اقلیت اغلب این شغل کار می کنند. آنها در میان اولین برای رفتن در Coronavirus اخراج

بزرگنمایی این تصویر

میگوئل دیاز که با این نسخهها کار برای شهرستان هیالیا دست از بیکاری برنامه های کاربردی به مردم در وسایل نقلیه خود را در 8 آوریل سال 2020 در نورث اندروز گاردنز فلوریدا. جو Raedle/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

جو Raedle/گتی ایماژ

تا چند هفته پیش ملیسا سنت Hilaire مشغول به کار در شیفت شب مراقبت از 95 سال برای یک خانواده در میامی.

“من در کمک به او برای رفتن به حمام, حمام استفاده کنید و من از تماشای تلویزیون با او و من موهایش را شانه گاهی اوقات در شب,” او گفت:.

اما یک روز در ماه مارس به زن و دختر به او گفت نه به بازگشت و گفت: او می خواست برای محافظت از مادر او در طول بیماری همه گیر کوروناویروس.

سنت Hilaire سیاه است و هائیتی مهاجر. و وضعیت او یک مثال از آنچه آمار اولیه از این بحران را نشان می دهد: که مردم رنگ از دست داده اند کار در میزان بیشتری نسبت به سفید کارگران است.

ماه مارس شغل داده ها نشان می دهد تعدادی از قومی و نژادی و نابرابری در تاثیر اقتصادی coronavirus. به عنوان مثال: سهم سفیده که شاغل هستند کاهش 1.1% در ماه گذشته. که نرخ کاهش قابل ملاحظه ای بیشتر برای سیاه پوستان (1.6% کاهش) آسیایی-آمریکایی (1.7%) و Latinos (2.1%). اقتصاددان مسیحی Weller برجسته این داده ها و دیگران در فوربس در اوایل این ماه.

در ضمن یک نظر سنجی از چپ تکیه داده و برای پیشرفت در بر داشت که 45 درصد از کون شغل از دست داده اند و یا خود را به حال ساعت کاهش در مقایسه با 31 درصد برای سفید پوستان است. (نمونههای بزرگ نیست به اندازه کافی برای شکستن دیگر نژادها و اقوام.)

از دست دادن شغل خود فرود سنت Hilaire در تنگه وخیم است. او قادر بود برای به تاخیر انداختن او اجاره پرداخت و پس از او به او صحبت کرد صاحبخانه.

بزرگنمایی این تصویر

ملیسا سنت Hilaire شد در خانه aide به 95 سال قبل از coronavirus رسید. در حال حاضر او است ، ملیسا سنت Hilaire پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

ملیسا سنت Hilaire

“من به او گفت: وضعیت من. او گفت: “خوب است.’ او درک وضعیت من. او او به من بیشتر روز” سنت Hilaire گفت: اما او افزود که پناهگاه نیست و تنها نگرانی است. “دو هفته قبل از [که] من از مواد غذایی است. که دیوانه است.”

او به پایان رسید تا گرفتن برخی از مواد غذایی از یک محلی کمک ، او قصد دارد به درخواست برای بیکاری و همچنین دارای یک GoFundMe که درآمد حاصل او قصد دارد برای به اشتراک گذاشتن با دیگر دستیاران داخلی.

یک دلیل بزرگ برای این نژادی و قومی شکاف است که با محل های کار شده اند که صدمه دیده بیشتر از بحران اقتصادی.

“ما می دانیم که صنایع در حال ضربه سخت” می گوید Gbenga Ajilore ارشد اقتصاددان در سمت چپ متمایل مرکز آمریکایی پیشرفت است. “نگاه ما به اوقات فراغت و مهمان نوازی حمل و نقل و تاسیسات و صنایع است که اولین کسانی بودند که آمار واقعا سخت است. ما همچنین می دانیم خدمات — فکر می کنم آرایشگری سالن. ما می دانیم که آنهایی که در حال آمار گرفتن و ما می دانیم که در آن مشاغل است.”

که در آن مشاغل هستند نامتناسب مردم رنگ — و در مورد کارگران خانگی مانند سنت Hilaire زنان از رنگ. نزدیک به سه چهارم از کارگران خانگی از کار شد در این هفته از آوریل 6, بر اساس یک نظرسنجی از ملی داخلی کارگران داد.

الگوهای مشابه در دیگر صنایع صدمه دیده بیشتر توسط coronavirus رکود. آخرین شغل گزارش نشان داد بیش از 450,000 زیان کار در اوقات فراغت و مهمان نوازی — یک دسته که شامل هتل ها و رستوران ها. سیاه و آسیایی و لاتین کارگران تمام نامتناسب ارائه شده در این هتل میباشد. و لاتین کارگران باید سنگین نمایندگی در رستوران.

که شامل Erick Velasquez که مکزیکی-آمریکایی که اخیرا سر متصدی بار در یک رستوران یونانی در هوستون.

“همه چیز را فقط اتفاق افتاده است به طوری سریع است. ما در حال تماشای اخبار و بحث آنها در مورد COVID-19 و هیچ کس واقعا فکر بسیار در مورد آن,” او گفت:. “و سپس چند روز پس از آن که زمانی که آنها به شهر و یا شهرستان — بسته کردن اتاق ناهارخوری برای رستوران ها در همه جا.”

Velasquez موفق به پیدا کردن یک کار موقت — کمک به همکار خود گذاشته و کارگران است. او در مورد کارگر در حال حاضر در جنوب دود بنیاد غیر انتفاعی است که پشتیبانی از مردم در صنعت رستوران. و او می بیند نژادی و قومی و شکاف در میان مردم او را کمک می کند.

“همه در صنعت رستوران جریحه دار است اما بیشتر این افرادی که شما واقعا نمی بینید زمانی که شما رفتن به یک رستوران” Velasquez گفت. “آن را مانند پشت خانه کارگران مهاجر جامعه و مردم از رنگ است.”

همچنین شواهدی از نابرابری در کسانی که قادر به کار از خانه در طول این بحران: 30 درصد سفیده و 37 درصد از آسیایی-آمریکایی می تواند کار از خانه در سال 2017 و 2018, با توجه به وزارت کار. در ضمن تنها 20 درصد از سیاه پوستان می تواند. علاوه بر این تنها 16 درصد از Latinos می توانید از خانه کار می کنند در مقایسه با تقریبا دو برابر به عنوان بسیاری از غیر Latinos.

ماه مارس شغل گزارش که بسیاری از این تجزیه و تحلیل بر اساس تنها اسیر زمان شروع بحران اقتصادی ایجاد شده توسط COVID-19. آوریل گزارش آن منتشر خواهد شد آوریل 8 را نشان می دهد اگر شکاف نژادی تداوم داشته باشند.

اگر این شکاف را در ادامه آن می تواند نابرابری های موجود بدتر است. نرخ بیکاری برای سیاه پوستان و لاتین تبارها برای مثال همیشه بالاتر از گسترده تر ملی نرخ بیکاری است. دستمزد برای سیاه پوستان و لاتین نیز کمتر از گروه های دیگر.

Ajilore فکر می کند آن را آسان تر به چشم پوشی از این نوع شکاف زمانی که اقتصاد زمزمه شد همراه با ضبط-نرخ بیکاری پایین. در حال حاضر بحران اقتصادی به ارمغان آورد در مورد این بیماری همه گیر در حال برگزاری است یک ذره بین برای کسانی که شکاف.

“هنگامی که این بیماری همه گیر ضربه و سپس آن را مانند شما می بینید ترک در ساختار” او گفت:.

و بیشتر coronavirus وسیعتر ترک آن سخت تر از آنها خواهد بود برای پر کردن.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.rucutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>