چی شد که ؟

فیلم های ارسال شده به رسانه های اجتماعی شنبه شب نشان داد که یک جسم آسمانی که شات سربار قبل از هم پاشیده به تکه های خیره کننده. ساکنان از سراسر Southland در زمان به رسانه های اجتماعی برای ورود به سیستم خود را رؤیت و شهاب جامعه آمریکا — غیر انتفاعی علمی سازمان — میدان فرستاد شاهد گزارش اعم از سانتا باربارا به ایمپریال بیچ و تا آنجا داخلی به عنوان بیکرزفیلد و Indio.

Cami Buckman, 23, El Segundo گفت که او متوجه این مطالعه نشان می دهد نور در حالی که رانندگی در 405 آزادراه در نزدیکی فرودگاه بین المللی لس آنجلس.

تبلیغات

“من هرگز این نوع از چیزهایی که خیلی در ابتدا من فکر کردم آن بود که یک هواپیما گفت:” Buckman یک ویرایشگر برای “L. A. Times امروز” یک طیف, اخبار, نشان می دهد با تمرکز بر L. A. Times news. “اما پس از آن نگاه مانند آن را شکستن از هم جدا بود که زمانی که آن لحظه توجه من بیشتر است.”

به عنوان او را تماشا شیء “به آرامی شد این خط طولانی از تکه تکه چراغ و پس از آن ناپدید شد.”

“من اول فکر کردم, ‘بشقاب پرنده ها?'” او گفت: با خنده. “اما پس از آن متوجه شدم که این فقط یک شهاب سنگ.”

معلوم نیست دقیقا چه هدف بود. اما مایک Hankey, مدیر عملیات با شهاب جامعه آمریکا گفت: پول خود را در نوعی از فضای باقی مانده بر اساس سرعت جسم و چه مدت آن قابل مشاهده بود.

تبلیغات

“این به احتمال زیاد به فضای باقی مانده از عجیب و غریب و سرکش و فوق العاده آهسته, سیارک,” او گفت:.

یکی دیگر از قطعه ای از شواهد او گفت که چگونه جسم را شکست و از هم جدا. زمانی که چیزی است که ساخته شده از مواد سخت مانند یخ جامد سنگ یا فلز وجود دارد معمولا “یک توپ بزرگ است که ضربات,” او گفت:.

“در اینجا وجود دارد هیچ چیز مانند این که” او گفت:. “وجود دارد هیچ پشت سر هم. این مطلب فقط مرتب کردن بر اساس از هم جدا می افتد که آن هم خیلی مشخصه از یک جسم در فضا مانند یک ماهواره و یا موتور موشک یا چیزی شبیه به آن.”

هر دو به طور طبیعی اتفاق می افتد و انسان و اشیاء ساخته شده می تواند چراغ روشن در آسمان زمانی که آنها وارد جو است.

به طور طبیعی اتفاق می افتد شهاب سنگ به دور از دید نادر در Southland. این Quadrantids دوش به اوج خود رسید و در اوایل این ماه و دیگر Lyrids خواهد بود فعال در ماه آوریل با توجه به رصدخانه گریفیث.

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im