CDC به سرعت خود را تغییر ارشاد در محدود کردن گروههای کر در خدمات مذهبی

بزرگنمایی این تصویر CDC خود تجدید نظر ارشاد به رهبران کلیسا, حذف هشدار در مورد خطر گسترش coronavirus

توسط MINERALNEWS در 9 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

CDC خود تجدید نظر ارشاد به رهبران کلیسا, حذف هشدار در مورد خطر گسترش coronavirus از طریق کر و آواز. در این عکس از تابستان گذشته یک گروه کر آواز می خواند در کلیسای جامع مسیح در باغ Grove, California. لئونارد Ortiz/MediaNews گروه/اورنج کانتی ثبت نام از طریق گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
لئونارد Ortiz/MediaNews گروه/اورنج کانتی ثبت نام از طریق گتی ایماژ

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است حذف آن مشاوره است که گفت: در خانه عبادت برای محدود کردن فعالیت های گروه کر با وجود گزارش های اخیر که آواز خواندن در گروه کر به شمار ریسک انتقال کروناویروس که باعث COVID-19.

هشدار در مورد آواز خواندن بخشی از راهنمایی های جدید برای رهبران ایمان مبتنی بر سازمان است که CDC ارسال شده به وب سایت خود را جمعه گذشته است. اما هدایت ناپدید شده بیش از آخر هفته ظاهرا به این دلیل که کاخ سفید تا به حال نه تایید آن.

این نسخه اولیه از CDC را منتشر راهنمایی شامل جمله "قانون آواز خواندن ممکن است منجر به انتقال COVID-19 احتمالا از طریق انتشار ذرات معلق در هوا."

که هشدار برجسته یک خطر است که تا به حال شناسایی شده توسط ایالات متحده به مقامات بهداشت عمومی. اما این حکم بعدها حذف شده و دلیل آن تا به حال منتشر شده توسط اشتباه فدرال رسمی می گوید NPR.

"CDC نوشته شده اشتباه نسخه هدایت" این مقام گفت: "این نسخه که در حال حاضر در وب سایت نسخه پاک توسط کاخ سفید است."

تغییر در هدایت برای اولین بار در گزارش واشنگتن پست.

CDC توصیه به رهبران مذهبی در ابتدا نوشته شده و در همان روز رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به نام برای تمام 50 ایالت اجازه می دهد تا کلیساها برای بازگشایی پس از هفته مجبور به تعطیلی با توجه به کوروناویروس. رئیس جمهور نظرات پس از برخی از رهبران کلیسا گفت که آنها برنامه ریزی برای سرپیچی از دستور shutdown.

ورود در محدود کردن کر و آواز تا به حال اعلام کرد:

"در نظر تعلیق و یا حداقل کاهش استفاده از یک گروه کر/گروه های موسیقی و congregant آواز و شعار و یا خواندن در طول خدمات و یا برنامه نویسی دیگر اگر مناسب در ایمان سنت است. این عمل از آواز خواندن ممکن است منجر به انتقال COVID-19 احتمالا از طریق انتشار ذرات معلق در هوا."

که زبان در حال حاضر فقط قابل مشاهده در وب بایگانی آژانس سایت. هدایت جریان به جای تماس های اجتماعی فاصله میان کلیسا کارکنان کر و عبادت "را به عنوان شرایط و سنت های دینی اجازه می دهد."

CDC قبلا مشخص شده خطر ابتلا به آواز خواندن در گروه کر. فقط دو هفته پیش از آن منتشر شده یک گزارش که در تلقی یک گروه کر عمل در Skagit شهرستان بشویید. به "یک superspreading رویداد است." با تنها یک نفر از 61 شناخته شده به علامتی که در مارس 10, عمل, محققان گفت: 53 coronavirus موارد شناسایی شدند.

این گزارش اعلام کرد:

"گروه کر تمرین شرکت کنندگان تا به حال فرصت های متعدد برای انتقال قطرات از تماس نزدیک و یا fomite انتقال و عمل آواز خود را ممکن است کمک به SARS-CoV-2 انتقال است. آئروسل انتشار در گفتار شده است در ارتباط با بلندی از آواز و افراد خاص که آزادی منظور از قدر بیشتر ذرات از همسالان خود به آن اشاره شده است به عنوان superemitters و فرضیه ارائه شده است برای کمک به superspeading حوادث. اعضای حال شدید و طولانی مدت قرار گرفتن در معرض آواز در حالی که نشسته 6-10 اینچ از یکدیگر احتمالا انتشار ذرات معلق در هوا."

اخبار تجدید نظر به مشاوره برای نهادهای مذهبی می آید یک هفته پس از این سازمان شد طلبه برای تغییر راه آن را توصیف گسترش ویروس. CDC تغییر شهرت خود راهنمایی در مورد سطح گسترش کروناویروس گفت که وسیله اصلی انتقال فرد به فرد.

بزرگنمایی این تصویر

یک CDC ورودی در اجتماعی فاصله بود در اصل توصیه می شود تعلیق و یا کاهش استفاده از آواز و کر در کلیسا. این مطلب بعد از تجدید نظر و هشدار در مورد کر برداشته شد. CDC / تصویر توسط NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
CDC / تصویر توسط NPR

راهنمایی در کر شده بود بخشی از یک بخش با عنوان "ترویج اجتماعی فاصله" – یک بخش است که در حال حاضر قطع شده است از هشت ورودی به پنج.

در یکی دیگر از تغییر در این مطلب برای اولین بار در این بخش در حال حاضر شامل یک مرجع به متمم اول قانون اساسی که تضمین آزادی مذهب و بیان است. در اینجا این است که چگونه این حکم در حال حاضر بار خوانده شده با تازگی اضافه شده عبارت جسورانه:

"گام به محدود کردن اندازه از تجمعات مطابق با رهنمود و دستورات مقامات دولتی و محلی و موضوع را به حمایت از متمم اول قانون اساسی و دیگر قابل اجرا قانون فدرال."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب