دانشگاه گوئلف پیاده روی شهریه برای دانشجویان بین المللی در میان COVID-19 — و آنها خوشحال نیست

دانشگاه گوئلف است به طور قابل توجهی افزایش یابد و شهریه برای دانشجویان بین المللی — یک حرکت منتقدان می گویند م

توسط MINERALNEWS در 9 خرداد 1399

دانشگاه گوئلف است به طور قابل توجهی افزایش یابد و شهریه برای دانشجویان بین المللی — یک حرکت منتقدان می گویند می تواند نیروی برخی به ترک و ترک کانادا.

دانشجویان بین المللی می گویند که این هزینه افزایش است به خصوص ناعادلانه در وسط یک بیماری همه گیر که دانشگاه دوره های در حال تحویل آنلاین با هیچ پایانی در چشم و در حالی که دانش آموزان و خانواده های آنها در حال مبارزه مالی به عنوان یک نتیجه از کاهش رشد اقتصادی.

"به نظر می رسد غیر انسانی برای استفاده دانشجویان بین المللی به گاو و به شدت افزایش هزینه ها در وسط این همه گیر به تعادل بودجه را برای شکاف در بودجه دولت می گوید:" Horeen حسن مرکزی انجمن دانشجویان که طرفداران برای تمام دانشجویان مقطع کارشناسی در دانشگاه گوئلف.

"بسیاری از این دانش آموزان داستان های شخصی خود را به اشتراک گذاشته و نشان داده اند افکار خود را در به طور بالقوه رها کردن و یا انتقال به سایر موسسات."

این دانشگاه دارای 1,630 دانشجویان بین المللی در هر دو فارغ التحصیل و برنامه های مقطع کارشناسی.

به عنوان از آوریل 1 بین المللی دانش آموزان به طور کلی در هنر و علوم رایانه و مهندسی چشم انداز-معماری برنامه های مقطع کارشناسی تمام صورت 10 درصد هزینه پیاده روی با جدید سالانه نرخ شهریه اعم بین $26,730 و $36,906. کسانی که در کسب و کار برنامه های در حال دست 15 درصد هزینه را افزایش می دهد و خود را سالانه شهریه رسیدن به $31,706 -- همه در حالی که بازار داخلی شهریه یخ زده است.

دانشجویان بین المللی در گوئلف را در برنامه های تحصیلات تکمیلی در امان نیستند از این افزایش با کسانی که در کارشناسی ارشد معماری منظر با یک سیلی 37 درصد افزایش و پس از آن در ایمنی مواد غذایی و تضمین کیفیت در 26 درصد است.

این دانشگاه گفت: این درک را افزایش می دهد ممکن است نشان دهنده مشکلات برای برخی از ادامه و بازگشت دانشجویان بین المللی.

"از نظر ما بین المللی, نرخ شهریه U G باقی می ماند در میان مقرون به صرفه ترین در انتاریو است. ما بسیار پایین تر از میانگین بخش. حتی با افزایش بین المللی ما شهریه نرخ 70 تا 75 درصد از کسانی که از ما نهادهای همکار" سخنگوی لری واجد شکار گفت: در یک ایمیل.

"ما در صد افزایش شهریه دانشجوی بین المللی در حال شبیه به, درصد افزایش برای دانشجویان خارجی شهریه مصوب در این سال ما نهادهای همکار."

شکار گفت: دولت اقدامات انجام شده برای کمک به دانش آموزان نیازمند از جمله تقویت آن خزانه داری برای دانشجویان بین المللی برای ترم بهار یک گام است که ادامه خواهد داد به ترم پاییز و فراتر از آن. هر دو اعداد و مقادیر از دانشجویان بورسیه شده اند افزایش یافته است, او اضافه شده است.

استان کلاه سالانه داخلی شهریه را افزایش می دهد اما برای دانشجویان خارجی شهریه غیر قابل تنظیم است و مدارس می توانند افزایش هزینه های در اختیار خود را دارند.

هنوز حرکت است که با انتقاد از کسانی که تحت تاثیر قرار است.

لیزا Kazuhara co-رئیس جمهور از دانشجویان بین المللی سازمان در گوئلف دانشگاه می گوید: بسیاری از دانشجویان بین المللی تلاش کرده اند برای پرداخت اجاره و مواد غذایی. گروه حساب برای دو سوم از کاربران از بانک غذا در دانشگاه, او گفت:.

"ما اغلب مضطرب و نگران خانواده های ما و تعجب می کنم اگر ما حتی قادر به ثبت نام در ترم بعد گفت:" 21 ساله و دانشجو که شروع خواهد شد او سال گذشته در تغذیه و nutraceutical علوم در ماه سپتامبر. "این نا امید کننده است."

"آزمایشگاه من کلاس های کوتاه قطع شد ... داشتن پردیس بسته شد و بسیاری از خدمات تنها limitedly آنلاین در دسترس دشوار است" Kazuhara اضافه شده است.

"من فکر نمی کنم که من شده اند با دریافت تجربه یادگیری من را امضا کرده اند و برای پرداخت می شود."

دانشجویان بین المللی گفت: آنها blindsided توسط دانشگاه تصمیم و امیدواریم که شورای حکام را معکوس شهریه را افزایش دهد.

"من می توانم درک این دانشگاه افزایش شهریه به تدریج با توجه به برخی از کاهش. این یک بازی بسیار سخت را افزایش می دهد و این تنها هدف نسبت به دانشجویان بین المللی گفت:" یوجین چا که فقط به پایان رسید در سال اول خود را از محیط زیست در برنامه ممکن است.

"آن بخش و این واقعیت که آنها تصمیم به افزایش آن در طول یک بیماری همه گیر ساخته شده من خیلی دیوانه است."

19 ساله گفت: بسیاری از خانواده ها رنج می برند از لحاظ مالی با توجه به همه گیر و این باعث خواهد شد فوق العاده سختی. پدر او یک خلبان تجاری در حال حاضر آمار گرفته در درآمد خود را به او گفت.

"آینده ترم پاییز گفته می شود ترکیبی با کلاس ترین کلاس آنلاین بودن. نیاز به پرداخت هزینه های بالاتر کمک درسی برای کلاس های آنلاین به نظر می رسد بسیار غیر منصفانه" گفت: Cha که خانواده پرداخت می شود $24,300 در شهریه برای پاییز و زمستان ترم.

آنا Canella همچنین یک شرکت رئیس جمهور از دانشجوی بین المللی گفت: بسیاری از دانشجویان بین المللی می تواند به پیدا کردن شغل تابستان و واجد شرایط برای کانادا اورژانس دانشجو بهره فدرال کمک های مالی برنامه.

در حالی که دانش آموزان داخلی می توانید یک استراحت و ایجاد برخی از پول قبل از بازگشت به مدرسه بین المللی دانش آموزان نمی توانند کار کنند مگر اینکه آنها در حال ثبت نام تمام وقت, با توجه به ویزای دانشجویی محدودیت سعید 23 ساله از برزیل که فقط به پایان رسید او مدرک لیسانس در رشته علوم و کاربردی برای Guelph این مدرسه فارغ التحصیل.

"وجود دارد یک درک غلط که همه دانشجویان بین المللی ثروتمند هستند. به عنوان یک ماده در واقع بسیاری از ما با تکیه بر بیش از یک شغل پاره وقت برای پشتیبانی خود را از نظر مالی گفت:" Canella که مشغول به کار در دو بخش زمان شغل برای کمک به پرداخت برای مدرسه.

"واقعیت این است که بدون یک آینده نگر شغل برای تابستان با اقتصاد جهانی به خطر بیافتد ما دانش آموزان و خانواده های ما بیشتر از همیشه در تلاش برای تامین مالی آموزش و پرورش ما. افزایش شهریه باعث می شود دانشجویان بین المللی تصمیم گیری سخت به طور بالقوه بازگشت در پاییز."

نه همه دانشگاه ها و بالا بردن هزینه های خود را.

دانشگاه تورنتو به عنوان مثال کاهش غیر شهریه اتفاقی که هزینه رفتن به خدمات دانشجویی و برنامه های تفریح و سرگرمی برای تابستان جلسه و نظر مشابه کاهش برای پاییز.

یک سخنگو در U T گفت: هیچ تغییر ساخته شده اند برای برنامه ریزی درسی سطوح به عنوان برنامه های آکادمیک در ادامه به تحویل داده می شود از طریق ابزارهای جایگزین.

Nicholas Keung
نیکلاس Keung یک تورنتو-بر اساس گزارش خبرنگار پوشش مهاجرت برای ستاره. او در توییتر دنبال: @nkeung

بین المللی افزایش هزینه در U of Guelph 2020-21

مقطع کارشناسی:

هنر و علوم: از 10 ٪ به $26,730

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش با ما خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

کسب و کار: 15 ٪ به $31,706

محاسبات: 10 ٪ به $29,580

مهندسی: 10 ٪ به $36,906

معماری منظر: 10 ٪ به $34,170

دکتر, دامپزشکی: 6% به $73,721

دیپلم دیپلم کشاورزی: 3 ٪ به $25,211

فارغ التحصیل:

دکترا: 0% $در 19,681

به طور منظم کارشناسی ارشد (کارشناسی ارشد, کارشناسی ارشد و MASc): 0% $در 20,513

فارغ التحصیل دیپلم (به جز مدیریت): 0% $در 20,513

MA رهبری: 3 ٪ به $33,984

MBA: 3 ٪ به $47,578

حرفه ای گرا برنامه های تکمیلی:

حسابداری: 3 ٪ به $7,725

استاد Bioformatics: 15 ٪ به $25,000

کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی: 15 ٪ به $25,000

کارشناسی ارشد علوم پزشکی: 20 ٪ به $26,000

کارشناسی ارشد امنیت سایبر و تهدید هوش: 0% $در 42,000

استاد مهندسی: 12 درصد به $26,236

کارشناس ارشد ایمنی مواد غذایی و تضمین کیفیت: 26 ٪ به $25,800

کارشناسی ارشد معماری منظر: 37 ٪ به $29,800

کارشناسی ارشد تغذیه: 29 ٪ به $28,000

دیگران: 4% افزایش به $22,621tinyurlis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب