Meng Wanzhou روز از مهم استرداد تصمیم باعث می شود 'بیمار-توصیه های عمومی ظاهر

ونکوور—او وارد ونکوور دادگاه مراحل را با دوستان و خانواده و دیدم یک thumbs-up و یک "V" ثبت نام — شاید برای پیر

توسط MINERALNEWS در 6 خرداد 1399

ونکوور—او وارد ونکوور دادگاه مراحل را با دوستان و خانواده و دیدم یک thumbs-up و یک "V" ثبت نام — شاید برای پیروزی و یا برای صلح به عنوان یک عکاس جامعی تصاویر.

ظاهر خندان Meng Wanzhou ظاهر نمی شود نگران است.

عجیب و غریب لحظه های گرفته شده توسط CBC News این آخر هفته گذشته به نظر می رسید تا حدودی بجا برای استرداد مورد که کشیده شده بین المللی حقوقی و سیاسی فتنه است. این درست روز قبل از محوری B. C. حکم دادگاه عالی در Huawei اجرایی کانادا حماسه است که می تواند مجموعه خود را رایگان و یا فقط تنظیم صحنه برای دور بعدی استدلال حقوقی.

یکی از حقوقی ناظر گفت: صحنه عکس چیزی است که او می اید توصیه مشتری خود را به انجام.

"من فکر می کنم آن را احتمالا بیمار توصیه به آن را انجام داده اند بنابراین پرهیاهو," Gary Botting یک دفاع جنایی وکیل و استرداد کارشناس روز دوشنبه گفت:.

"من می خواهم که گفت:" نگه داشتن نسبتا پایین مشخصات و همه چیز باید عادی تا زمانی که قاضی یک فرصت به او قضاوت عمومی است.' "

مقامات کانادا دستگیر Meng چینی مخابراتی غول رئیس امور مالی و دختر میلیاردر کارآفرین Ren Zhengfei در فرودگاه بین المللی ونکوور در دسامبر. 1, 2018 در دستور از مقامات ایالات متحده که متهم به تقلب جرایم مربوط به اتهام نقض آمریکا تحریم ها علیه ایران است.

ایالات متحده مدعی Meng به دروغ HSBC یکی از Huawei بانکداران در مورد این شرکت روابط خود را با ایران بر اساس, وابسته به Skycom قرار دادن موسسات مالی در معرض خطر نقض تحریم های ایالات متحده علیه این کشور است.

دولت آمریکا به دنبال استرداد Meng به آمریکا به صورت کسانی که اتهامات عنوان شده علیه.

اما کانادا قانون استرداد می گوید: گمان تنها می تواند از تحویل به یک کشور خارجی اگر ادعا جرم برای آنها که به دنبال یک جرم و جنایت در این کشور که در آن آنها دستگیر شدند — آزمون شناخته شده به عنوان دو جرم و جنایت.

دانشیار رئیس دادگستری هدر هلمز است که به انتظار برای اعلام روز شنبه که آیا این بار رعایت شده است.

اگر او می گوید آن است که راه را هموار برای بیشتر جلسات که در آن Meng وکلا استدلال می کنند او منشور حقوق نقض شده زمانی که او دستگیر شد و در فرودگاه ونکوور.

اگر هولمز تصمیم می گیرد تاج را برآورده کرده آستانه دو جنایت کارشناسان می گویند این احتمال وجود دارد Meng خواهد شد مجموعه رایگان. او دیگر نمی خواهد به قید وثیقه و خواهد بود به حرکت در مورد کشور و یا او ممکن است انتخاب کنید برای دریافت در یک پرواز بین المللی اگر کسی در دسترس است.

"من انتظار می رود اگر منتشر شده از بازداشت خانگی است که او را ترک صلاحیت به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است" گفت: لیزا ژان کمک می کند تا یک جنایتکار دفاع و استرداد وکیل.

تاج البته هنوز هم باید گزینه درخواست تجدید نظر.

کمک می کند کاهش یافته و به آنچه او فکر می کند که دادگاه تصمیم خواهد گرفت و اشاره کرد وجود دارد استدلال قانع کننده در هر دو طرف.

"چه دفاع می گویند که این یک کار بسیار خاص جرم و ما لازم نیست که این جرم و جنایت در کانادا. آنچه که وزارت دادگستری است گفت: این یک کار بسیار خاص جرم راه است که آن را در کیفرخواست اما آنچه این اقدامات هنوز هم مقدار به تقلب و ما پیگیر تقلب."

Botting اما گفت که او خواهید بود شگفت زده و نا امید اگر هلمز می یابد آزمون برای دو جرم و جنایت روبرو شده است.

"ما در حال صحبت کردن در مورد یک مورد گفته است که رخ داده است در هنگ کنگ با یک بانک که ثبت شده در انگلستان," او گفت:.

"کانادا ندارد قضایی است."

هر دو Huawei و Meng بارها و بارها هرگونه تخلف است. Meng وکلا را محکوم کرد دستگیری او به عنوان انگیزه های سیاسی.

کمتر از دو هفته پس از بازداشت وی در دسامبر 2018 مقامات چینی از بازداشت دو کانادایی دیپلمات-در-ترک مایکل Kovrig و کارآفرین مایکل Spavor در یک حرکت برخی از ناظران غربی گفته اند که تنها می تواند دیده می شود به عنوان تلافی جویانه. آنها همچنان در بازداشت هستند.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

Meng در ضمن تحت جزئی بازداشت خانگی طی مراحل قانونی. CBC گزارش داد که Meng وارد به شلیک عکس او شنبه شب در یک SUV احاطه شده حدود ده خانواده و دوستان است. در یک نقطه نظارت بر جیپیاس, دستبند او نیاز به پوشیدن در مچ پا قابل مشاهده بود.

ستاره رسید به وکلا و به Huawei نمایندگان برای اظهار نظر اما در یک پاسخ.

با فایل های از Wanyee لی و کانادا قبل ازاس اسtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب