جدید کروناویروس بیمار در شهرستان سانتا کلارا به ارمغان می آورد تعداد موارد تایید شده به چهار ایالت

شهرستان سانتا کلارا مقامات بهداشتی یکشنبه اعلام کرد که یک زن که به تازگی از سفر به ووهان, چین آلوده شده با سوی

توسط MINERALNEWS در 14 بهمن 1398

شهرستان سانتا کلارا مقامات بهداشتی یکشنبه اعلام کرد که یک زن که به تازگی از سفر به ووهان, چین آلوده شده با سویه جدید از coronavirus مارک دوم مورد تایید شده از این ویروس در شهرستان و چهارم در کالیفرنیا است.

دو روز قبل از آن یک مرد ساکن شهرستان که در حال سفر به ووهان نیز مبتلا به این ویروس مقامات بهداشت گفت. دو دیگر موارد تایید شده در کشور گزارش شده در لس آنجلس و اورنج شهرستانهای استان است.

جدید شهرستان سانتا کلارا مورد شامل یک زن که وارد ایالات متحده در ژانویه. 23 به دیدار خانواده, مقامات گفت. او در خانه مانده پس از او وارد شدند به جز دو سفر به دنبال سرپایی مراقبت های پزشکی. او شده است به طور منظم تحت نظارت و هرگز بیمار به اندازه کافی برای در بیمارستان بستری شود.

اعضای خانواده هم جدا شده اند به این معنی که آنها را ترک نمی کند حتی برای خرید مواد غذایی, مقامات گفت. این شهرستان در بخش بهداشت و درمان ارائه مواد غذایی و دیگر اقلام ضروری است.

تبلیغات

"من درک می کنم که مردم نگران هستند اما بر اساس آنچه ما امروز می دانیم خطر به عموم مردم کم باقی مانده است," گفت: دکتر سارا کودی, شهرستان سانتا کلارا, سلامت افسر. "یک مورد دوم است و نه غیر منتظره. ما با جمعیت بزرگ و مقدار زیادی از سفر به چین برای هر دو شخصی و کسب و کار دلایل ما به احتمال زیاد بیشتر موارد."

این گونه جدید از coronavirus کشته شدن بیش از 300 نفر از آن پدید آمده در ووهان در اواخر ماه دسامبر. نه موارد را در حال حاضر تایید شده است در ایالات متحده و بیش از 14,600 در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. اکثریت قریب به اتفاق از عفونت رخ داده در چین است.

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت آن را اعلام بحران بهداشت عمومی و محدود کردن سفر از چین به ایالات متحده آمریکا .

شروع پنج شنبه, اتباع خارجی که اخیرا به چین سفر نمی خواهد اجازه ورود به آمریکا و شهروندان آمریکایی از بازگشت از سرزمین اصلی چین خواهد بود موضوع را به 14 روز قرنطينه. نزدیک به 200 نفر که در سمت چپ ووهان فرار از ویروس تخلیه شدند به پایگاه هوایی رزرو مارس در شهرستان ریورساید و قرنطینه.

تبلیغات

هر چند این کروناویروس جدید تولید شده در سراسر جهان را بترساند و منجر به کاهش چشمگیر در بازار سهام بیش از 600 امتیاز مقامات بهداشتی می گویند خطر بیمار با آنفلوانزا باقی مانده نمایی بیشتر تهدید برای اکثر آمریکایی ها. آنفولانزا کشته شدن بیش از 10 ، 000 آمریکایی ها از ماه اکتبر با توجه به فدرال آمار منتشر شده در جمعه.tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب