باید من ابرو انجام می شود و یا به علت مسائل اخلاقی ؟ دو کارشناسان در مورد خطرات و زیبایی خدمات نظافت در مرحله 3

مردم در انتاریو بوده است trickling دوباره به سالن مو و آرایشگاه برای کاهش طول مرحله 2 از بازگشایی اما مرحله 3

توسط MINERALNEWS در 5 مرداد 1399

مردم در انتاریو بوده است trickling دوباره به سالن مو و آرایشگاه برای کاهش طول مرحله 2 از بازگشایی اما مرحله 3 می رود چند قدم بیشتر اجازه می دهد تا خدمات مربوط به چهره مانند لوله و ابرو نظافت.

سوال این است که چه خطرات هستند به مشتری و کارگر برای داشتن چنین تماس نزدیک?

"به همین دلیل صورت خدمات در مرحله 3 است که آنها در معرض خطر بالاتر," دکتر گفت: Vinita Dubey, تورنتو دانشیار افسر پزشکی سلامت. "شما نمی توانید یک ماسک اگر شما در حال گرفتن یک صورت پس شما با قرار دادن کارگر در معرض خطر بالاتر ابتلا به عفونت است. آنها می توانند خود را نگه دارید ماسک در هنگام ارائه خدمات اما فاصله نیز نزدیک تر است. بسته به سرویس شما ممکن است تماس بسیار نزدیک با چهره و قطرات است."

با توجه به این استان به مرحله 3 رئوس مطالب و اماکن ارائه خدمات مراقبت شخصی در حال حاضر می تواند ارائه لوله های سوراخ گوش ابرو و نظافت پسوند مژه و ریش نظافت.

این طرح تصریح می کند که کاربران می پوشند باید پوشش صورت به جز زمانی که دریافت درمان در مناطقی از صورت است که به طور معمول تحت پوشش و ماسک. کارگران باید از پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی, فیزیکی, فاصله اجرا شده است و تماس, ردیابی و تعیین وقت-فقط بازديد تشویق می شوند.

Dubey اضافه شده است که هر دو طرف باید در خانه بمانند اگر تجربه هر گونه COVID-19 علائم و فرد ارائه دهنده خدمات باید شستن دست های خود را قبل و بعد از آنها قرار داده و دستکش برای لمس مشتری ،

بهتر است برای esthetician به اجتناب از دست زدن به مناطق به طور مستقیم مانند چشم و بینی و دهان به همین دلیل است که Dubey گفت: یک روش مانند پسوند مژه است در معرض خطر. او همچنین توصیه می شود کارگران به پوشیدن عینک و یا یک پلاستیک محافظ صورت در علاوه بر این به صورت ماسک برای محافظت از چشم از قطرات است.

اگر هر کسب و کار در تورنتو به نظر نمی رسد پیوستن به قوانین او گفت: به شکایت از طریق این شهر BodySafe برنامه که بازرسی مو و زیبایی سالن و همچنین تو استودیو (شبیه به DineSafe تنظیم رستوران های شهر).

یک نمونه از چیزی است که حکم شکایت ؟ اگر یک نخ با استفاده از دهان خود را به نگه داشتن موضوع در حالی که انجام ابرو. Dubey گفت: این خوب است اگر فرد در حال برگزاری است موضوع را با دست خود به جای.

کالین Furness یک کنترل عفونت اپیدمیولوژی و استادیار در دانشکده اطلاعات در دانشگاه تورنتو گفت که برای او را بررسی کنید اگر محل به خوبی تهویه مناسب هر کس با پوشیدن ماسک و دست ها شسته و مقادیر. آن را جوش پایین به این که آیا مشتری تراست که سالن و یا فروشگاه در حال انجام بهترین خود را برای به حداقل رساندن احتمال عفونت.

او گفت: هر روش که نیاز به او را به خلاص شدن از ماسک خود خواهد بود یک هیچ است.

"ریش جوانان همه که باید توقف کامل نه" او گفت:. "برای من هر دو طرف با پوشیدن یک ماسک مناسب شرط لازم است. اگر آن را به اتفاق می افتد, آن را به اتفاق می افتد در خارج اما من نمی دانم که چگونه بسیاری از مکان ها در حال انجام است."

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

در حالی که تحقیقات بیشتری باید انجام شود Furness با اشاره به خوبی به اطلاع عموم گزارش دو مدل مو در میسوری که تست مثبت برای COVID-19 مه بعد از دیدن 139 مشتریان. هیچ یک از مشتریان نشان داد هر COVID-19 علائم و از کسانی که موفق به دریافت آزمایش پس از آن همه آنها آمد منفی است. محققان بر این باور بودند که به دلیل سبک و تمام مشتریان بودند با پوشیدن ماسک آن مانع از گسترش.

"اگر تنها ارائه دهنده مراقبت های پوشیدن, حفاظت, من از آنها محافظت می شود اما آنها در حال محافظت از من تا من imperilling کارگر و این خوب نیست," Furness گفت. "ما باید به فکر می کنم فراتر از شخصی ما خطرات این دلیل که ما نمی خواهید برای شرکت در یک زنجیره ای از عفونت. آن را غیر اخلاقی می دانم که شما می تواند imperilling کارگران, و آن را فقط به ارزش آن از آنجایی که ما در حال انجام مهم جراحی است."

Karon Liu
Karon لیو یک تورنتو مبتنی بر فرهنگ گزارشگر برای ستاره. او در توییتر دنبال: @karonliu


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب