واشنگتن – Melania Trump است که با داشتن یک لحظه در میان یک بیماری همه گیر.

پس از ابتلا به برخی از انتقاد برای ذکر نمی coronavirus در مارس گفتار به پدر و مادر, معلم, گروهی, بانوی اول افزایش یافته است تعهد خود را در مورد این مسئله عمدتا از طریق رسانه های اجتماعی از او ماندن در منزل و مانند بسیاری از آمریکایی ها.

در این هفته او ارسال شده یک عکس از خودش با پوشیدن یک ماسک صورت — چیزی شوهرش جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت که او نمی خواهد انجام دهد. آن را راه خود را از تقویت مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه که هر کس خود را پوشش بینی و دهان ،

“این یکی دیگر از توصیه می شود دستورالعمل برای امن نگه داشتن ما,” او گفت: در یک ویدئو منتشر شد پنج شنبه.

مانند هر کس دیگری بانوی اول retooling بهار او قصد دارد از آنجا که از virus تهدید.

قبل از همه گیر تعطیل فعالیت در ایالات متحده او آماده شدن برای سالانه عید پاک تخم مرغ رول بار مجموعه ای برای دوشنبه. او همچنین برنامه ریزی مارس دولت شام برای اسپانیا را به پادشاه و ملکه در حال حاضر به تعویق افتاده است.

اولین بار او را به عنوان یک جمع آوری کمک برای او انتخاب مجدد کمپین nixed عنوان شد سالانه او در بهار شکستن هفته با پسر بارون در خانواده Mar-a-لاگو باشگاه خصوصی در پالم بیچ فلوریدا.

در عوض او شده است سوختن تا از راه دور خطوط تلفن چک کردن در با همتایان خود در آمریکا و کشورهای متحد آن نیز در حال تلاش برای کنترل این ویروس از جمله اسپانیا و کانادا و فرانسه و ایتالیا و ژاپن. کانادا سوفی Grégroire به تازگی از بهبود از این بیماری است.

بانوی اول نیز با استفاده از حساب های رسانه های اجتماعی برای ارائه یک جریان ثابت از راهنمایی و نکات برای مقابله تحت stay-at-home سفارشات از جمله ترجمه CDC راهنمایی در مورد مکرر شستن دست نگه داشتن یک فاصله اجتماعی از دیگران و پیشنهادات دیگر برای اجتناب از عفونت است.

او تشکر متخصصان پزشکی خواست تا با اهدای خون خود پیشنهاد ایمیل و FaceTime به عنوان جایگزین برای نگه داشتن در تماس با دوستان و خانواده به اشتراک گذاشته شده و منابع از اسکولاستیک برای میلیون ها نفر از K-12 دانش آموزان در حال حاضر یادگیری آنلاین در صفحه اصلی خود را به دلیل مدارس تعطیل هستند.

“من را تشویق پدر و مادر به اجازه کودکان می دانم که این را نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای” بانوی اول گفت: در یک پیام ویدئویی.

او همچنین به اشتراک گذاشته شده لینک به سایت های که در آن فضانوردان در ایستگاه فضایی بین المللی خواندن کتاب داستان برای کودکان اشاره کرد که در آن واشنگتن شکوفه های گیلاس می تواند دیده می شود در یک خوراک ویدئویی و که در آن مردم می توانند مات و متحیر کردن خود را در تورهای مجازی از 132-اتاق کاخ سفید.

مانند دانش آموزان سراسر کشور 14-year-old بارون یک هشتم-گریدر در خانه است با نگه داشتن مدرسه آنلاین اما از دست رفته بازی های مورد علاقه خود را ورزش فوتبال.

“او خوشحال است اما او را نه به عنوان شاد به عنوان شما می توانید. او می خواهم به بازی های ورزشی” رئیس جمهور گفت:.

ماه گذشته, Melania Trump تولید یک واکنش آنلاین پس از او نوشته شده عکس از خودش را در یک کلاه سخت نظارت بر ساخت و ساز از یک تنیس غرفه در جنوب محوطه کاخ سفید است. منتقدان تلقی عکس حساس در جهانی ترساندن جدید کروناویروس.

او تحت فشار قرار دادند پشت به tweeting در naysayers به “کمک چیزی خوب و سازنده در جوامع خود.” او امضا با برچسب برای “بهترین” او برنامه ای برای آموزش آنلاین مدنیت به کودکان است.

اگر مغلوب ساختن پیشی جستن یک زمان جنگ رئیس جمهور, Melania Trump, در حال حاضر زمان جنگ و این بدان معناست که او به کشف کردن که چگونه برای کمک به تلاش گفت: آنیتا مک براید بود که رئیس ستاد بانوی اول لورا بوش.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر

خانم بوش تبدیل به یک قهرمان برای حقوق زنان در افغانستان پس از آمریکا به جنگ رفت وجود دارد. ظاهر خود را قبل از آموزش و پرورش مجلس سنا کمیته 9-11 شد scuttled پس از حمله به مرکز تجارت جهانی. النور روزولت بازدید مناطق جنگی در طول جنگ جهانی دوم است.

“اینها چیزهایی هستند که محوری بر شما” مک براید در مصاحبه ای گفت:. “شما در حال برنامه ریزی برای چگونه شما در حال رفتن به, تشویق کن, برای بهبودی از یک بیماری همه گیر.”

مک براید می خواهم برای دیدن خانم مغلوب ساختن پیشی جستن انجام کاری برای کودکان مثل یک داستان آنلاین زمان بسیاری از آنها در خانه و مدرسه و دوستان و گروه های ورزشی است.

“او در ارتباط با کودکان و نوجوانان و آنها واقعا می تواند استفاده از حضور او در حال حاضر” مک براید گفت.

میرا Gutin یک بانوی اول محقق در سوار دانشگاه تعجب که آیا Melania Trump خواهد بازدید از بیمارستان در مکان های در نظر گرفته شده از “نقاط داغ” هنگامی که این وضعیت را بهبود می بخشد و محدودیت های مسافرتی برداشته می شوند. بانوی اول بازديد بيمارستان ها در ایالات متحده و خارج از کشور برای جوانان ابتکار عمل.

Gutin گفت Melania Trump است انجام آنچه او می تواند تحت شرایطی.

“هر کس منتظر بود تا ببینید که چگونه همه چیز را تکان داد, چگونه وضعیت تکامل یافته” Gutin گفت.

___

این نسخه از داستان را تصحیح می کند که لورا بوش به نظر نمی رسد قبل از اینکه یک کمیته مجلس سنا در 9-11.___

دنبال Darlene Superville در توییتر http://www.twitter.com/dsupervilleap

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im