مرد کشته شده در افسر-درگیر تیراندازی در ساحل طولانی

مقامات در حال تحقیق در مورد یک افسر درگیر تیراندازی که منجر به مرگ یک مرد که پلیس در تعقیب ،

تیراندازی اتفاق افتاده است و در حدود 10:10 بعد از ظهر یکشنبه در منطقه شرق رئا خیابان و مارتین لوتر کینگ جونیور در خیابان ، افسران حال تلاش برای متوقف کردن یک مرد بر روی یک دوچرخه برای یک وسیله نقلیه کد تخلف پلیس گفت:.

مرد بلافاصله فرار کرد و در یک تعقیب و گریز شروع شد و با توجه به طولانی, ساحل, اداره پلیس. “پس از چند deescalation تلاش ماموران مظنون ادامه داد: به uncooperative” این گروه در بیانیه ای گفت. ماموران پس از اعزام یک شوک الکتریکی سلاح این گروه گفت: “گمان “و سپس خود یک اسلحه گرم به سوی یکی از افسران. افسران نشان داد حداقل یک گلوله شلیک شد و با شک و افسر-درگیر تیراندازی رخ داده است.”

پلیس ارائه کمک به مرد تا امدادگران وارد شده است. او گرفته شده بود به یک بیمارستان که در آن او مرده.

تبلیغات

مقامات با لس آنجلس, دفتر پزشکی قانونی در حال کار بر روی شناسایی این مرد که سن و سال منتشر شد. یک تفنگ قرار گرفته بود در صحنه — یک نقره نیمه تفنگ دستی با دسته سیاه, با توجه به عکس های منتشر شده توسط مقامات.

هیچ ماموران مجروح شدند. آنها در منطقه بودند یکشنبه شب به عنوان بخشی از یک در حال انجام وظیفه نیروی تلاش به جلوگیری از جرم و جنایت در ساحل, پلیس گفت:.

این اداره گفته است که انجام یک “بررسی چند سطحی” افسر-درگیر تیراندازی. “لس آنجلس دفتر دادستان منطقه خواهد انجام تحقیقات مستقل از این حادثه به عنوان آنها را با همه افسر-درگیر تیراندازی که منجر به آسیب یا مرگ.”

هر کسی با هر گونه اطلاعات خواسته است برای تماس با ساحل طولانی قتل Dets. اسکار Valenzuela و اریک تایلندی (562) 570-7244. کسانی که مایل به ناشناس باقی می ماند ممکن است تماس بگیرید (800) 222-راهنمایی (8477) و یا بازدید از www.lacrimestoppers.org.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de