بهداشت ، بیل کسیدی در بازگشایی مدارس: کودکان در حال پرداخت قیمت بالا در صفحه اصلی

بزرگنمایی این تصویر بهداشت ، بیل کسیدی, R-La., در حال سخنرانی در مجلس سنا بهداشت, آموزش و پرورش, کار

توسط MINERALNEWS در 22 اردیبهشت 1399
بزرگنمایی این تصویر

بهداشت ، بیل کسیدی, R-La., در حال سخنرانی در مجلس سنا بهداشت, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی جلسه کمیته در مارس 7. کسیدی می گوید تست باید هدف قرار دادند. اندرو بیلبائو/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
اندرو بیلبائو/AP

بهداشت ، بیل کسیدی یک جمهوری خواه از لوئیزیانا و همچنین یک پزشک است و فکر زیادی در مورد آنچه در آن خواهد شد را برای مدارس برای بازگشایی شده است.

کسیدی نشسته در سنا سلامت, آموزش و پرورش, کار و کمیته حقوق بازنشستگی که می شنوند از مقامات بهداشت عمومی در این هفته در مورد چگونه به با خیال راحت بازگشایی ایالات متحده کسب و کار و مدارس.

کسیدی پیشنهاد کرده است که "تهاجمی" تست و ردیابی تماس به عنوان بخشی از هر گونه بازگشایی. او می گوید ایالات متحده به اندازه کافی تست اگر آن را هدفمند و مناسب است.

برای کودکان و مدارس به این معنی که یک "استراتژی پیچیده."

"کودکان در معرض خطر کم عوارض و خطر بالا برای asymptomatically حمل این بیماری و گسترش آن به معلمان گفت:" در مصاحبه روز شنبه با NPR آخر هفته نسخه. "بنابراین وجود دارد به آنچه که من اسمش "اگر-و-سپس-اما' استراتژی است. اگر آنها یک کودک و سپس آنها به احتمال زیاد امن است. اما اگر آنها آلوده, آنها هنوز هم می تواند آلوده شود."

اکثر ایالات آمریکا از جمله لوئیزیانا شده اند در حال سقوط کوتاه از تعدادی توصیه می شود روزانه آزمون های مورد نیاز برای بازگشایی مدارس و کسب و کار, با توجه به برآورد از محققان در دانشگاه هاروارد.

اما کسیدی می گوید که "با این تست ما اگر ما مطابقت آن با نیاز و سپس ما می توانیم یک پاسخ مناسب. ... فرزندان آنها پرداخت بالاترین قیمت نسبت به خطر آنها از داشتن یک عارضه از coronavirus. بالاترین قیمت.

"ویژه کودکان و نوجوانان محروم از پس زمینه برای آنها که حاوی محیط زیست مهم است," او می گوید. "ویژه کودکان و نوجوانان از برنامه به طور بالقوه سوء استفاده خانواده ها که در آن معلمان اغلب کسانی که گزارش سوء استفاده. من می تواند به پایین لیست. بنابراین ما باید برای پیدا کردن یک راه برای مطابقت با ما تست ظرفیت که کافی است برای این که مردم شروع به جمع یک بار دیگر. هر دو به صفحه نمایش کسانی که مثبت هستند اما برای محافظت از کسانی که منفی هستند."

روز سه شنبه مجلس سنا کمیته است که انتظار می رود به شنیدن از اعضای کاخ سفید Coronavirus نیروی کار در مورد تلاشهای دولت در سراسر تست و تماس با ردیابی اما کسیدی هشدار داد که هر گونه معیار آنها ارائه نمی شود حرف آخر.

"آخر کلمه به پیاده سازی. این یک چیز به اصول بالا آنها بسیار مهم است. بعدی استفاده از آن اصول است. اما شما در واقع باید آن را," او می گوید.

که با توجه به نحوه بازگشایی مدارس, کسیدی می گوید غربالگری از استادان و کارکنان و دانش آموزان باید "baseline."

"کسانی که منفی می تواند در آمده است," او می گوید. "شما همچنین می خواهم برای بررسی آنتی بادی به این دلیل که علم اشاره شده است که آنتی بادی خواهد بود حفاظتی. و سپس شما صفحه نمایش بر اساس یک دوره.

"اما شما متوقف نمی وجود دارد. کسانی که مثبت در آزمایش های بعدی شما خواهد بود سپس استخدام تماس با ردیابی آنها را به خانه خود و یا محله خود را. خواهد بود که درست از دانش کارکنان و معلم. در حال حاضر ما در واقع می تواند بازگشایی اما استفاده از آن نیاز به بازگشایی به عنوان یک فرصت برای تماس با ردیابی. بنابراین من فکر می کنم در نهایت اگر ما این اعمال در یک گرانول سطح ما را از انجام آنچه که ما نیاز به انجام است."

گوش دادن به مصاحبه با NPR لولو گارسیا ناوارو در اینجا.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب