واقعیت بررسی: مردم باید پوشش چهره خود را با روسری مانند تهمت ،

بزرگنمایی این تصویر پزشکی کارگران پوشیدن ماسک به عنوان آنها راه رفتن به دانشگاه جورج واشنگتن بیمارست

توسط MINERALNEWS در 13 فروردین 1399
بزرگنمایی این تصویر

پزشکی کارگران پوشیدن ماسک به عنوان آنها راه رفتن به دانشگاه جورج واشنگتن بیمارستان در واشنگتن ، اندرو CABALLERO-رینولدز/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
اندرو CABALLERO-رینولدز/خبرگزاری گتی ایماژ

در طول شنبه شب جلسه با کروناویروس نیروی کار رئیس جمهور تهمت و پاسخ یک سوال در مورد کمبود ماسک نشان می دهد که آن را ممکن است به استفاده از روسری به جای.

"بسیاری از مردم باید روسری و شما می توانید با استفاده از یک روسری" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "و احساس من این است که اگر مردم می خواهند به انجام آن قطعا وجود دارد هیچ آسیبی به آن است."

مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه می گویند که او می خواهد برای دیدن فولاد ماسک رفتن به بیمارستان و نه عموم مردم.

"منظورم این است که یکی از چیزهایی که دکتر Fauci به من گفت امروز ما نمی خواهیم آنها را رقیب ما نمی خواهیم هر کسی رقابت با بیمارستان. ما واقعا به آنها نیاز دارید" مغلوب ساختن پیشی جستن تاکید کرد. "بنابراین شما می توانید با استفاده از روسری است. شما می توانید با استفاده از چیز دیگری بیش از صورت خود را."

CDC در حال حاضر هدایت افرادی که مبتلا به کروناویروس همراه با افرادی که مراقبت از کسانی که آلوده به پوشیدن ماسک.

"ماسک صورت ممکن است در تامین کوتاه مدت و آنها باید ذخیره برای مراقبان" این وب سایت آمده است.

بعد در این جلسه دکتر دبورا Birx گفت: نیروی کار است فقط در حال حاضر با توجه به اینکه این پیشنهاد باید تغییر در هر راه گفت که آیا عموم مردم باید پوشیدن ماسک است "هنوز هم مورد بحث است."

CDC وب سایت می گویند که در صورت ماسک ممکن است مادی و معنوی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی است و کسانی که از سقوط در رده نیاز به یک ماسک در خانه ممکن است نیاز به بداهه نوازی با استفاده از یک روسری یا دستمال.

در مصاحبه با NPR در دوشنبه CDC مدیر رابرت Redfield همچنین گفت: این سازمان است که در نظر گرفتن یک نگاه دیگر به اینکه عموم مردم باید تشویق به پوشیدن برخی از نوع ماسک صورت.

سابق FDA کمیسر اسکات Gottlieb معتقد است که باید پوشش چهره خود را در اجتماعی فاصله به عنوان یک "لایه اضافی از حفاظت برای کسانی که به بیرون بروید."

"ماسک صورت خواهد بود موثر در کاهش گسترش SARS-CoV-2 اگر آنها به طور گسترده ای استفاده می شود," او نوشت: "از آنجا که آنها ممکن است کمک به جلوگیری از افرادی که asymptomatically آلوده از انتقال بیماری ندانسته."

این است که در آن روسری, پیشنهاد اتحاد به بازی می آیند آنجا وجود دارد که فعلا ماسک در دسترس هستند که باید به بیمارستان ها و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

دیگر محافظ انواع پوشش صورت مانند روسری یا حوله کوچک نیز می تواند کمک به ارائه برخی از درجه اگر حداقل حفاظت در برابر تنفس در قطرات تنفسی از کسانی که آلوده می شوند.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن