ان پی آر

‘نه قدیمی مدرسه خود را قوم آریایی مرد’: ارتش مورد برجسته در حال تحول تهدید

زمانی که ارتش Pvt. اتان sd times متوجه آوریل گذشته بود که او به استقرار در ترکیه, U. s. دادستان ها می گویند او شروع به طرح. او گفته به مرور جهادی تبلیغی از جمله داعش حساب از حمله نیروهای آمریکایی. در آن نظامیان با اشاره به “برداشت از سربازان.”

اما کمین 22 ساله sd times برنامه ریزی شده بود, مقامات می گویند که رانده شد توسط یک ایدئولوژی های مختلف. فدرال کیفرخواست unsealed این ماه را متهم sd times عبور حساس نظامی اطلاعات به اعضای همکار شیطانی نئو نازی ها supremacist شبکه منظور از نه زاویه. هدف: sd times خود واحد است.

در حالی که این مورد بستگی تماس با supremacists, جهادی مراجع laced در سراسر. در مارس دادستان ها می گویند sd times تضعیف اطلاعات به کسی که او را برای القاعده عمل. مدارک دادگاه نشان می دهد یک گفتگو که در آن ادعا نئو نازی ها خواسته sd times اگر آنها “به معنای واقعی کلمه سازماندهی جهادی حمله” که وی پاسخ داد: “بله احتمالا.”

“آنها نمی رسم تمایز واقعا دیدن یک مشکل با پیوستن به اصول خشونت آمیز سفید برتری شیطان پرستی و جهاد” گفت: Colin P. کلارک یک تروریسم محقق در Soufan مرکز. “خطوط blurrier از همیشه قبل از.”

تحلیلگران می گویند sd times ادعا طرح حاکی از امروز افراطی تهدید یکی با الهام از mash-up رادیکال اعتقادات. این یک تهدید بین المللی است که در دسترس و پوچ و خشونت در طبیعت – قسمت destroy-the-سیستم “accelerationist” ورید. یک پژوهشگر اشاره کرد که پیر چپ-راست تروریسم طیف در حال حاضر به نظر می رسد بیشتر شبیه به یک دایره. یک وزارت دادگستری در بیانیه ای توضیح داده sd times را انگیزه به عنوان “شیطانی کوکتل از ایدئولوژی است.”

حتی فدرال پرونده sd times گل آلود است وقتی که می آید به نام تجاری که از افراط گرایی اشکال پایه و اساس قانونی از تروریسم جزء. پس از چند ایمیل مبادلات بین NPR و وزارت دادگستری سخنران آن بود و هنوز مشخص نیست که آیا این اتهام sd times چهره برای حمایت مادی از تروریسم مرتبط است به اتهام ارتباط با نئو نازی ها به گروه و یا به گروههای جهادی. و یا به طور بالقوه برای هر دو.

“این همه تبدیل به مبهم با هم و آن را بسیار دشوار است برای disaggregate,” کلارک گفت. “محققان ما به دنبال این نوع از وضوح و آن را نمی وجود دارد اغلب در حال حاضر. این است که خود را قدیمی مدرسه قوم آریایی مرد.”

سیالیت باعث می شود آن را حتی سخت تر برای مقامات امنیتی و تروریسم محققان در تلاش برای “به نوبه خود کشتی” به عنوان کلارک آن قرار داده است. آنها در حال حرکت از سال تقریبا تمرکز فکر در اسلام افراط گرایی – یعنی القاعده و داعش به سودای راست, در حال حاضر مرگبارتر و فعال تر تهدید در ایالات متحده با توجه به اف بی آی است.

به علاوه این کشور در تلاطم coronavirus همه گیر بحران اقتصادی و پلاریزه انتخابات سال, ایجاد زمین های حاصلخیز برای افراط گرایی.

“من فکر می کنم ما در حال رفتن به عقب نگاه در نیمه اول سال 2020 و این را به عنوان یک لحظه نقطه عطفی برای راست گرایان از نظر جذب اعضای جدید و تزریق جدید حیاتی به این گروه” کلارک گفت.

مفهوم accelerationism — ترویج خشونت به تسریع فروپاشی شکست خورده دولتی سیستم نیست منحصر به فرد به راست. و چشم انداز پس از فروپاشی نظم جدید متفاوت از جناح به جناح. به شدت مسلح پیراهن هاوایی-ورزشی “boogaloo پسران” می گویند که آنها در حال prepping برای دومین جنگ داخلی, اما آنها همه جا در ایدئولوژی و حکومت برای روز بعد.

برای هارد نژادپرستان هدف این است که روشن تر-قطع: سفید قومی و دولت است.

“چه تعریف سفید supremacist accelerationists اعتقاد آنها این است که خشونت تنها راه به دنبال اهداف سیاسی خود دارند. برای قرار دادن آن را به سادگی accelerationists در آغوش تروریسم” نوشت: محقق Cassie میلر در گزارش اخیر برای مرکز قانون فقر جنوب.

“Accelerationists نیست بخشی از یک جنبش جدید” میلر اضافه شده است. “آنها فقط یک تکرار بیشتر تمایل به سمت terroristic از خشونت وجود داشته است در دهه های اخیر.”

این حملات اغلب از قرعه کشی ترکیبی از ایدئولوژی است. یک روند ترکیب سفید ناسیونالیسم با misogynistic incel جنبش دیگری با استفاده از دکمه سمت چپ را نگرانی آب و هوا به استوک سیتی جناح راست پارانویا بیش نژادی رقابت برای منابع است. توده بورس در, Christchurch, New Zealand, و, El Paso, تگزاس, هر دو شامل محیط زیست تم های خود را سفید ملی, اعلامیه.

Sd times مورد است که در میان تعداد انگشت شماری که شامل هر دو سفید برتری و مبارز اسلام گاهی بر اساس یک آمیختن ایدئولوژی گاهی اوقات فقط یک استقراض از تاکتیک.

یک مثال دیگر می آید از وزارت دادگستری را سرکوب پایه یک نئو نازی ها گروهی مهیج برای یک مسابقه جنگ. به عنوان میلر از SPLC نوشت: این پایگاه هدف این بود که “سیستم سقوط است.” شبکه مختل شد در ماه ژانویه با دستگیری هفت نفر از اعضای جلوتر از تفنگ تجمع در ویرجینیا. مقامات می گویند که پایه برنامه ریزی برای هدف قرار دادن این رویداد است.

افراط گرایی انتقالها رول چشمان خود را در توجه به نام گروه – بله همه آنها می دانند “پایه” به عنوان ترجمه “القاعده” در عربی. که ممکن است تصادفی محققان می گویند اما آنها را ببینید جهادی نفوذ در جای دیگر. پایه پرچم سیاه و سفید یادآور داعش بنر. گروه تبلیغات زیر سبک سینمایی است که مشخصه دیگری از داعش را به یک عکس گروهی با شماری از رم ،

هنر Jipson یک دانشگاه دیتون استاد که مورد مطالعه قرار نژادی, سفید افراط گرایان برای دهه گفت: نئو نازی ها و جهادی ها یک شانس ایستادن نیست کار کردن قدرت های توافق پس از تصور و سیستم سقوط. متفاوت اردوگاه های علاقه مند به یکدیگر تنها به عنوان وسیله ای برای پایان دادن. در حال حاضر Jipson گفت: آنها به اشتراک گذاشتن یک وسواس با “خلوص و آلودگی” و یک میل شدید برای جنگ چریکی.

وجود دارد یک احترام به تاکتیک ارادت به علت ارادت به گروه اما بدیهی است که عدم پذیرش ایدئولوژی و یا اهداف آن جنبش” Jipson گفت. “تمایل به مرگ خود باعث شد در برخی از اعتماد به نفس است.”

پرتره است که پدیدار از دادگاه مقالات sd times ارتش خصوصی به اتهام توطئه به کمین خود واحد است که از افراطی که می خواست برای ایجاد هرج و مرج به هر وسیله لازم است.

وقتی sd times یافت در ماه آوریل بود که او در حال اعزام به ترکیه, دادستان ها می گویند او تصویب جزئیات بیشتر در مورد واحد خود را از موقعیت و قدرت و دفاع به منظور از نه زاویه; دادستان ها می گویند او همچنین به اطلاعات به یک ادعا القاعده عمل. یک وکیل برای sd times, جنیفر ویلیس کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد اتهامات عنوان شده علیه.

Sd times متوجه کمین طرح یک عملیات انتحاری و اهمیتی نمی دهند با توجه به کیفرخواست. هدف او این بود که بزرگتر از او خواستم به “ترک یک علامت است.” کیفرخواست می گوید sd times استدلال که مرگ او شد و ارزش آن به دلیل “اثر پس از یک کاروان مورد حمله قرار گرفتن خواهد آن را پوشش … این خواهد بود یکی دیگر از جنگ است.”

در مدارک دادگاه یک ارز را نشان می دهد sd times و نئو نازی ها رفقای با استفاده از عبارات عربی در مورد sd times ” اعزام به ترکیه, اگر به عنوان تقلید از جهادگران: “ان شاء الله برادر من الله اکبر.” در یکی دیگر از متن یک اتهام همکاری conspirator می گوید sd times که نئو نازی ها به گروه “رسما سرما با hajis” یک تحقیر امیز مرجع به مسلمانان است. Sd times پاسخ گفته است که آنها “نه تنها یکی است.” دیگر عضو نوشت که چه گروه برنامه ریزی شده بود “در حال حاضر شبیه به جهاد.”

“وجود دارد یک نوع گستاخی با زبان, زبان در گونه طنز به آن:” آنها در طرف اشتباه تاریخ ما در سمت راست از تاریخ, اما اگر آنها حمله فدرال بین المللی دوز و کلک پس از آن که لزوما چیز بدی نیست’ ” Jipson گفت: خلاصه سفید supremacists در گذشته است.

عملیات مقامات مختل ادعایی طرح در ماه مه بازداشت و sd times در 10 ژوئن. یک وزارت دادگستری انتشار اخبار با اشاره به او را به عنوان “دشمن درون” و گفت که او “با انگیزه های نژادپرستی و نفرت به عنوان او تلاش برای انجام نهایی این عمل خیانت.”

Sd times است که در بازداشت است اما محققان هشدار می دهند که گفته آخرالزمانی ماموریت مطلع چریکی جنبش در سراسر جهان باقی مانده است جدی برای امنیت ملی تهدید است. همه گیر باعث می شود آن را حتی بیشتر به موقع به درک و پرداختن به آن گفت: سینتیا میلر-ادریس اجرا می شود که قطبش و افراط گرایی پژوهش و نوآوری در آزمایشگاه در دانشگاه آمریکایی.

بیشتر مردم مشاهده سیستم به عنوان عدم حفاظت از آنها گفت: بیشتر اشک-it-down approach طنین انداز است.

“در بسیاری از خارق العاده و حتی اساطیری فکر اینجا ققنوس از خاکستر یک راه باور در برخی از نوع افسانه ای تولد دوباره و ترمیم” میلر-ادریس گفت. “که می شود جذاب تر در زمان که در آن ما در حال تجربه بسیاری از بی ثباتی و عدم قطعیت است.”

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول