نیویورک دهکدهای از دست داد یکی دیگر از 783 زندگی به Coronavirus کومو می گوید

بزرگنمایی این تصویر

مرکز شهر منهتن افق بافندگی بیش پیاده پوشیدن ماسک با توجه به COVID-19 نگرانی. نیویورک کشته شد 783 بیش از 24 ساعت گذشته Gov. اندرو کومو گفت: در یک شنبه در کنفرانس خبری. جان Minchillo/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جان Minchillo/AP

نیویورک مسطح منحنی اما دولت هنوز هم از دست 783 زندگی بیش از 24 ساعت گذشته Gov. اندرو کومو گفت: در اخبار روزانه توجیهی در روز شنبه. که نشانه پنجم مستقیما بعد از بیش از 700 مرگ و میر در هر روز.

“این فقط اعداد باور نکردنی به تصویر می کشد دست و درد” کومو گفت.

در مجموع همانطور که از اوایل روز شنبه, coronavirus گرفته شده بیش از 8,600 در نیویورک زندگی می کند کومو گفت. دولت همچنان ادامه دارد که تا کنون بالاترین COVID-19 تعداد مرگ در ایالات متحده آمریکا — حدود چهار برابر بیشتر نسبت به آینده سخت ترین آمار دولت, New Jersey.

اما وجود دارد برخی از براق کننده ها از امید کومو گفت: با توجه به روزانه بستری شدن در بیمارستان با نرخ پایین به عنوان تعدادی از لوله. به نقل از وینستون چرچیل کومو گفت که در حالی که نیویورک مصیبت نیست در هر نقطه در نزدیکی پایان آن این است که احتمالا در “پایان آغاز است.”

“مردم بپرسید هنگامی که آن را بیش از؟” کومو گفت. “فرزندان من بپرسید که در هر روز است. من مطمئن هستم که هر کس در زندگی با همین سوال را هر زمانی که شما از خواب بیدار. به شما می گویند که آیا این کابوس پایان ؟ و هر کس می خواهد به شنیدن این که آن را به پایان می رسد در دو هفته یا سه هفته یا چهار هفته و یا در اینجا یک تاریخ است که من می توانم به شما بگویم که آن را بیش از فقط به من یقین برخی از, برخی از بسته شدن برخی از کنترل از زندگی من است.”

کلید در حال حاضر کومو گفت: به اقامت دوره ها و نگه داشتن سیاست از این معادله به عنوان رهبران تصمیم می گیرید که برای بازگشایی کسب و کار. بازگشایی هر دو سلامت عمومی سوال و اقتصادی سوال کومو گفت.

“شما نمی توانید درخواست مردم از این دولت یا این کشور برای انتخاب بین زندگی از دست داده و دلار را به دست آورد,” او گفت:.

کومو گفت: او را درک نیاز به بازگرداندن اقتصاد و مردم, کار, اما, نیز وجود دارد یک نیاز به ادامه صرفه جویی در زندگی.

“کسی نمی تواند در هزینه های دیگر او گفت:” هشدار می داد که هیچ کس نمی داند اگر وجود دارد خواهد بود و موج دوم از عفونت.

“بدترین چیزی که می تواند اتفاق می افتد این است که ما را یک قدم اشتباه و ما اجازه دهید احساسات ما جلوتر از منطق و واقعیت است و ما از طریق این دوباره” فرماندار گفت.

کومو را رد کرد و اعلام ساخته شده در اوایل روز شنبه نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio, که این شهر مدارس می ماند بسته از طریق پایان سال تحصیلی در ماه ژوئن.

“این که [خود را] به نظر” کومو گفت. “اما او به آنها نزدیک است و او نمی تواند آنها را باز کنید.”

کومو گفت: این مهم به منظور هماهنگی بسته شدن مدرسه و دوباره دهانه ایالت — در حالت ایده آل با کانکتیکات و نیوجرسی.

کومو گفت: نیویورک شد استخدام وکلای دولت گسترده به طرفدار بونو کمک های حقوقی در مسائل مربوط به مسکن و اداره کسب و کار کوچک وام های کاربردی. او همچنین خواستار بعدی فدرال محرک لایحه به “کمتر گوشت خوک در هر بشکه و بیشتر هدف قرار دادند.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im