‘نه یک شبه نظامی.’ در داخل یک شبه نظامی واشنگتن از تلاش برای رفتن جریان اصلی

بزرگنمایی این تصویر

شرکت کنندگان تلاوت تعهد و وفاداری در ایالات برابر نفرت تجمع توسط واشنگتن و سه درصد در سیاتل در ماه گذشته. جیم Urquhart برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جیم Urquhart برای NPR

در یک روز صبح اخیر مت مارشال نشسته در پشت میز در جیم باب چاک واگن یک کافه در شهر الوار حدود نیم ساعت در خارج از سیاتل.

آن را در آستانه یک تظاهرات سیاسی که مارشال به حال ماه را صرف برنامه ریزی است. او با شتاب در آخرین لحظه یادداشت در دفترچه کریسمس در حال حاضر از دختر خود. در مقابل, در, سیاه, نشانگر, او تا به حال کشیده شده آرم واشنگتن و سه درصد نام پدر او را شبه نظامی.

اگر چه که نه کلمه او استفاده می کند.

“ما کاملا یک شبه نظامی” او گفت:. “ما یک شرکت غیر انتفاعی.”

به مارشال “شبه نظامی” conjures تصاویر wannabes در جنگل با اسلحه – همه هیاهو و بدون عمل. او گفت که چرا او رشد کرده نا امید با رهبری ملی از سه درصد است که به نام (افشا) اعتقاد به این که تنها 3 درصد از استعمارگران مبارزه در انقلاب آمریکا.

بزرگنمایی این تصویر

مت مارشال, دولت, رهبر واشنگتن و سه درصد دارای یک کپی از قانون اساسی ایالات متحده ایالات در برابر نفرت رالی. جیم Urquhart برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جیم Urquhart برای NPR

این بخشی از گسترده تر “پاتریوت جنبش” مجموعه ای از نظامی survivalists و خود توصیف “مشروطه محافظه کاران” که سوال مشروعیت دولت فدرال و به دنبال محدود کردن قدرت است. این جناح دریافت فشرده با هم تحت یک کلی دیگری: ضد دولتی خبر داد.

“روایت است که ما همه سفید مرد مسیحی Dominion-نوع دیوانه, خارج وجود دارد, راست, گروه شبه نظامی” مارشال گفت.

بنابراین او مجموعه ای در مورد تغییر تصویر.

بزرگنمایی این تصویر

شرکت کنندگان نمایش پرچم در طول این تجمع برگزار شده توسط واشنگتن و سه درصد در سیاتل در ماه گذشته. جیم Urquhart برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جیم Urquhart برای NPR

اولین مارشال, شکست ملی سه درصد و در زمان خود مستقل است. او ثبت شده واشنگتن و سه درصد به عنوان یک شرکت غیر انتفاعی — حرکت به زودی کپی شده توسط گروه در کشورهای دیگر. مارشال گام بعدی بود و حتی جسورانه: او برای یک نقطه در Eatonville, مدرسه, مدیره, حمایت برای نشان دادن ارزش های محافظه کار. عناوین به تصویر کشیده و او را به عنوان یک خطر است.

سپس مارشال به دست آورد. پیروزی بزرگتر از یک هیئت مدیره مدرسه صندلی — آن است که یک بلیط به جریان اصلی. اما قبل از او می تواند دریافت بیش از حد دور از حاشیه داخلی تروریسم رسوایی yanked او را به عقب.

بزرگنمایی این تصویر

سیاتل پلیس دوچرخه مقابله با معترضان در ایران در برابر نفرت تجمع در سیاتل در ماه گذشته. جیم Urquhart برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جیم Urquhart برای NPR

گزارش به سفارش واشنگتن قانونگذاران یافت که جمهوری خواه در کنگره مت شیا در ارتباط بود به سه مسلح standoffs با دولت و تا به حال حمایت از “کتاب مقدس, جنگ,” حتی نشان می دهد مرگ بود مناسب برای کسانی که نافرمانی قانون کتاب مقدس. شیا خود حزب نقاشی او را به عنوان یک داخلی تروریست; او منفور در خانه ملت. هنوز شیا حاضر به استعفا و بالند که برچسب زدن به او یک افراطی تنها افزایش محبوبیت خود را.

شیا ندارد بسیاری از دوستان چپ در کنگره اما او باید در مت مارشال و همچنین به عنوان پشتیبانی از چندین دیگر از شبه نظامیان و وطن پرست جناح در سراسر منطقه است. مارشال گفت: او گفته گسترده با شیا و متقاعد شده است که ادعا می کند در برابر او هستند sensationalized.

“این است که بسیار به بیرون درز چیزی که استفاده می شود در یک راه سیاسی او را بد نگاه هنگامی که او به یک مطالعه کتاب مقدس” مارشال گفت. “در حالی که شما خواندن کتاب مقدس می تواند صدای بسیار خشونت آمیز. این به آن معنا نیست او گفت: “ما نیاز به انجام این کارها.’ “

بزرگنمایی این تصویر

شرکت کنندگان می پوشد یک پرچم آمریکا ماسک در ایالات برابر نفرت تجمع توسط واشنگتن و سه درصد در سیاتل در ماه گذشته. جیم Urquhart برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جیم Urquhart برای NPR

مارشال می داند که او را در قمار با آینده سیاسی خود ایستاده تا برای شیا — و او فکر می کند آن را شرط بندی امن است. رای دهندگان شناخته شده اند شیا شهرت و آنها در ادامه به انتخاب او. مارشال گفت: قانونگذاران دولت گم شده و خشم فوران کننده در روستایی محافظه کار مناطقی که احساس steamrolled توسط big-city لیبرال ها در المپیا و سیاتل.

“آنها می توانید سعی کنید برای به حاشیه راندن ما به عنوان افراط گرایان همه آنها می خواهم” او گفت:. “اما ما خیلی بیشتر جریان اصلی از آنها را درک کنند.”

به همین دلیل مارشال تصمیم گرفته است حق را برای خود بزرگ بعدی حرکت می کند. او فقط اعلام یک اجرا برای دولت قوه مقننه.

بزرگنمایی این تصویر

یک سیاتل افسر پلیس در تعقیب یک ضد فاشیستی از معترضان در ایران در برابر نفرت تجمع توسط واشنگتن و سه درصد در سیاتل در ماه گذشته. جیم Urquhart برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جیم Urquhart برای NPR

شبه نظامیان و چپ

شاید unlikeliest پیچ و تاب و در مارشال تغییر علامت تجاری از واشنگتن سه درصد است طولانی under-the-رادار ارتباط او با مسلح چپ.

برای بیش از یک سال و مارشال بود در گفتگو با Puget Sound جان براون Gun Club به نام پس از طرفدار الغای برده داری که منجر 1859 حمله Harpers Ferry. این رابطه به پایان رسید و اختلاف در شرایط. تفنگ باشگاه هشدار می دهد که تجربه خود را با سه درصد است داستان احتیاطی به عنوان مارشال wades عمیق تر به سیاست خارجه.

این حساب می آید از مارشال و همچنین مصاحبه با پنج عضو از جان براون ، تنها یکی از آنها توافق کردند که به طور کامل شناسایی: Shannon McMinimee یک 41 ساله حقوق مدنی وکیل است که در خدمت به عنوان وکیل گروه.

“وجود دارد یک باز کردن خط ارتباطی تاریخی” McMinimee گفت. “اما این نوع رفت و در یک توپ از شعله های آتش حسن نیت ارائه میدهد از برخی از گزینه های آنها ساخته شده است.”

مذاکرات آغاز شد به عنوان یک اقدام امنیتی برای اطمینان بخشیدن به هر یک از دیگر – دو گروه های مسلح در طرف مقابل این طیف سیاسی – که وجود خواهد داشت بدون اصطکاک اگر آنها در همان منطقه است. اما هر دو اردوگاه گفت: این گفت و گو در نهایت عمیقتر و آنها را مطرح کرد.

بزرگنمایی این تصویر

سیاتل ماموران پلیس با استفاده از دوچرخه کوهستان به عنوان دستگاه های کنترل جمعیت در حالی که تلاش برای پراکنده ضد فاشیستی معترضان در ایران در برابر نفرت تجمع در سیاتل در ماه گذشته. جیم Urquhart برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جیم Urquhart برای NPR

آنها دریافتند مشترک در متمم دوم اما مبارزه بیش از برخی از شرکت مارشال نگه داشته است. یعنی راست چهره های شناخته شده برای حمایت سفید ناسیونالیسم و نفرت از مسلمانان و یهودیان.

“گفتگو بود” آیا شما واقعا می خواهید به وابسته با که ؟ “McMinimee گفت. “از آنجا که شما می گویند شما نمی نژادپرستانه اما هنگامی که شما ایستاده در کنار یک نژادپرست است که باعث می شود آن را واقعا برای ما سخت به این باور شما است.”

نگرانی های دیگر وجود دارد بیش از حد. به چپ گاهی اوقات شوخی که خود را “وبلاگ نویسی دست” خسته از chronicling همه سگ-سوت نژادپرستی و یهودی ستیزی است که محصولات زراعی در واشنگتن و سه درصد به حساب های رسانه های اجتماعی. و سپس مارشال ظاهر در Infowars این توطئه سوء خروجی McMinimee به نام “خالص tinfoil کلاه.”

بزرگنمایی این تصویر

یک زن می پوشد کلاه با کالیبر یک AK-47 تفنگ دور بر روی آن نوشته شده در تجمع ماه گذشته در سیاتل. جیم Urquhart برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جیم Urquhart برای NPR

مارشال گفت: بسیار از انتقاد غیر منصفانه است. وجود دارد در حدود 330 شماری از اعضای واشنگتن سه درصد آنها گذشت یک فرآیند غربالگری. اما او گفت: این یک نبرد از دست دادن تلاش به پلیس نظرات چند هزار ناشناخته پیروان خود را در صفحات عمومی. و مارشال اعتراف کرد که او “کاهش یافته است به” برخی از چت که در آن او اظهار داشت: بدون تحقق پرست بودند در همین فروم. اما او انتظار ندارد مخالفان او به این باور است که آن را عمدی نیست.

“ما در وسط گیر کرده. درست نئو نازی ها از ما متنفرند که آنها باید به خاطر ما از آنها نفرت بیش از حد” مارشال گفت. “و به سمت چپ که ما نمی باید هر گونه مشکلات با نفرت به ما زیرا آنها بر این باورند که ما در حال نئو نازی ها.”

بزرگنمایی این تصویر

مسلح چپ فعالان Puget Sound جان براون Gun Club اعتراض در طول یک تظاهرات توسط واشنگتن و سه درصد در سیاتل در ماه گذشته. جیم Urquhart برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جیم Urquhart برای NPR

McMinimee گفت: جان براون تفنگ باشگاه در نهایت تصمیم گرفت آن را “انجام شد تلاش برای این کار.” در میان دلایل: مارشال حمایت مت شیا دولت مجلس و متهم به افراطی.

“دو برابر را در حمایت خود را برای کسی که خود را حزب می خواهد به اخراج او از دولت مقننه؟” McMinimee گفت. “وجود دارد که به برخی از خطوط.”

مارشال نسخه متفاوت است. او گفت: شکستن آمد پس از یک حمله در ماه ژوئیه گذشته در مهاجرت و گمرک (ICE) بازداشتگاه در تاکوما. ویلم ون Spronsen یک چپ فعال که قبلا متعلق به جان براون باشگاه به اتهام حمله به مرکز “دستگاه های آتش زا” و کشته شدن توسط پلیس. “من Antifa” ون Spronsen گزارش نوشت: در بیانیه با اشاره به مبارز جنبش ضد فاشیستی.

مارشال گفت: برخی از سه Percenters ساخته شده نفت خام جوک در مورد ون Spronsen – توهین به خود شوکه عزادار دوستان در جان براون ،

“است که بسیار به سرعت سوخته و پل” مارشال گفت.

بزرگنمایی این تصویر

مت مارشال, دولت, رهبر واشنگتن و سه درصد مذاکرات با اجرای قانون در این تجمع است. او در تلاش است تا فاصله خود را از شبه نظامیان تصویر. جیم Urquhart برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جیم Urquhart برای NPR

مارشال به تازگی منتشر شده bodycam فیلم که اسناد یک لحظه کلیدی در این رابطه است. این فیلم نشان می دهد مشروط از جان براون عضو — از جمله ون Spronsen — عبور از خطوط پلیس به صحبت چهره به چهره با مارشال در تجمع سال گذشته است.

“این یک محترمانه بحث و گفتگو” مارشال گفت. او گفت که او امیدوار بود که کانال رشد می کنند شاید به کمک پل قطبش که او می بیند به عنوان یک تهدید برای ثبات کشور.

در حال حاضر تمام است که fizzled. مارشال گفت که او دعوت چپ برای پیوستن به او را دوباره در آخرین تجمع در مرکز شهر سیاتل. وجود دارد هیچ جویند.

در روز از این رویداد Puget Sound جان براون Gun Club نشان داد. تنها در این سال اعضای نمی صلیب کمربند در یک ژست حسن نیت.

به جای آنها انجام اسلحه های طولانی و نگهبانی بیش از معترضان که تلاش برای غرق کردن مارشال سخنرانی خود را با شعارهای: “هی هی هو هو سه درصد کردم برای رفتن.”

بزرگنمایی این تصویر

زمانی که اعضای واشنگتن و سه درصد بسیج در سیاتل ماه گذشته چپ با آنها باید با ابلاغ در گذشته نشان داد تا اعتراض. جیم Urquhart برای NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جیم Urquhart برای NPR

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im