نیکاراگوئه حمایت پایین با وجود انتقاد بیش از سهل انگاری اقدامات در طول همه گیر

بزرگنمایی این تصویر

مردم پوشیدن ماسک صورت به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر گسترش جدید coronavirus COVID-19 در یک بازار در ماناگوا در آوریل 16, 2020, یک روز پس از رئیس جمهور نیکاراگوئه دانیل اورتگا صحبت از coronavirus همه گیر و اعلام کرد که وجود خواهد داشت بدون قرنطینه و یا توقف فعالیت های اقتصادی. INTI OCON/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

INTI OCON/خبرگزاری گتی ایماژ

به ترس از برخی از شهروندان خود و کشورهای همسایه نیکاراگوئه است که هنوز برگزاری مسابقات فوتبال, مواد غذایی جشنواره و جشنوارههای زیبایی.

رسما دولت سوسیالیستی جمهوری دانیل اورتگا می گوید تنها سه وجود دارد فعال موارد و مرگ نسبت به COVID-19. دانشگاه جانز هاپکینز ردیاب نقل نه موارد و دو مرگ. در سراسر مرز در کاستاریکا مقامات تایید کرده اند بیش از 600 نفر.

“هیچ کس معتقد است که دولت” گفت: دورا ماریا Tellez, یک سرسخت ارتگا حریف که پس از خدمت به عنوان وزیر بهداشت. در حال حاضر Tellez اتحاد پیوست سلامت کارگران دانشمندان و فعالان به شکل شهروندان رصدخانه برای COVID-19 به جمع آوری و انتشار اطلاعات در مورد شیوع.

“وجود دارد هیچ شفافیت اطلاعات کنترل شده توسط دولت” Tellez گفت. “وزارت بهداشت, صفحه نیست به روز شده آن ندارد تعداد آزمون اجرا چگونه بسیاری از مثبت و چه منفی بسیاری.”

با استفاده از خبرچینان در مراکز بهداشت سراسر کشور شهروندان رصدخانه برآورد وجود دارد به عنوان بسیاری که 200 مورد از COVID-19 در نیکاراگوئه.

نه تنها دولت موفق به موضوع اقامت در خانه و یا اجتماعی فاصله سفارشات 74 سال ارتگا کاهش یافته است از نمایش عمومی برای بیش از یک ماه است. او در نهایت دوباره جمعه را به یک سخنرانی زنده پخش به ملت. احاطه شده توسط top مقامات ارتگا تقبیح این بیماری همه گیر به عنوان نشانه ای از خدا و گفت: آمریکا باید صرف کمتر در بمب اتمی و بیشتر در بیمارستان ها.

ارتگا اصرار نیکاراگوئه را پزشکان آماده هستند برای درمان COVID-19 و رد خاموش کردن اقتصاد گفت: اگر نیکاراگوا کار نمی کنند آنها می میرند.

در اوایل این ماه دکتر Carissa اتین مدیر سازمان بهداشت پان آمریکا ابراز نگرانی در مورد نیکاراگوئه پاسخ به COVID-19. او با اشاره به عدم اجتماعی فاصله و برگزاری تجمع جرم. “ما باید نگرانی در مورد تست, تماس, ردیابی و گزارش گیری از موارد” او گفت:.

نیکاراگوئه مرزهای باز باقی می ماند که نگرانی کاستاریکا است. معاون رئیس جمهور Epsy کمپبل بر این کشور عملیاتی را برای امن کردن مرزهای خود و منزوی کردن شهروندان است. صحبت کردن در سی ان ان کمپبل Barr گفت: در کاستاریکا پشت برخی از 6000 نیکاراگوا در ماه گذشته است. او گفت که او پیش بینی نیست هر یک تلاش هماهنگ شده بین دو کشور برای محدود کردن این ویروس را گسترش.

“ما نمی توانیم بستگی دارد کاملا بر روی هر کسی دیگری … ما هنوز هم این اقدامات به ادامه حفاظت از زندگی کسانی که در کشور ما,” او گفت:.

درخواست برای نظر از ارتگا است که سخنگوی دولت و معاون رئیس جمهور بودند و نه بازگشت.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>