بسیاری از اورنج کانتی و مدارس و کلیساها در حال تعطیل به عنوان coronavirus موارد پرش به 17

نارنجی شهرستان در حال حاضر دارای 17 coronavirus موارد از جمله سه اعتقاد بر این گسترش از طریق جامعه است.

بسیاری از اورنج کانتی مدارس بسته خواهد شد آغاز و تا روز دوشنبه و مقامات در حال آماده سازی شتاب-و-رفتن وعده های غذایی برای کودکان نیازمند. بازدید از زندان های محلی و نوجوانان امکانات نیز معلق شده است.

اورنج کانتی کتابخانه های عمومی نیز بسته شده است.

مقامات گفت: 160 نفر آزمایش شده است و تا کنون در این شهرستان است.

تبلیغات

محدوده سنی از coronavirus موارد:

0 کمتر از 18
7 18-49
6 50-64
4 65 ساله و مسن تر

خدمات مذهبی نیز نهفته است.

دو آخر هفته خدمات در جماعت b’nai Tzedek در چشمه دره نیز یک فرم جدید برای بقیه ماه: Facebook livestream. به طور معمول 50 تا 150 نفر حضور جمعه شب شبات خدمات گفت: خاخام دیوید جوان است. در حال حاضر از آن خواهد شد یک خاخام و یک cantorial سولیست.

تبلیغات

“بسیاری از مردم که بسیاری از مسائل بهداشتی ممکن است شبات یک زمان به خارج شدن از خانه خود را هر هفته” جوان گفت:. “در حالی که فوق العاده است و ما را تشویق کنند که به طور کلی در زمانی که ما نگران بیماری مسری و بیماری های منتقل شده از طریق هوا ما می خواهیم برای حفظ یهودی ارزش pikuach nefesh صرفه جویی در زندگی است.”

لاگونا بیچ کلیسای توسط دریا لغو هر دو از آن خدمات روز یکشنبه این هفته امید بستن برای یک فیلم ضبط شده توسط کلیسا شبان که محله های کشیش نشین خود و خانواده خود را می توانید در صفحه اصلی.

سنت مارک, کلیسای پروتستان در نیوپورت بیچ همچنین مصرف آن عبادت به Facebook.

“مسطح منحنی نیاز به یک” همسایه اولین ذهنیت دقیقا نوع ذهنیت است که ما سعی می کنیم برای پرورش به عنوان پیروان مسیح” پاستور مارک دیویس گفت: در یک جمعه بیانیه ای را به عبادتبا اشاره به نحوه های اجتماعی فاصله می توانید نگه داشتن عفونت از خونتان و قریب به اتفاق سیستم بهداشت و درمان.

UC Irvine است لغو سنتی خود از فارغ التحصیلی در این بهار به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر کروناویروس اولین دانشگاه کالیفرنیا پردیس به یاد رویداد.

“ما غمگین برای به اشتراک گذاشتن که UCI شروع مراسم برگزار خواهد شد در همان راه به عنوان سال های گذشته” ویلی بانک جونیور, معاونت دانشجویی و امور فرهنگی نوشت: در یک پیام به دانش آموزان جمعه.

کالیفرنیا ضبط کرده 335 مورد از کروناویروس که از یکشنبه 14 درصد افزایش از روز قبل

دولت همچنین گزارش شش مرگ و میر با ششمین یکی در سان متئو کانتی که در آن 32 نفر ثبت شده است.

تبلیغات

لس آنجلس گزارش 15 مورد جدید در روز یکشنبه ، پنج تن از این افراد در بیمارستان بستری هستند و یکی از آنها دارای یک منبع ناشناخته از قرار گرفتن در معرض ویروس و سه مورد تحت بررسی هستند. این موارد جدید را به مجموع در L. A. شهرستان به 69, 10 که تصور می شود در نتیجه جامعه انتقال است.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im