Newsom می گوید کالیفرنیا نیاز 30000 هزار تخت بیمارستان نسبت به پیش بینی برای coronavirus بیماران

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اعلام کرد اقدام جدید در روز دوشنبه به تشویق اجتماعی-دورى از جمله بسته شدن پارکینگ

توسط MINERALNEWS در 5 فروردین 1399

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اعلام کرد اقدام جدید در روز دوشنبه به تشویق اجتماعی-دورى از جمله بسته شدن پارکینگ در پارک دولت و هشدار داده که کالیفرنیا را باید بیش از دو بار به عنوان بسیاری از تخت های بیمارستانی برای coronavirus بیماران از آنچه قبلا پیش بینی شده است.

فرماندار گفت: او بسته پارکینگ در تلاش برای جلوگیری مردم از تجمع در کالیفرنیا, هوای آزاد, مناطق تفریحی و ناخواسته گسترش ویروس.

او اعلام شد چهار روز پس از او دستور داد تمام ساکنان باقی می ماند در خانه های خود ساخت ایالت کالیفرنیا برای اولین بار در کشور به جای چنین محدودیت در حرکت ساکنان آن است.

همانطور که از دوشنبه 40 نفر فوت کرده اند و 2065 مردم باید آزمایش مثبت برای COVID-19 در دولت است.

تبلیغات

"ما به دنبال در خم منحنی. ما به دنبال در مداخلات است که کار" Newsom گفت. "به عنوان یک نتیجه از به روز رسانی مدل های ما ما به دنبال به طور قابل توجهی افزایش می دهد ما خرید دارایی ها به طور خاص تخت در سراسر سیستم تحویل مراقبت های بهداشتی."

Newsom گفت که او معتقد است کالیفرنیا نیاز 50,000 تخت بیمارستان برای coronavirus بیماران افزایش قابل توجهی از 20,000 تخت خود را دولت پیش بینی کرده بود در هفته گذشته. این فرماندار دموکرات گفت: دولت 416 بیمارستان بودند دو برابر به اصطلاح "موج قصد دارد" به 40 درصد از ظرفیت خود را که شامل ارائه 30,000 جدید تخت در سراسر سیستم.

در همان زمان دولت است تامین امنیت اضافی 20,000 تخت در خارج از بیمارستان دولتی سیستم. Newsom گفت دولت او تا به حال شناسایی شده از 3000 تخت جدید از طریق تلفن همراه واحدهای بیمارستان فرستاده شده از سازمان مدیریت اضطراری فدرال یک قرارداد اجاره به یک بیمارستان خالی در نزدیکی مرکز شهر لس آنجلس و برنامه های دیگر اما هنوز هم نیاز دیگری 17,000 تخت.

تحت Newsom اقامت-در-خانه اجرایی به منظور اعلام آخرین پنج شنبه, کالیفرنیا مجاز به سرمایه گذاری در خارج به صورت ضرورت و برای مقاصد تفریحی اما ملزم به ماندن حداقل شش فوت دور از یکدیگر است.

تبلیغات

با وجود میلیون ها نفر از ساکنان غذای تماس, گزارش عدم درخواست مقامات محلی به نصیحت مردم و اقدام اضافی بیش از آخر هفته.

ضخامت جمعیت از خریداران در بازار کشاورزان در ساکرامنتو در شنبه ساخته شده آن را تقریبا غیر ممکن است برای مردم را به ماندن در یک فاصله امن از یک دیگر. لاگونا بیچ مقامات سواحل بسته و مسدود دنباله دسترسی به شهرستان بیابان, پارک, در پاسخ به رشد هشدار در مورد مردم گردآوری در این شهر خط ساحلی بکر.

در حالی که هر کسی که مخالف Newsom را می توان با یک تخطی از قانون اول-اصطلاح دموکرات بارها گفت که او باور ندارد اجرای قانون مداخله لازم است. Newsom گفت دولت او در حال انجام یک آگاهی عمومی و او معتقد است که "فشار اجتماعی" را به تشویق مردم به در خانه باقی می ماند.

رئیس جمهور تهمت اعطا Newsom درخواست روز یکشنبه اعلام کرد یک فاجعه بزرگ در کالیفرنیا برای کمک به دولت در پاسخ به COVID-19 همه گیر با کمک های پزشکی و کمک های بیکاری.

Newsom خود را اعلام حالت اضطراری در کالیفرنیا در مارس 4 برای کمک به دولت آماده شدن برای گسترش coronavirus. در آن زمان, the California Department of Public Health گزارش داد که 53 نفر تست مثبت و یکی مرده بود از ویروس.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب