آلمان: باغ های جستجو همچنان در McCann بررسی

برلین, آلمانی, پلیس, تحقیق در مورد ناپدید شدن دختر بریتانیا مادلین McCann در پرتغال در سال 2007 جستجو یک قطعه

توسط MINERALNEWS در 8 مرداد 1399

برلین, آلمانی, پلیس, تحقیق در مورد ناپدید شدن دختر بریتانیا مادلین McCann در پرتغال در سال 2007 جستجو یک قطعه باغ سهشنبه در شمال شهر هانوفر در ارتباط با کاوشگر دادستان گفت.

جولیا مایر سخنگوی دادستانی در براونشوایگ تایید رسانه های محلی گزارش می دهد که پلیس محققان تا به حال شده است در سایت از روز شنبه با یک بیل در ارتباط با این مورد.

محققان با بیل و چنگک جمع کردن می تواند دیده می شود در این طرح قرار دادن شواهد ممکن است به کیسه های پلاستیکی. برخی از آنها با پوشیدن لباس سفید و دیگران بودند هدایت یک معتاد به انفیه سگ در سراسر طرح آلمان آژانس خبری dpa گزارش شده است.

"این روش در حال وقوع است در ارتباط با بررسی ما در مورد Maddie مک کین" مایر آسوشیتدپرس گفت.

مایر گفت که او نمی تواند هر گونه اطلاعات بیشتر در این روش با اضافه کردن تنها که پلیس می شود "هنوز هم نیاز به برخی از زمان را به پایان برساند."

McCann 3 بود در این زمان از سال 2007 ناپدید شدن از یک آپارتمان در حالی که خانواده اش vacationed در شهر ساحلی Praia da Luz در آلگاروه پرتغال منطقه است.

مقامات آلمانی گفت: در ماه گذشته آنها را شناسایی کرده اند یک مرد 43 ساله شهروند آلمانی به عنوان یک مظنون در McCann مورد و در حال تحقیق از او را به ظن قتل است.

وی که در حال حاضر در زندان در آلمان صرف سالها در پرتغال از جمله در پریا دا لوز در زمان McCann ناپدید شدن دو اعتقادات قبلی برای "تماس جنسی با دختران" مقامات گفته اند.

مقامات منتشر نشده مظنون نام اما او شده است به طور گسترده ای شناسایی شده توسط رسانه های آلمان به عنوان مسیحی B.

او آخرین ثبت زندگی در آلمان در شهر براونشوایگ است که حدود 70 کیلومتر (40 مایل) از هانوفر. بین سال های 2013 و 2015 مظنون زمان صرف شده در هر دو پرتغال و آلمان است. او یک کیوسک در براونشوایگ و همچنین زندگی در هانوفر برای چندین سال dpa گزارش شده است.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de