مجازات اعدام دستور داد برای کشتار جمعی در خانه مراقبت در ژاپن

توکیو - یک دادگاه محکوم دوشنبه سابق مراقبت در منزل کارمند به قطع برای knifing به مرگ 19 افراد معلول و مجروح شد

توسط MINERALNEWS در 26 اسفند 1398

توکیو - یک دادگاه محکوم دوشنبه سابق مراقبت در منزل کارمند به قطع برای knifing به مرگ 19 افراد معلول و مجروح شدن دیگران چهار سال پیش در مرگبارترین حمله دسته جمعی در ژاپن پس از جنگ.

این یوکوهاما دادگاه منطقه محکوم ساتوشی Uematsu برای قتل و مجروح شدن 24 ساکنان دیگر و دو مراقبان در Yamayuri-en ساختمان های مسکونی در جولای 2016.

در جریان تحقیقات و محاکمه Uematsu بارها و بارها گفت که او تا به حال هیچ تاسف و در تلاش بود برای کمک به جهان با کشتن مردم او فکر بار. گروه های حمایت کرده اند گفت: گمان نمایش منعکس مداوم تعصب در ژاپن در برابر افراد معلول است.

محاکمه متمرکز بر وضعیت روانی در زمان ارتکاب جرم. قاضی Kiyoshi Aonuma اخراج دفاع درخواست به تبرئه او روان بی کفایت با توجه به ماری جوانا مصرف بیش از حد.

دادستان گفت: Uematsu جنایی انگیزه آمد از او مغرضانه شخصیت و سابقه کار در خانه و نه به خاطر ماری جوانا. گفتند Uematsu بود به طور کامل ذهنی صالح و باید مسئولیت جنایات خود.

قتل آینه طرح شرح داده شده در یک نامه Uematsu سعی کردم را به یک رهبر مجلس ماه قبل از حمله. او شغل خود را ترک در Yamayuri-en تسهیلات پس از مواجه شدن در مورد این نامه و متعهد شد به درمان روانی, اما او منتشر شد و در عرض دو هفته مقامات گفته اند.

Uematsu و 30 نیز گفت: کادر پزشکی و مقامات که او تحت تاثیر این ایده از رهبر آلمان نازی آدولف هیتلر که به کشتار افراد معلول دیده می شد به عنوان اقدامات در نظر گرفته شده برای بهبود درک استاد نژاد.

___

دنبال کردن Mari یاماگوچی در توییتر در https://www.twitter.com/mariyamaguchi

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن