید کنندگان بسته شدن در اتاق ناهار خوری و لغو فعالیت های گروه. ایساکو پرستاری نیز منع همه بازدید کنندگان در حالی که ایدا Culver خانه “محدود کردن غیرضروری همه بازدید کنندگان” و ارائه وعده های غذایی به ساکنان آپارتمان.

دکتر نوح مارکو افسر ارشد پزشکی از لس آنجلس خانه یهودی بود و در یک جلسه با تسهیلات رهبری در روز چهارشنبه زمانی که فدرال راهنمایی فرود در ایمیل خود. “و من گفت:” هی حدس بزنید چه من درست کردم.’ و ما بلافاصله شروع به برنامه ریزی ما روند.”

یهودی صفحه اصلی دانشگاه است که در اسپرک. این مراقبت برای بیش از 1 ، 000 ساکنان در انواع تنظیمات از جمله یک آسایشگاه برای 550, a 10-تخت روان سالمندان ward, کمک, زندگی, زندگی مستقل, مراقبت از حافظه و کوتاه مدت توانبخشی.

در روز پنج شنبه, Marco فرستاده ساکنان و اعضای خانواده تخمگذاری یهودی صفحه اصلی برنامه برای محافظت از آسیب پذیر ترین اعضای آن جامعه است.

روز جمعه یک چادر رفت تا در حیاط با یک نشانه آن است که خواندن “اجباری غربالگری.” تمام بازدید کنندگان خود را متوسط گرفته شده در هنگام ورود. آنها باید با پر کردن یک پرسشنامه که می پرسد در مورد اخیر مسافرت های بین المللی, علائم بیماری تنفسی و تماس با کسی که شما با COVID-19. هر کسی که نتواند غربالگری خواهد شد دور.

ساعت بازدید — به طور معمول 24/7 — در حال حاضر محدود به هشت ساعت کشش از ساعت 11 صبح تا 7 بعد از ظهر با دوستان و اعضای خانواده خواسته شده است برای به حداقل رساندن بازدیدکننده داشته است. این صفحه اصلی است که هنوز هم پذیرش بیماران جدید اما آنها باید به نمایش بیش از حد.

وجود دارد دست-پاکسازی ایستگاه های سراسر تسهیلات مواجه نگردند با ماسک و ضد عفونی کننده. در خارج از دانشگاه فعالیت هایی مانند کنسرت ها و فیلم ها از, و به طوری که در حال سفر به چه مارکو به عنوان دستياران دو مقصد های مورد علاقه: 99 سنت در فروشگاه تنها و محلی چینی رستوران. گروه های اجتماعی که به طور معمول مراجعه و یا سرگرم کردن ساکنان محروم برای آینده قابل پیش بینی.

مارکو گفت که او نگران است که دستورالعمل های فدرال بودند مبهم در مورد آنچه در آن به معنای صفحه نمایش بازدید کنندگان است. و او می ترسید که اعضای خانواده و دوستان به وحشت زمانی که آنها ایمیل خود را توصیف دنیای جدید از COVID-19 پیشگیری است.

“مردم ممکن است به دروغ به عهده گرفت,” او گفت: “من قصد دارم به آمدن به این مرکز و آنها در حال رفتن به خون من آنها در حال رفتن به انجام کاری تهاجمی آنها در حال رفتن به آزمون من برای COVID و اوه خدای من, من از رفتن به باید در صفحه اصلی به صورت دو هفته؟’

“نه” او گفت: “ما فقط در حال رفتن به شما بپرسید:” آیا شما در معرض خطر ، … اگر شما در معرض خطر از بین برود. اگر شما ریسک پایین آمده است.”

لا Ganga گزارش از لس آنجلس خواندن گزارش از کرکلند.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im