Megachurch پاستور معذرت خواهی برای ‘سفید برکت’ نظرات

آتلانتا – سفید پاستور برای آتلانتا megachurch است قطره قطره عذرخواهی برای اشاره به “برکت برده داری” و برای نشان می دهد که عبارت “امتیاز سفید” می تواند بهتر درک به عنوان یک “سیاه و سفید و برکت و رحمت است.”

لویی Giglio, بنیانگذار شور شهرستان کلیسا و مسیحی کنفرانس های ساخته شده نظرات در یک مکالمه ضبط شده با مسیحی هنرمند هیپ هاپ Lecrae مور و دن کتی, مدیر عامل شرکت زنجیره ای مواد غذایی سریع Chick-fil-A, که همچنین یک مسیحی انجیلی.

سه مرد نشستم برای یک پانل بحث و گفتگو در مسابقه در امریکا بود که جریان آنلاین یکشنبه در میان در سراسر کشور تظاهرات موجب مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس فقط دو روز پس از Rayshard بروکس ضرب گلوله کشته شد توسط آتلانتا پلیس در یک درگیری در یک وندی drive-thru.

در یک نقطه در طول ساعته بحث Giglio پیشنهاد کرد که افرادی که ممکن است تمایلی به قبول اصطلاح “امتیاز سفید” ممکن است درک بهتر این ایده اگر آن را به نام “سفید برکت و رحمت است.”

“ما درک می کنیم نفرین بود که برده داری سفید مردم انجام دهد و به ما می گویند که بد بود اما ما دست به برکت برده داری که در واقع ساخته شده است تا چارچوبی برای جهان که مردم زندگی می کردند و زندگی می کنند. و بنابراین بسیاری از مردم در تماس با این امتیاز سفید,” Giglio گفت: به اعضا.

کشیش بعد افزود: “شاید یک چیز بزرگ برای من است که به آن تماس بگیرید” سفید برکت و رحمت است.'”

آنلاین واکنش سریع بود و Giglio عذرخواهی در یک پیام ویدئویی ارسال شده به توییتر در روز سه شنبه صدای خود را با صدای رسا تکان دادن به عنوان او آن را به نام “وحشتناک انتخاب کلمات.”

“روشن, من باور نمی وجود دارد هر كدام از برده داری به خلاف” او گفت:. “آنچه من در تلاش برای درک و کمک به مردم است که من سفید من برادران و خواهران ما نشستن در جایی که ما امروز به دلیل قرن ها از ناخالص و بی عدالتی انجام می شود به سیاه و سفید ما برادران و خواهران.”

مور در ضمن انتقاد از برخی از, که گفت که او موفق به صحبت کردن در برابر کلمات در لحظه. ضبط هنرمند می تواند دیده می شود nodding سر خود را بالا و پایین و به نظر می رسد اجازه را به خنده زمانی که Giglio استفاده از کلمات “سفید برکت و رحمت است.”

خود را صدای جیر جیر در سه شنبه مور عذرخواهی به “هر کسی که شد اجازه” و گفت که او در تلاش بود دیپلماتیک در طول ناراحت کننده ارز. او گفت که او سپری کرده است “سال مبارزه با نژاد پرستی در کلیسای انجیلی” و در حالی که او صحبت کرد به Giglio پس از آن او “فرصت از دست رفته برای مراقبت از مردم بسیار من به نمایندگی کند.”

کتی بخشی عمومی خطاب نظرات.

___

این داستان درست شده است نشان می دهد که دن کتی یک مسیحی انجیلی نه مبلغ.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>