قاضی را انکار می کند, اورگان, درخواست برای سفارش محدود در برابر فدرال افسران

بزرگنمایی این تصویر یک قاضی فدرال را رد کرده است اورگان دادستان کل الن روزنبلوم درخواست به صورت موقت

توسط MINERALNEWS در 4 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

یک قاضی فدرال را رد کرده است اورگان دادستان کل الن روزنبلوم درخواست به صورت موقت سفارش محدود در برابر آنچه او به عنوان خلاف قانون اساسی تاکتیک توسط فدرال افسران مستقر به تظاهرات در پورتلند. Ankur Dholakia/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Ankur Dholakia/خبرگزاری گتی ایماژ

یک قاضی فدرال در روز جمعه را تکذیب کرد اورگان دادستان کل درخواست برای سفارش ضابط موقت در برابر برخی اقدامات توسط مقامات فدرال در پورتلند گفت: دولت فاقد جایگاه قانونی که به دنبال کمک.

اورگان دادستان کل الن روزنبلوم واصل طرح دعوی در دادگاه در تاریخ 17 ژوئیه در برابر U. s. Department of Homeland Security, U. s. خدمات مارشال ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی فدرال حفاظت از خدمات و عوامل آنها. در آن او ادعا کرد که ماموران فدرال در شهر پورتلند باید عمل غیرقانونی تصرف و بازداشت Oregonians بدون علت احتمالی و او به دنبال یک سفارش محدود که به طور موقت متوقف کردن آنها را از استفاده از این تاکتیک است.

"ما امروز درخواست دادگاه فدرال به توقف پلیس فدرال مخفیانه از توقف و به زور گرفتن Oregonians کردن خیابان های ما" روزنبلوم نوشت: در بیانیه ای.

طرح دعوی در دادگاه به طور خاص خواسته قاضی به نیاز فدرال ماموران برای شناسایی خود و سازمان خود را قبل از رسیدگی به هر معترضان توضیح پایه ای برای ساخت هر گونه بازداشت یا دستگیری و بازداشت افراد بدون حکم و یا علت احتمالی.

روز جمعه آمریکا در منطقه قاضی مایکل مسامان انکار کرد که در صورت درخواست.

او توضیح داد که استدلال خود را در یک 14-صفحه: تصمیم گیری است. در حالی که این مورد شامل اتهامات از آسیب انجام می شود به معترضان توسط اجرای قانون نوشت شاکی است نه یک معترض. فراتر از آن دولت است که به دنبال جبران گذشته آسیب انجام می شود به معترضان بلکه یک دستور در مقابل آینده انجام است که او به نام "شکل فوق العاده ای از امداد."

مسامان نوشت که دولت را که مورد نیاز برای ایجاد یک "بسیار خاص نشان" به منظور اثبات آن ایستاده را به مانند یک طرح دعوی در دادگاه.

"از آنجا که آن را به انجام این کار نشد — اکثر اساسا به دلیل آن را نشان داده است آن است که vindicating علاقه خاص است که به دولت خود را — پیدا کردن من ایالت اورگان فاقد اینجا ایستاده و در نتیجه رد درخواست خود را به صورت موقت سفارش ضابط," او به این نتیجه رسیدند.

روزنبلوم واصل طرح دعوی در دادگاه در پاسخ به آنچه که او را به عنوان دو حادثه مربوط به مقامات فدرال "تجاوز قدرت خود" و مجروح شدن و تهدید معترضان مسالمت آمیز در پورتلند هفته گذشته است.

تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس در پورتلند بزرگ شده اند به طور فزاینده ای پر تنش پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مستقر فدرال مأموران اجرای قانون برای حفاظت از ساختمان های فدرال وجود دارد در اوایل این ماه.

با توجه به روزنبلوم در جولای 12, یک تظاهرات ایستاده در نزدیکی علامت O. هتفیلد ایالات متحده دادگاه, شد, ضربه به سر با یک "تاثیر سلاح" و دچار صدمات شدید. و در جولای 16, بینام و وانت با مخفی ماموران فدرال "پوشیدن generic سبز نظامی خستگی" برداشت یک مرد کردن پیاده رو و او را بازداشت در دادگاه فدرال.

مسامان اشاره کرد که دولت ارائه شده تنها دو نمونه به عنوان شاهد با وجود نقاشی یک تصویر در شکایت خود از "تعداد زیادی از معترضان در حال ضبط از خیابان های پرتلند توسط عوامل ناشناس."

او همچنین گفت که دولت نمی شواهدی از هر دستور رسمی و یا سیاست های پشت تشنج و نه هیچ شواهدی وجود دارد که آنها در استفاده گسترده است.

مسامان اشاره کرد که آن را غیر معمول است برای افراد درگیر در عمده اعتراضات به ادعا می کنند که پلیس عبور یک "قانون اساسی خط" در تعاملات خود را با معترضان و برای برخی از این افراد به پرونده های حقوقی به دنبال پول خسارت و امداد رسانی تاکیدی.

"وجود دارد به خوبی تثبیت بدن از قانون هموار کردن راه برای چنین دعاوی به حرکت رو به جلو در دادگاه فدرال" او نوشت. "این چنین یک طرح دعوی در دادگاه."

روزنبلوم ابراز ناامیدی او با حاکم در یک بیانیه صادر جمعه گفت او معتقد است Oregonians حق دارند بدانند که پلیس خود را در خیابان و به همین دلیل معترضان مسالمت آمیز هستند که بازداشت شده اند.

"در حالی که من احترام قاضی مسامان" او افزود: "من می خواهم این سوال را بپرسید: اگر ایالت اورگان ندارد ایستاده برای جلوگیری از این رفتار خلاف قانون اساسی توسط ناشناس ماموران فدرال در حال اجرا نعل بیش از شهروندان می کند ؟ افراد جامعه توسط این ماموران فدرال می تواند شکایت خسارت, اما آنها نمی توانند به یک قاضی برای جلوگیری از این کار غیر قانونی انجام به طور کلی. امروز حکم نشان می دهد که ممکن است بدون توسل به نمایندگی از دولت ما و اگر چنین است که بسیار نگران کننده است."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
نظرات کاربرن