نروژ تخلیه مسافران کروز پس از 2 آزمایش ویروس

کپنهاگ - آلمانی کشتی کروز با 1200 مسافر است لنگر در جنوب نروژ انتظار برای نتایج آزمون از دو مسافر که در زمین آ

توسط MINERALNEWS در 13 اسفند 1398

کپنهاگ - آلمانی کشتی کروز با 1200 مسافر است لنگر در جنوب نروژ انتظار برای نتایج آزمون از دو مسافر که در زمین آزمایش جدید coronavirus اعلام کرد.

شهر Haugesund, 110 کیلومتری جنوب برگن, نروژ دومین شهر بزرگ شد و هشدار داده روز دوشنبه توسط کشتی است که دو مسافر در Aida اورا به حال شده است در تماس با یک شخص سوم یک هفته پیش که آزمایش مثبت برای ویروس. که فرد بود در کشتی.

از 202 متر طول آیدا هاله است که توسط آلمانی کروز خط آیدا گشت.

پس از بازدید از کشتی یک دکتر با شهرداری Haugesund گفت: هیچ یک از مسافران نشان داد علائم داشتن COVID-19 بیماری است.

"مهمانان تماس گرفته شد توسط مقامات بهداشت و درمان در آلمان به عنوان بخشی از روال رسیدگی به وضعیت پزشکی. همه مهمانان در هیئت مدیره در حال حاضر شده است در این مورد مطلع. همه مسافران در هیئت مدیره باقی می ماند بازدیدکننده داشته است در زمین نیست جای" کروز شرکت در بیانیه ای گفت.

هر دو کشتی کروز مسافران شد تست شده بر روی زمین و نتایج انتظار می رود بعد از سه شنبه.

ملیت مسافران در این کشتی خواهد شد.

در هفته های اخیر آستر کروز شده اند یا لنگر با مسافران گیر سرنشین و یا ممنوع از ورود به بنادر دلیل افزایش نگرانی در مورد گسترش ویروس.

در ژاپن و برخی از 3,700 مردم در هیئت مدیره الماس شاهزاده خانم کروز کشتی بودند مجبور به تحمل یک قرنطینه در کابین خود. صدها نفر از مسافران در این کشتی آزمایش مثبت برای بیماری و چندین نفر از آن درگذشت.

کشتی های کروز را نیز تبدیل شده به دور از کارائیب بنادر به دلیل نگرانی بیش از این ویروس هر چند هیچ مسافر در هر یک از این کشتی ها تایید شده است به این بیماری است.

نروژ خط ساحلی است که یک قسمت را محبوب برای کشتی های کروز به دلیل نفس گرفتن مناظر و fjords.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی ایمیل خود را.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب