جزئیات: Mnuchin تغذیه صندلی پاول شهادت در Coronavirus امداد

بزرگنمایی این تصویر وزیر خزانه داری استیون Mnuchin صحبت می کند در طول یک coronavirus نیروی کار جلسه

توسط MINERALNEWS در 30 اردیبهشت 1399
بزرگنمایی این تصویر

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin صحبت می کند در طول یک coronavirus نیروی کار جلسه در ماه آوریل است. Jabin Botsford/واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Jabin Botsford/واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و جروم پاول صندلی فدرال رزرو حکام را از راه دور آدرس کمیته امور بانکی سنا روز سه شنبه در مورد پرداخت صدها میلیارد دلار در coronavirus کمک.

نوشته شده در شهادت در روز دوشنبه منتشر شد (در زیر) پاول در توصیف این بیماری همه گیر به عنوان داشتن ناشی از "یک سطح از درد است که سخت به تصرف در عبارت."

وی افزود: "به عنوان یک جامعه ما باید همه چیز را ما می تواند به ارائه کمک به کسانی که رنج می برند برای عموم خوب است."

پاول به نام در کنگره به انجام بیشتر برای دیدار با تغذیه در تاریخی خود را وام و برای گسترش امداد کمک های مالی به آمریکایی ها است. تا کنون کنگره گذشته بی سابقه 3 تریلیون دلار در کمک به خلق و خوی اقتصادی ضربه از بحران است.

حزب دموکرات به رهبری ایالات متحده در کاخ هفته گذشته تایید شده 3 تریلیون دلار اضافی امداد از جمله حدود 1 تریلیون دلار برای دولت های محلی و قبیله ای دولت و خطر برای پرداخت ضروری کارگران و خانواده. جمهوری خواهان را به نام اندازه گیری دموکراتیک لیست آرزو و کاخ سفید صادر کرده وتو تهدید.

شهادت می آید یک روز پس از کنگره نظارت پنل منتشر شد اولین گزارش خود ترسیم آن نظارت از برنامه های وام دهی. این گزارش نشان داد که وزارت خزانه داری هنوز پرداخت هر یک از $46 میلیارد دلار اختصاص داده شده برای کسب و کار و امنیت ملی ایالات متحده در صنعت هواپیمایی است که در مواجهه خاص ویرانی در طول بیماری همه گیر.

خواندن رئیس پاول را می شناسند.


خواندن وزیر Mnuchin شهادت.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب