چین می فرستد پزشکی کمک به پاکستان برای مبارزه با شیوع ویروس

اسلام آباد - چین با ارسال هواپیمای مملو از پرسنل پزشکی و لوازم شنبه برای کمک به پاکستان در مبارزه با گسترش cor

توسط MINERALNEWS در 9 فروردین 1399

اسلام آباد - چین با ارسال هواپیمای مملو از پرسنل پزشکی و لوازم شنبه برای کمک به پاکستان در مبارزه با گسترش coronavirus در یکی از پرجمعیت ترین کشورها است.

در سراسر خاورمیانه و جاهای دیگر شیوع نگرانی که سلامت سیستم بسته توسط چندین جنگ پناهندگان بحران و بی ثبات اقتصاد نمی قادر خواهد بود که مسئولیت رسیدگی به تعداد رو به رشد بوده است. ایران و مبارزه با بدترین شیوع بیماری در منطقه و تلویزیون دولتی گفت: یکی دیگر از 139 نفر مرده بود از ویروس. تحت فشار قرار دادند که مجموع مرگ و میر در ایران به 2,517 میان 35,408 موارد تایید شده.

چین به دنبال به تصویر کشیدن خود را به عنوان یک رهبر جهانی در مبارزه با شیوع آغاز شد که چند ماه پیش در آن ووهان استان است. این هواپیما حامل کمک به پاکستان مواجه شد در پایتخت فرودگاه دوشنبه توسط وزیر امور خارجه شاه محمود Qureishi که استقبال از ورود پزشکان چینی و مقامات.

چین قبلا فرستاده هواکش و ماسک به پاکستان لینک های کلیدی در چین بلند پروازانه چند میلیارد دلار یکی از پروژه جاده ارتباط جنوبی و آسیای مرکزی با چین است. چین نیز یک کلید نظامی تامین کننده هسته ای مسلح پاکستان با صادرات این کشور با موشک قادر به حمل سلاح های اتمی.

پاکستان با جمعیت 220 میلیون دلار است 1,408 تایید موارد ویروس از جمله 11 مرگ و میر ناشی از بیماری های آن, علل COVID-19. بسیاری از افراد آلوده وجود دارد مسافران بازگشت از کشور همسایه ایران.

بسیاری از افراد آلوده به ویروس تنها تجربه علائم خفیف مانند تب و سرفه و بهبود در عرض چند هفته. اما این ویروس می تواند باعث شدید بیماری تنفسی و مرگ به خصوص در بیماران مسن و یا کسانی که با مشکلات اساسی.

پاکستان مرزهای خود را بسته با هر دو کشور ایران و افغانستان است اما تحت انتقاد گسترده به صورت اولیه آن سهل انگاری پاسخ به این ویروس.

حتی به عنوان اپیدمی گسترش به کشور پاکستان مقامات مجاز دهها هزار نفر از اسلامی و روحانیون از سراسر جهان به جمع سه روز در خارج شهر شرقی لاهور. حدود 200 نفر از روحانیون در حال حاضر قرنطینه در محل تجمع وسیع مرکب متعلق به مبلغان اسلامی گروه Tableeghi جماعت.

بسیاری از بازدید روحانیون در کنفرانس بازگشت به کشورهای خود برخی از آنها را حمل coronavirus. این دو اولین موارد گزارش شده در غزه با حضور در سه روز جمع آوری و در پاکستان و در حال حاضر تحت قرنطینه در نوار غزه. دیگر موارد مرتبط پدید آمده در جای دیگر در شرق میانه و آسیای مرکزی است.

نخست وزیر پاکستان عمران خان حاضر به تحمیل سراسر کشور مستند گفت: این امر نابودی این کشور فقیر اما دستور غیر ضروری کسب و کار بسته از جمله رستوران ها, تعویض پول و عروسی سالن.

همانطور که از شنبه, دولت هنوز نشده بود دستور داد مساجد بسته در سراسر کشور به جای تکیه بر توصیه به نمازگزاران به جمع آوری به صورت هفتگی نماز جمعه. مقامات پاکستانی تمایلی به سرپیچی محلی hard-خط رهبران اسلامی که می توانید تا شلاق زدن اوباش در اعتراض به هر گونه درک توهین به دین است. برخی از این روحانیون گرفته اند به رسانه های اجتماعی به اصرار وفادار به پر کردن مساجد و گفت آن است که تعهد دینی خود را.

پاکستان مقامات بهداشتی فدرال می گویند که شیوع بسیار متمرکز در استان پنجاب با 490 تایید موارد وجود دارد و استان سند که دارای 457 تایید عفونت. دیگر موارد در حال گسترش در سراسر چندین مناطق دیگر از جمله پایتخت آن اسلام آباد است.

مقامات بهداشتی در این کشور در شمال غربی خیبر پختونخوا گزارش یک اضافی مرگ شنبه یک زن در منطقه از دير. اجمل وزیر سخنگوی دولت استانی گفت که این زن بیمار پس از بازگشت از حج به عربستان سعودی قبل از مرگ در یک بیمارستان دولتی که در آن او آزمایش مثبت برای coronavirus.

در ایران مقامات بارها و بارها اصرار آنها شیوع تحت کنترل با وجود نگرانی های آن می تواند پایمال کشور امکانات بهداشتی است.

دولت ايران مواجه شده است و انتقاد گسترده برای اقدام سریعتر برای مهار ویروس. تنها در روزهای اخیر مقامات دستور غیر ضروری کسب و کار برای بستن و ممنوع سفر بین شهرها — طولانی پس از کشورهای دیگر در منطقه تحمیل جارو مستندات.

در مصر رئیس کشور دادستان هشدار داد که هر کسی محکوم به گسترش "جعلی اخبار و شایعات" درباره کروناویروس می تواند جریمه یا حبس تا پنج سال در زندان است.

دادستان عمومی و انقلاب حمدا ال-Sawy بیانیه آمد و تنها چند روز پس از مصر اخراج یک خبرنگار برای روزنامه گاردین بیش از یک گزارش با استناد به یک مطالعه که به چالش کشیده رسمی تعداد coronavirus موارد در جهان عرب پرجمعیت ترین کشور است.

مصر تایید کرده 535 مورد از این ویروس با 30 مرگ و میر.

سفیر ایالات متحده در لیبی ریچارد نرلند روز شنبه به خواست این کشور متخاصم گروه به حالت تعلیق در مبارزه در داخل و اطراف پایتخت طرابلس به عنوان "ضرورت مطلق" اجازه می دهد تا مقامات بهداشت عمومی در سراسر کشور تقسیم شده برای مهار این بیماری همه گیر.

لیبی در سیستم بهداشت و درمان است که در نزدیکی نقطه سقوط پس از سالها جنگ داخلی ، آن تا کنون گزارش یک مورد تایید شده از coronavirus.

مقامات در غزه است که تحت اسرائیل و مصر در محاصره غزه پس از حماس و گروه های شبه نظامی تصرف قدرت وجود دارد در سال 2007 گزارش شده و نه مورد تأیید.

غزه مراقبت های بهداشتی زیرساخت شده است به شدت فرسوده با سال جنگ و انزوا. عمده شیوع در خاک است که خانه را به بیش از 2 میلیون فلسطینی ها می تواند بسیار دشوار باشد.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

سازمان دهندگان تظاهرات در امتداد نوار غزه مرزی گفت: آنها لغو خواهد تجمع بود که برنامه ریزی شده برای هفته آینده به رعایت دستورالعمل برای جلوگیری از گسترش ویروس. Khaled al-Batsh سر از ماه مارس از بازگشت کمیته گفت: این تجمع بود به مناسبت دومین سالگرد جنبش اعتراضی.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان سارا ال دیب در بیروت کرایه اکرم (ص) در غزه و Samy Magdy در قاهره کمک به این گزارش.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب